Callanetics Egzersizleri

Canım tek parça yükledim.part istememesi lazım.direk avi formatında bir video olarak inmesi gerekiyor.

Video yükleme ve tedarik işim henüz devam ediyo bitince çok sağlıklı bi şekilde indirebileceğimiz linkler oluşturmuş olucam

Harikasın sen ya :)

Eveeet Süper callanı da tamamlamış bulunuyorum :)

28 normal + 28 süper call sonrası ölçülerim
bel: 65 - 62
üst bacak: 51 - 48
kalça: 93 - 89,5
basen: 99 - 94

56 gün sonunda call ve yanında yaptıklarım sayesinde elde ettiğim sonuç bu kızlar.
Altını özellikle çiziyorum. Diyet yapmadığım halde oldu bu :) Aşırı bir yemem yoktu ama tatlı hiç eksik olmadı evimden. Daha dün akşam 4 dilim kek yedim Düşünün işte.

Diyet yapabilseydim eminim çok daha büyük fark olacaktı ama bundan da son derece memnunum.

İncelmenin yanında sıkılaşma da olduğu için görünen fark çıkan farktan çok daha fazlaymış gibi duruyor, emin olun :)

3 hafta önce denediğim üzerime tam oturan hafif de sıkan 36 beden pantolona girebilirim artık :)

Gördüğünüz gibi isteyince olmuyor diye bir şey yok. Yeter ki bırakmadan düzenli yapın. Sonuçları mutlaka alacaksınız.

Yeni başlamış, daha sonuçları alamamış, sıkılmış arkadaşlarıma motivasyon olsun bu sonuçlar :)

busemm basenden 5 cm gitmiş manyak birsey bu

fena gaz geldi bana düğüne kadar fıstık olcam ben :123::123::123:

Son düzenleme:

yapabilirsin canım neden yapmayasın,baraj derken bi yerde mi hesapladın canım? sana tavsiyem canım hemen büyük hedef koyma kendine çünkü birden ağır diyetler uygulamak ve birden kilo vermek sonrasında daha fazla kiloya mal olabiliyor o yüzden de ki ben bu hafta 1-2 kilo verecem de kendine,yediklerini bi gözden geçir nerde hata yapıyorum diye,hareketlerini artırmaya çalış,callanetics sadece vücudun şekillenmesine sıkılaşmasına sebep oluyor kilo verdirmiyor ama kilo verme işini de yediklerini daha aza indirerek sağlayabilirsin.mesela bizde hep şu vardır ay dökülmesin ben yerim deriz ama sonunda zararlı çıkan biz oluruz ve ebn o yüzden yemek yaparken 2 kişi olduğumuz için çok az yapıyorum günlük yapıyorum ve dolayısıyla dökülmemişte oluyor.mesela pilavı eşim çok seviyor ama ben daha az yemeye çalışıyorum bak violet sonra üzüleceksin diyorum biraz daha yemek istediğimde, aslında her şey beynimizde bitiyor canım.daha çok acıktıracak şeyler yemek yerine daha çok tok tutacak şeyler yemeye çalışıyorum,gidipte abur cubur yemek yerine ceviz,kayısı koyu renli, erik kurusu, hurma, fındık,leblebi tercih etmeye başladım,tabi bazen kaçamaklarda yapıyorum onlarsız da olmuyor çok sevdiğim yeşil çaya yeniden başladım,siyah çaydan ve kahveden de vazgeçemiyorum zaten yıllardır şekersiz içiyorum,bu benim için bi artı oldu.ama çikolataya da bayılırım ama onu da kestim gibi bir şey,bitter ya da sütlü olanlardan çok az yemeye çalışıyorum ve sütlü tatlılar yapıyorum.eğer kilo verek istiyorsam bir şeyler yapmam gerekiyor öyle beklemekle olmuyor malesef aç kalmamaya çalışıyorum yoksa daha fazla saldırıyorum:)) callanetics sayfasını bulmam tamamen tesadüf oldu.hatta kadınlar klübünü bulmam mucize gibi bir şey olmuştu:))

canım ya çok süpermiş,maşallah hatırladığım kadarıyla kilon yoktu zaten.canım yaşın kaçtı?tabi söylemek istersen

