Callanetics Egzersizleri

canım tebrık ederım sonuçlar mukemmel :)

Teşekkür ederim canım :)

Canım iç bacak için birazdan ekleyeceğim hareketlere de bir bakarsın. Senin anlattığın egzersiz daha çok popo için. Bacağı yana açıp eğildiğinde beline yük binebilir.

Şınav ben çekiyorum canım. Gerçi yarım şınav ama olsun Fena çalıştırıyor kol ve göğüs kaslarını. Pilates yaparken bant ben de kullanıyordum o da iyi :) Ama çok yorma kendini. Fazlası zarar her şeyin :)

Bacakları açabildiğiniz kadar yana açın.

Squata benziyor. Yana açıp eğilin. Popoyu geri itmeden.

Burada da alttaki bacağı yerden kaldırabildiğiniz kadar kaldırın.

Bir de callda en son sandalyeye ayak tabanını dayayıp içe doğru ittirdiğimiz hareket iç bacak için muhteşem.

Bunlar işe yarıyor kızlar. Kolay gelsin :)

gümüshümm ben 735. sayfadan superi indirmiştim 2 gün önce sorunsuz 7dk indi. hala çalışıyor. geçen gün problem var dediğimde daha önceki verdiğin linklerden 3 tanesini indirmiştim onları açmayı denemişim yanlışlıkla. 735 süper call da problem yok

Cevabın için çok saol çok işime yarayan bir bilgi oldu bu.

bu bilgi ışığında oluşturacağım linklerle artık hiçbir videoyu parça parça indirmek zorunda kalmayacaksınız ve rar dosyasıyla uğraşmıycaksınız
Direk tek bir linke basıp video olarak indirmiş olucaksınız.

21/21 de tamamdır

sonunda adam akıllı bitirebildim

dediğim gibi de ardından göbek attım heyyy sexyy laddyy huu huuu gangam style

--

dinlenme günümün değişmemesi adına pazartesiye dek normal call devam edecegim.salı günü süpere baslayacagım

tebrik ederim tatlım. darısı başımıza.

dün dinlenme günümdü hiç bisey yapmadim
bugun 6. süper callimi yaptiim ölçü almamak için kendimi zor tutuyorum
ama kendi kendime söz verdim 10. saatten sonra bakicam:)
kizlar ben basen degilde sadece bacak incelten egzersizler biliyo musunuz?
bide ben kiloverdikçe gögüslerim sanki küçülüo gibi ya da bana öyle geliyo bilmiyorum yok mu bunu durdurmanin bi yolu:26:

canım tebrikler. ölçü almasanda farkındasındır sıkılaştığının. ya seni bilmemde benim göğüslerin küçük zaten yaklaşık 14 gündür başladım ve ilk haftada dolgunlaştı. ve bu çok hoşuma gitti.

tebrik ederim tatlım. darısı başımıza.
teşekkür ederim sıra sende yapacaksın

kilo verdikce gögüsler gider ister istemez. ama bende su karın egzersizleri yapıyoruz ya onun faydasını gördüm diklestiler daha toparlandı gögüslerim

tesekkür ederim canim :)) zaten arada ölçü almistim baya bi incelme vardi ondan sonra hiç almadim ama giydiklerim uzerime daha bi yakisir oldu, callan yaptikta yarin olsa da biraz daha incelsem diye bekler oldum ki ben tembelin önde gideniydim hem görsel olarak hemde manevi acidan cok faydasi oldu callanin ama gögüslerimde dolgunluk farketmedim özellikle sinav cekiyorum hergun. gögüslerim ne büyük ne kücük tamdi hatta vucudumda en begendigim yerdi simdi sönmelerinden korkuyorum neyse callana devam egzersizlerin faydasi olur elbet

kilo verdikce gögüsler gider ister istemez. ama bende su karın egzersizleri yapıyoruz ya onun faydasını gördüm diklestiler daha toparlandı gögüslerim

Bi benim goguslerime fayda etmedi heralde bu egzersizlerr ama sizlerin adina sevindim :)) benimkiler dikti zaten ama 7 kilo verdim hala dikler ama sanki kuculduler ya da bana oyle geliyo ama pes etmek yok hepbirlikte guzellesmeye devam

Dün sadece kol çalıştım. Dinlendim, bugün devam ediyorum süpere. Bırakmak yok :)
29. süper ve 8 min buns tamam. Farklı olarak bugün 10 dk cardio yaptım.
Birazdan da kol hareketlerini yapacağım.
Kızlar 3 gündür düzenli kol çalışıyorum, inanır mısınız pazularım çıktı bile :)
Ağırlık fazla olduğundan galiba. Bu kadar çabuk beklemiyordum :)

Benim göğüslerim de çok ufak yaa Yazdığım ölçülere hiç dahil etmedim bile.
Kilo verdikçe göğüs de küçülüyor. Bunun önüne geçemezsin canım.
Ama şınav çekebilirsin. Şınav göğüs kaslarını şişirdiği için daha dolgun görünür. Onu da devamlı yapmak lazım sönmemeleri için.

Kızlar bu callaneticsin omurga bel eğriliklerine faydası var mı ? belimde sonradan olan bi egrilik oldu bununla düzelebilir mi acaba ya bilgisi olan var mı ?

selam arkadaşlar
ben geçen sene doğum yaptım ve dukan diyeti ile 12 kilo verdim yaklaşık.Fakat incelmek ve sıkılaşmak istiyorum.
Videolarını nereden indirebilir yardıcı olurmusunuz?

canım 3 kg cok fazla hele ki baslangıcta ve kas yapmayı düsünmüyorsan.

2 kg kafi. sıkılasması icin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…