Callanetics Egzersizleri

canım linkler için çalışıyorum henüz.sanıyorum cmt pazar yeni linkler hazır olucak.

sayfa 735de şu an elimde olan 10 saate 10 yaş gençleş ve super callanetics videolarının linkini verdim.10 saatte 10 yaş gençleş videosuyla başlayabilirsin

kızlar link oluşturma çalışmalarıma yardımcı olabilmeniz adına bir sorum olucak.

hesabımdaki super callan 4 kez indirilmiş. aranızda indirip kullanan yada problemle karşılaşan oldumu? tek parça video olarak yükleme yapıp yapmayacağım konusunda fikir vermiş olucaksınız.

part olarak ve rar formatında yükleme yaptığımızda bir çok arkadaş rar dan dosya çıkarmayı yapamıyor yada bilgisayarında o o program olmadığı için zorlanıyor.bu yüzden tek link ve direk video olarak bilgisayarınıza gelsin istiyorum.

cevabınızı bekliyorum.

Kizlar bisey sorcam bacak ölçülerinizi nasil aliyosunuz? tam olarak neresinden yani?
normal ayakta dikilirken mi bacagi kaldirip mi nasil almak gerekiyo:26:

dün yapamamıştım bu gün arka arkaya iki tane yaptım ve haşatım çıktı. sonuç olarak tamamdır. ve arkadaşlar aynada bakıyorumda mide kısmı düm düz oldu. basenler daraldı popo topladı kendini iyice ve kendimi çok iyi hissediyorum ya.

Spuat nedir? Benimde iç bacak çalışmam lazım valla:)

callan sonunda yapıyorum canım ayaklarımı omuz genıslıgınde acıyorum sonra yanlara cavırıyorum yavas yavs asagı yukarı oturur gıbı yaparak egılıp kalkıyorum ayaklarını çevırmeden yanı duz one bakarak yaparsan popoyu kaldırıyor yanlara cevırıncede iç bacak çalısıyor hemde cok fena yaparkn iç bacagın çalıştıgını hıssedıyosun canım zaten çok fazla yapılamıyo :)

Kizlar bisey sorcam bacak ölçülerinizi nasil aliyosunuz? tam olarak neresinden yani?
normal ayakta dikilirken mi bacagi kaldirip mi nasil almak gerekiyo:26:

ben normal ayakta dik durarak alıyorum canım yanı spor hocalrıda ole alıyo onlara gore onlara bakarak aldım yanı bende dogrusuda oledır herhalde bacagın en kalın yarınden bıde canım

Squat hareketin adı arkadaşlar netten birçok versiyonunu bulabilirsiniz bu hareketin

gümüsümm tekrar emegine saglık.. ben süper call , normali indirirken indirmiştim. 3-4 ay olcak. hala calısıyor. o yüzden bunlarla ilgili benim bilgim yok

çok güzel canım kaçıncı saat oldu?

kızlar kimdi omuz ve kol çalışmak isteyen. şınav çekin derim. tabi normalde şınav çekmek zor. en azından ben beceremiyorum. pilates topunun üserinde çekin ebru şallı gösteriyo eğer imkanınız varsa bakın derim. bide lastik var onu kullanın gerçekten çok işe yarıyo benin bu gün kol kaslarım felaket titriyo. bi beş dk çalıştım onuda daha fazla yapsam nolurdum acaba.

cok tesekkur ederim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…