İnanmıyorum mükemmelsin ya maşallah diyelim de nazar deymesin:) böyle şeyler çok güzel motivasyon oluyo.. Şuanda biraz daha gaza geldim:) bir de bişey sormak istiyorum 28 dediğin, gün mü? Yoksa saat mi?

kızlar bravo sizlere yaaa.... ben 1 gün yaptım ertesi gün baş ağrısından öldüm valla :2: ya başımın ağrıyacağı ona denk geldi. hareketler baya zorladı beni, bi de o videodakiler gibi yapamıyorum sizin aynısı oluyo mu ki yaaa

busemm basenden 5 cm gitmiş manyak birsey bu

fena gaz geldi bana düğüne kadar fıstık olcam ben :123::123::123:

Evet canım yaa gerçekten öyle. Başka bir spor yapsaydım bu kadar gitmezdi. Callanetics müthiş bir şey :)
Motivasyon olsun diye yazdım biraz da. Gerçi sen gayet iyi gidiyorsun bu aralar. Aman nazar değmesin
Benden 5 cm gittiyse herkesten gidebilir :) Düğüne kadar biraz sabır. Yapabilirsin inanıyorum.

canım ya çok süpermiş,maşallah hatırladığım kadarıyla kilon yoktu zaten.canım yaşın kaçtı?tabi söylemek istersen

Teşekkür ederim :) Evet canım 53 kiloydum calla başlamadan önce. Calla başladım tartım bozuldu 2 aydır tartılamıyorum. Kilo verdim mi bilmiyorum ama 53üm diyelim :)
Yaşım 22 :78: Boyum 1,65. Boyuma göre kilom iyi duruyor ama o kilonun dağılımı ile ilgili sıkıntı vardı Şimdi daha orantılı görünüyorum.

İnanmıyorum mükemmelsin ya maşallah diyelim de nazar deymesin:) böyle şeyler çok güzel motivasyon oluyo.. Şuanda biraz daha gaza geldim:) bir de bişey sormak istiyorum 28 dediğin, gün mü? Yoksa saat mi?

Teşekkür ederim Call toplam bir saat sürdüğü için bir gün bir saat olarak söyleniyor canım. 1 günle 1 saat aynı yani ama videoyu izleyerek yapmadım hiç ben. Hareketleri bildiğim için daha erken bitiyorum. 30-40 dk falan sürüyor yapmam. İkisini de 28 gün yaptım.

canım benim için 82 sınır çünkü kilo verişim oraya geliyo dayanıyo kalıyo ne yaparsam yapayım bir türlü inmiyo aşağı. ben de ilk evlendiğim sıra çok az yemek yapıyodum. ancak iki çocuk oldu ve yemek miktarı da onlarla beraber arttı. annelerde çocukların yiyemediğini yiyip bitirmek gibi bişe var. ziyan olmasın diye. onu çok şükür baya atlattım. benim sıkıntım hipotiroid. metabolizmam durmuş. tiroid hormonunu dışardan günlük alıyorum ve ömür boyuda almaya devam edeceğim. kaynım dr. bu hormon sentetik olduğu için aslının yerini tutmuyormuş. napim ömür boyu uğraşacam bu kilolarla.

Ölçülerimiz çok yakın aslında yaa :) benim 64 boyum 54 kilom 21 yaşım:) inş bende en yakın zamanda etkisini grürüm çünkü bende yumuşacığım sertleşmem lazım:) iki sene önce belimi incittiğim için pilates yapmıştım belime çok ama çok iyi geldi. Callaneticsi de sizin sayenizde öğrendim:)

geçmiş olsun canım ama verirsin bi şekilde kiloları yeter ki iste

canım tebrık ederım sonuçlar mukemmel :)

merhabalar herkese...
benim boyum 1.73 kilom 68 vücut ölçülerimde 93-80-104
pilates yapmaya çalışıyorum zaman zaman ama kilo vermekten çok sıkılaşmam lazım.
bu calletics hakkında o kadar çok yorum okudum ki sizlerden,çok özendim ve heveslendim.
ancak paylaşılan linklerin hepsi kırık
rica etsem elinde olan bana gönderebilir mi?
teşekkür ederim şimdiden

5 yıldır 3 günden fazla yapmadığım program ahh bir sonunu getirebilsem
yardım edin kızlar gazlayın beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…