Callanetics Egzersizleri

kızlar sayfaları okumadan soru sormayı sevmiyorum ama 167 sayfayı nasıl okusam bilmiyorum :) o yüzden ben sizden link istesem ayıp olur mu :)

kızlar çok saolunya peki video kaç dk nızı alıo ?? bende en kısa zamanda indirip başlıcam :) ama dailymotionda bisürü video var onlar başkalarının yaptıklarımı acaba anlamadm

kızlar video yaklaşık 1 saat sürüyor.türkçe dublajlı olanı indirin değilse çoğu hareketi yanlış yaparsınız

3/21 deyim ama bugün ara vermek zorundayım pazar günü devam edeceğim. bacaklarımdaki acılar yok oldu neyseki.. hala bazı hareketleri tam sayı ile yapamıyorum ama gayret ediyorum. şu karın hareketleri bana zor geliyor.

kızlar çok soru sordum ama yeni yeni okuyabliorum kusura bakmayın 168 sayfa :KK43: 10. saatten sonra incelen arkadaşlar falan varya diyetle berabermi yapıyosunz acaba yoksa günlük yaşama devammı ? sadece sıkılaşarak bu cm ler gidiyor öyle değilmi

kızlar çok soru sordum ama yeni yeni okuyabliorum kusura bakmayın 168 sayfa :KK43: 10. saatten sonra incelen arkadaşlar falan varya diyetle berabermi yapıyosunz acaba yoksa günlük yaşama devammı ? sadece sıkılaşarak bu cm ler gidiyor öyle değilmi

canım bu spor sıkılastırıyor kasları uzatıyor plates gibi dusun kilo fazlan varsa tabiki diyetinide yap haftada 6 gun boyunca 1 saat callaneticside yap eger benim kilom normal dersen yine aynı sekilde yap sıkılasıp dahada incelmiş gorunursun herturlu faydalı yani

ya arkadaşlar ben 10/10 olanı indirdim 21/21 bulamadım ne yapcam 10/10 mu yapayım birde süperide bulamadım link verirmisiniz..

ya arkadaşlar ben 10/10 olanı indirdim 21/21 bulamadım ne yapcam 10/10 mu yapayım birde süperide bulamadım link verirmisiniz..

canım doğru olan zaten 10 saat olan yani 21 yapılacak gün süresi.başka 21/21 yok.süperi yapmak zor.önce bu calli tam kusursuz zorlanmadan yapınca süpere geçebilirsin.

Merhabalar, sizden rica etsem Callanetics ile ilgili linkleri özelime atabilir misiniz? çok fazla yerde var hangisini kullanmam gerek bilemedim de :) Şimdiden teşekkürler...

:KK19:merhaba arkadaşlar ben bu topiği görmeden zaten yapıyordum..bütün msjları okuyamadım ama size teşvik olsun diye yazayım dedim... öncelikle rahatsızlığımdan bahsetmek istiyorum ankolizon spondolit hastasıyım bi nevi iltihaplı ramotoit artit fakat bu hastalıkta kol boyun kalça ve bilimum eklem yani oynak kemikler tutuluyor ve hareket kapasiteniz kısıtlanıyor... benimde boyun ve kalça kemiğimde tutulumlar var..mesela kol hareketi gerektiren çoğu hareketi yapamıyordum takii callanneticse kadar bugün allah kısmet ederse 21 yapıcam.. şimdi kendimdeki gözlemlerimi söylemek istiyorum.. ben kortizonlu ilaç kullandığım için bi kere çok kilo aldım özellikle bel ve karın bölgemden..bu bölgelerde gözle görülür kesin bir incelme oldu.. benim için en önemlisi o tutulan kemiklerim esnedi evet odun gibi olan hareket etmekte zorlandığım hatta 0 hareket olan olan eklemlerim çalışıyor.. mesela çenemi boynuma değdiremiyordum, değdirebiliyorum.. benim en büyük defarmasyonum belimde olmuştu eğilip kalmam kısıtlıydı rahatlıkla eğilme hareketlerini yapabildiğim gibi ağrılarımda hafiledi... hatta eklem yerlerinde hastalığımdan oluşan ödemler hafifledi.benim ödemlerim yumru şeklindeydi eklemlerin rahat oynaması için olan sıvılar bende kontrolsüz ve yumru yumru ödem oluşturmuştu... bacaklarım inceldi... kilodan dolayı yırtıklar oluşmuştu bel bölgemde onlarda silinme hissediyorum..yaklaşık 2 yıldır mütemadiyen ilaç kullanıyorum 2 yıldır ilaçlardan alamadığım etkiyi callden aldım.. kitabı okuyanlar callin bu hareketleri benzer bir hastalık neticesinde oluşturmuş olduğunu bilirler..şifa için yapmıştım etkilerini bir bir görüyorum..dün üşenmeden tibet rahiplerinin 5 hareketi topiğini okudum ordaki etkileri aynen gördüğümü farkettim müthiş benzerlikler var... bir hafta içerisinde sabahları tibete, akşamlarıda süper call yapmayı pilanlıyorum inşallah umduğum gibi gider...sözlerimi bitirmeden önce kesinlikle yapmanızı ve bıramamanızı tavsiye ediyorum ve şimdilik hoşçakalın diyorum..ve ve 3 kilo verdim onuda unutmadan ilave edeyim dedim..:KK64:

okurken eklemeyi unutmuşum son olarak şunu ilave etmek istiyorum.. her hareketi gerektiği gibi tam olarak ve fazlasıyla yapmaya gayret ettim..hatta bazı hareketleri ilaveten 20 şer kere fazladan yaptım..yani kurallara uymak gerekiyor..

okurken eklemeyi unutmuşum son olarak şunu ilave etmek istiyorum.. her hareketi gerektiği gibi tam olarak ve fazlasıyla yapmaya gayret ettim..hatta bazı hareketleri ilaveten 20 şer kere fazladan yaptım..yani kurallara uymak gerekiyor..

çok büyük geçmiş olsun adınıza sevindim. kendi adıma da bayağı umutlandım doğrusu:)
doğumdan sonra oluşan sırt bel ve omurga ağrılarım canıma tak etti. bi de sedef hastalığıyla boğuşuyorum. yani sedefli romatizma olabileceğını düşünüyorum:KK43:

kalan kilolar ve sarkmalar da cabası

bana da link gönderirseniz çok sevinirim kızlarEn Büyük KK

çok büyük geçmiş olsun adınıza sevindim. kendi adıma da bayağı umutlandım doğrusu:)
doğumdan sonra oluşan sırt bel ve omurga ağrılarım canıma tak etti. bi de sedef hastalığıyla boğuşuyorum. yani sedefli romatizma olabileceğını düşünüyorum:KK43:

kalan kilolar ve sarkmalar da cabası

bana da link gönderirseniz çok sevinirim kızlarEn Büyük KK

sizede çok geçmiş olsun.. bendede sedef aradılar çok şükür çıkmadı.. bu kadar hastalığın içinde birde onunla boğuşmak istemem çünki.. bu link burada verilemiyor bildiğim kadarı ile fakat google dan sende zayıfla platformuna girip tek link ve türkçe dublajlı indirebilirsin... ama sana mutlaka yap derim kesinlikle faydasını göreceğinden eminim...benim calli seçmemin sebebi bi kere çok zorlamadan gürültü çıkarmadan yavaş ve sakin hareketlerle kasları derinden çalıştırıyor olabilmesindendi.. faydalarını da bizzat görünce kesinlikle tavsiye ediyorum..:KK19:

X