Callanetics Egzersizleri

Ooooo pudracım tebrik ediyorum, göbeğini attysan tamamdır bu iş.

Ben de bugün 7. yi yapıcam canım bakalım bitirebilecek miyim? Sen ölçü aldın mı şeker, ne kadar farketti ölçülerde?

görüntü olarak bel inceldi bacaklar toparladı popo kalktı

ölçülerde belden 2 cm bacaklardan 2,5 cm gitmiş bulunmakta bugünde süpere başlayacağım

Kızlar bende dun başladım ama cok zor geldi hareketlerin cogunu yapamadım,diet yapiomusunz peki diet yapmadan sonuc alan var mı??

Ben hiç diyet yapmadım yememden hiç kesmedim. Kilom aynı yani 2 cm belden 1 cm bacaklardan gitti. Bugün 19/21 yaptım

Saol Cnm cevabın icin diet yapamıyorm ona rağmen incelme oluyorsa kardir bırakmayalım o zaman,selulitlerede faydası oluyormu bacaklar en sorunlu bölge benim icin?

Saol Cnm cevabın icin diet yapamıyorm ona rağmen incelme oluyorsa kardir bırakmayalım o zaman,selulitlerede faydası oluyormu bacaklar en sorunlu bölge benim icin?

Evet oluyo :)
Ama sabretmek lazım . 20ye doğru gelmeye başlayınca sonuç verdi bende :) sabırsız olma yani

Merhaba!

Ben de Callaneticse başlamak istiyorum özellikle bacak bölgesi için. İnternette bacak hareketlerini bulamadım acaba nereden indiriyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?

Bir de 21 nedir? 21 hareket mi var toplam :44:

selamlar, ben de c. egzersizlerine başlamak istiyorum. dukan ile 7,7kg verdim ve devam ediyorum tabii ki:)
ancak kitaba göre 7. kşlodan itibaren sarkmalar başlıyormuş, bu nedenle arayış içerisindeyim. egzersizle ilgili güvenilir bilgilere sahip olan arkadaşlar varsa benimle paylaşır mı???

mrb kızlar ben yeni aranıza katıldım ve callanetics videosunu kaç gündür aradım ama bulamdım link vermekte yasakmış biriniz bana özellden linki yollarmısınız lütfen bekliyorum

kızlar videoları indirmek istiyorum fakat rapidshareyi açtığımda yükleme mevcut değil diyor bu sorunu nasıl halledeceğim?

Selam arkadaslar ben ayşe 1.60 boyunda suanda 66 kiloyum 8 ay önce doğum yaptım doğumda aldığım ütm kiloları almsıtım ama 6 kiloyu geri aldım Malesef ben zayıflamak sitiyorum ama zayıflarkende fit bir vucudum olsun toparlansın istiyorum bunun için egzersiz arıyordum ve busayfayı buldum anladığım kadarıyla attıgınız linklerden ilk lnle baslayıp ilerleticem sanırım bana gaz verin arkadaslar deneyimlerini payşasın o kadar cok sayfa var ki okuyamadı malesef Bana gaz verin basarır eskisi gibi göbeksiz fit olabilirmiyim hedefim ilk olarak 55 olmak kilo vermesemde sıkı bir vucudum olsun istiyorum.........

kızlar birde 14/21 9/21 gibi bişlr gördüm bu yaptıgınız gün sayısımı egzersiz sayısımı bu egzersizle ilgili beni aydınatacak biri lütfennnnnnnnnnnnn

kızlar birde 14/21 9/21 gibi bişlr gördüm bu yaptıgınız gün sayısımı egzersiz sayısımı bu egzersizle ilgili beni aydınatacak biri lütfennnnnnnnnnnnn

Bu sayılar saat sayısı... Ne kadar yapacağınız size kalmış. Daha doğrusu kendinizi bi sonraki seviyeye ne kadar zamanda hazırlayabilecekseniz o kadar saat(gün) yapmanız gerekiyor. 10,21, 42...

Topiği biraz karıştırırsanız sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Biz buradan devam ediyoruz. http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/578600-callanetics-egzersizleri-yapanlar-buraya.html

Ya arkadaslar bu callanetics videolarını indirebileceğim site adreslerini bana da mail atarsanız coooook sevinirimmm..

link istemeler için ayrı bir sayfa mı açılsa? yüzlerce link yorumu var gelişmeleri okuyamıyoruz :)

diyetcenter dan bulunuyordu yanlış hatırlamıyorsam....

pekii bu callaneticsi yürüyüş yaptıktan sonra yapsak nolur ?

yada bir gün yapıp bir gün ara vererek ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…