Callanetics Egzersizleri

Kızlar bu callaneticsin omurga bel eğriliklerine faydası var mı ? belimde sonradan olan bi egrilik oldu bununla düzelebilir mi acaba ya :KK43: bilgisi olan var mı ?

canım iyi geliyor mourga rahatsızlıklarına. yeni sayfa açtığımda callanetics in kitabını da ekliycem.orda callan teyzemizinde benzer bir sağlık problemini bu egzersizle aştığı detaylı şekilde yazıyor :KK66:

selam arkadaşlar
ben geçen sene doğum yaptım ve dukan diyeti ile 12 kilo verdim yaklaşık.Fakat incelmek ve sıkılaşmak istiyorum.
Videolarını nereden indirebilir yardıcı olurmusunuz?

bravo canım 12 kilo çok iyi.sayfa 735deki mesajımda linkler var :KK66:

YARIN hem yeni sayfa hemde yepyeni linkler geliyor kızlar :KK66:

11.yi yaptım...kızlar kk de sorun mu var callanetics diye aratınca çıkmıyor hiçbir aradığım yer sabahtan beri

Son düzenleme:
11.yi yaptım...kızlar kk de sorun mu var callanetics diye aratınca çıkmıyor hiçbir aradığım yer sabahtan beri

Canım bugüne kadar kk da arama kısmından hiçbir aradığımı bulamadım :) Sorunlu galiba.
Ne yapıyorum açıyorum google amcayı. Aradığım şeyin yanında kadinlarkulubu yazıyorum çıkıyor. Böyle daha kolay inan ki:KK1:

Canım bugüne kadar kk da arama kısmından hiçbir aradığımı bulamadım :) Sorunlu galiba.
Ne yapıyorum açıyorum google amcayı. Aradığım şeyin yanında kadinlarkulubu yazıyorum çıkıyor. Böyle daha kolay inan ki:KK1:

canım bende forumdaki sağ üstteki yerden arama yapıyordum ve buluyordum aradığımı ama bugün bulamadım nedense:KK31: neyse artık.görüşürüz

violettt mesajların hemen üstünde sağda seçenekler diye bir yer var.Orayı tıkla bu konuya abone olu tıkla, yönlendirdiğinde onayla.Sonra kadınlar kulübüne girdiğinde sağ üstte kontrol panelini tıkla abone olup ilgilendiğin konulara mesaj gelmişse orda görürsün.Mesaj gelmemişsede abone olduğum tüm konuları göster dersen mesaj gelmeyenlerde dahil hepsini listeler sana.Böylece arama zahmetine girmezsin

hlymmm peki değişiklikler varmı (olmazmı desene) nasıldın nasıl oldun tatlım

aynen olmaz mı :) bellı bır sure once olculerımı almıstım yanı 17 gun klasık 24 gun falandı galıba tam hatıralayamıyorum bı kac sayfa once yazmıstım super yaptım daha azda olabılır super sayım neyse işte kalça cevremden 5cm bacaklarımdanda 2.5 cm ıncelme olmustu 1 beden kuculdum yanı sımdıye kadar :) gecenler bı kucuk beden daha pantolon aldım onun ıcınede gırıyorum ama tam oturuyo oda bıraz daha ıncelmem lazım daha rahat olabılmem ıcın :)

violettt mesajların hemen üstünde sağda seçenekler diye bir yer var.Orayı tıkla bu konuya abone olu tıkla, yönlendirdiğinde onayla.Sonra kadınlar kulübüne girdiğinde sağ üstte kontrol panelini tıkla abone olup ilgilendiğin konulara mesaj gelmişse orda görürsün.Mesaj gelmemişsede abone olduğum tüm konuları göster dersen mesaj gelmeyenlerde dahil hepsini listeler sana.Böylece arama zahmetine girmezsin

çok sağol canım:KK19:

canım iyi geliyor mourga rahatsızlıklarına. yeni sayfa açtığımda callanetics in kitabını da ekliycem.orda callan teyzemizinde benzer bir sağlık problemini bu egzersizle aştığı detaylı şekilde yazıyor :KK66:

:) tamam canım çok iyisin çok sağol.

Kızlaar 19. Callanetics yaptım ve bu sabah bi ölçeyim dedim önceki günlerde de ölçüyodum ama hiçbi değişiklik yoktu. Bu sabah bacağımı ölçtüm 1cm incelmiş belim 2 cm incelmiş.. Çook sevindimm :)) . Bende de işe yaradıysa herkeste yarar :) yılmak yok spora devamm :KK70:

21/21 de tamamdır :KK76::KK76::KK76:

sonunda adam akıllı bitirebildim :21::21:

dediğim gibi de ardından göbek attım :KK60: heyyy sexyy laddyy huu huuu gangam style :KK9::KK9:

--

dinlenme günümün değişmemesi adına pazartesiye dek normal call devam edecegim.salı günü süpere baslayacagım:KK31:

Ooooo pudracım tebrik ediyorum, göbeğini attysan tamamdır bu iş.

Ben de bugün 7. yi yapıcam canım bakalım bitirebilecek miyim? Sen ölçü aldın mı şeker, ne kadar farketti ölçülerde?

X