Callanetics Egzersizleri

ay ne güzel hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah..ne streslisindir kim bilir?her şey yolunda gider umarım ve bu güzel günü atlatınca call e başlarsın artık..

hem de nasıl canım valla yerimde oturamıyorum resmen. çok teşekkür ederim:KK16:

sağol canım haklısın motivasyon için yazmak şart.geçmişi okuduysan yazmıştım.iki sene önce sıkı bir şekilde yapıyordum.videoyu indirdiğiniz sitede biz bir gruptuk.ciddi sonuçlar aldık.sonra tembelliğime bıraktım.hareketler hala ezberimde.videoyu açmadan yaptım bugün.

merak edenler için yazayım.neden en az 21 deniyor çünkü ciddi anlamda vücutta farklılık o zaman anlaşılıyor.ama 6 gün yap 1 gün bırak diye kural yok.haftanın 7 günü de yapabilirsiniz.kasları çok zorlamadığınız sürece sorun yok.ama ara veriyorsanız da asla 1 günü geçmemeli yoksa uzatmaya çalıştığınız kas eski halini alıyor.

paylaşıma devam bayanlar valla sizleri okuyunca gaza gelip başladım.

leslie ile kilo kaybedin callen teyze ile incelin :))

aaaa ben de o zaman bir daha ara vermeden yapıyım :KK53:
herkes öyle yapıyor diye ben de ara veriyim dedim ne biliyim :KK61:
ah bir de çikolata yemesem süper olacak.

evin telaşından bir türlü başlayamadım kendime verdiğim sözü tutamadım çok kızıyorum kendime çokkkk:KK47:pazar günü istemeye gelicekler onu bi atlatıyım da diğer ptesi başlıyım artık :18:

ayyy Allah tamamına erdirsin canım :KK69:

günaydın kızlar. bu sabah çok hasta uyandım :KK43: yutkunamıyorum.
6 gün yapıp 1 gün ara verdim diye dün akşam acayip bacaklarım çok zorlandı. çok geç saatte yaptığım için de nete girip yazamadım.
zaten artık derslerim başlıyor çok sık giremicem ama callan yapmayı bırakmıcam. ölçşülerimi her aldığımda girip yazarım buraya.
dün akşam 7/21

Son düzenleme:
günaydın kızlar. bu sabah çok hasta uyandım :KK43: yutkunamıyorum.
6 gün yapıp 1 gün ara verdim diye dün akşam acayip bacaklarım çok zorlandı. çok geç saatte yaptığım için de nete girip yazamadım.
zaten artık derslerim başlıyor çok sık giremicem ama callan yapmayı bırakmıcam. ölçşülerimi her aldığımda girip yazarım buraya.
dün akşam 7/21

geçmiş olsunn:KK16::KK16::KK16:

ben böyle bir konuyu nasıl görmemişim böyle bir egzersizi nasıl duymamışım etmemişim bilmiyorum çok ayıpladım kendimi :26:
lütfen bana da linki lütfen lütfennn :2:
şuan 10 gün 10 yaş olanı indiriyorum

Son düzenleme:
selam kızlar görümcem geldi call güme gitti yine yarın akşam gidiyor yani pazartesi tekrar başlıyorum.
10 years younger in 10 hours indiriyorsun galiba? seni daha gaza getirsin diye tam çevirisini yazıyorum yanlış anlama :))

" 10 saatte 10 yaş genç " yani 10 kez yaptığında farkı göreceksin deniyor ama en ciddi sanuçları 21 saatte yaptığında alıyorsun.

selam kızlar görümcem geldi call güme gitti yine yarın akşam gidiyor yani pazartesi tekrar başlıyorum.
10 years younger in 10 hours indiriyorsun galiba? seni daha gaza getirsin diye tam çevirisini yazıyorum yanlış anlama :))

" 10 saatte 10 yaş genç " yani 10 kez yaptığında farkı göreceksin deniyor ama en ciddi sanuçları 21 saatte yaptığında alıyorsun.

:)
peki canım bu 21 saatlik olan program 10 saat lik olandan farklı mı ? yani hareketler falan?

google sende zayıfla yazın orrda linkleri mevcut

çok teşekkür ettim :)

:)
peki canım bu 21 saatlik olan program 10 saat lik olandan farklı mı ? yani hareketler falan?

canım anlamadın 10 saatlik diye bir şey yok.callanetics videosu sadece 1 video.1980 lerde çekilmiş bir video.görünce anlarsın zaten.ama adı " Callanetics : 10 years younger in 10 hours " yani " Caalanetics : 10 saatte 10 yaş genç " tamam mı tatlım.s.zayıfla sitesinde bunu düzenli yapanlar bu videoyu en az 21 saat yani 21 kez yaptığında ciddi sonuçlar yani incelmeler olduğunu ifade ediyor.yani bu videoyu en az 21 defa yapmalısın.o yüzden .../ 21 diye yazıyor yapanlar.ama ben 170 küsür yapanı biliyorum.hayalimdeki vücuda kavuştum diyor kadın..

çok teşekkür ettim :)

dün ara verdim bugün 12 yi tamamladım :KK52:

ee sonuçlar hiç ölçtim mü?sen neler hissediyorsun?

evet canım videoyu izledikten sonra anladım olayı :)
dün indirir indirmez başldım.bgnde ikinci kez yaptım ama gerçekten kolay gibi görünen zorlayıcı hareketler analmlı olmasa da yapmaya çalıştım ilerde daha iyi olurm umarım

merhaba arkadaşlar,pilatese başlamıştım ama callanetics daha etkili sanırım,yorumlardan onu anladım,ben de denemek istiyorum.ancak dublajlı video bulamadım.bana da özelden gönderirseniz sevinirim.yorumların hepsini okuyamadım ama tek bi videoyu 21 gün boyunca mı uyguluyoruz,bi de 6 günde bir ara vermek ve 48 saatten fazla ara vermemek gerektiğini anladım:))

merhaba arkadaşlar,pilatese başlamıştım ama callanetics daha etkili sanırım,yorumlardan onu anladım,ben de denemek istiyorum.ancak dublajlı video bulamadım.bana da özelden gönderirseniz sevinirim.yorumların hepsini okuyamadım ama tek bi videoyu 21 gün boyunca mı uyguluyoruz,bi de 6 günde bir ara vermek ve 48 saatten fazla ara vermemek gerektiğini anladım:))

evett canım doğru anlamışsınn

canım özel mesaj gönderdim bakabilirsin

X