Callanetics Egzersizleri

Canımm, bu arada tamamen tesadüf eseri seni online görünce teşekkür edesim geldi :)) az önceki mesajımı bunları okumadan yazmıştım, geriye gidince gördüm ama kendini hiç gereksiz yere üzme canım benim İyilik bilen bilir, nankörlere yapacak bişey zaten yoktur. Tekrar çok teşekkür ederim iyi niyetin ve çaban için.

Canım, ne güzel bunları duymak, hakikaten faydalı olduğunu gördüm ben de. Herkese söylüyorum arkadaşlar arasında, alışverş merkezinde, kıyafet denediğim yerlerde :))

Bugün ilk defa evolution yaptim, cok harika birseydi....
Call teyze den farkliydi hareketler bu yüzden farkli yerlerim calsiti hosuma gitti.

tskler...

Yaa bende yapmak istiyorum ama nasil yapicam bilmiyorum ki( lutfen bana da yardimci olur musunux?

Egzersizleri nereden bulabilirim acaba?

Merhaba canım,

Önce 719. sayfadaki linklerden 10 günde 10 yaş gençleş olan başlangıç videosunu indir, izle, yavaş yavaş yapmaya başla :))) Gümüşhumm sağolsun linkleri oraya yükledi.

Merhaba canım,

Önce 719. sayfadaki linklerden 10 günde 10 yaş gençleş olan başlangıç videosunu indir, izle, yavaş yavaş yapmaya başla :))) Gümüşhumm sağolsun linkleri oraya yükledi.

Sayfa numarası yanlış oldu canım :) 714. sayfa olacak :)

Süper süper bravo darısı da bana inşallah gerçi çok tembellik yapıyorum bu aralar moralim bozuluyo sanki bu bacaklar hiç erimeyecekmiş gibi geliyo o yüzden pes etmeye başladım artık.

tesekkurederım canım :) ınsallah canım darısı tum callancı kardeslerımın basına :) ama daha uzun bı yolum var sende sakın pes tme bozma moralını cm olarak ınceldıgımı gormeme ragmen ben bıle acaba daha fazla gıdermı bu bacaklar bıraz daha ıncelırmı dıye dusunuyorum ama pes etmıyorum sende etme kactaın nasıl gıdıyo aklına takılan ne varsa hep yaz buraya paylas emın ol çok motıve edıyo bırakmıyosun ozamanda :)

1 ayda 1 beden incelmek süper birsey gercekten

-----

bu arada ben de bugün 7/21 yaptım kızlar

teşekkurederım canım çok sagol :) evet gercekten super bısey okadar ugrasıyoruz emek verıyoruz sonuclarını almak gercekten guzel :) senınde guzel haberlerını beklıyoruz canım :)

bugunde super callan tamamdır :)24 :) ama nıyeyse bı turlu konsantre olamadım bugun kendımı veremedım callanı ama herseyıyle tam yaptım yınede sadece kendımı kafamı tam anlamıyla odaklayamdıgım ıçın olsa gerek bsey anlamdım sankı :) neyse yarın dınlenme gunum

tebrik ederim çok güzel sonuçlar almışsın ...call yanında diyet yaptın mı ve kilo verdin mi bu süreçte ...

bende çok teşekkür ederim duyarlı arkadaşım işine yarıyosa ne mutlu bana. o resimleri senden başka baya çok kişiye de gönderdim her zaman video izleme şansı olmayanlar için çok işe yarıyo.şehir dışına çıktığımda onları kullanıyorum gerçi artık tıkır tıkır yapıcak kadar ezberledim.ama son 2 haftadaır falan callan yapamıyorum çok yoğun bir tempoda akıyo hayatım.ondan öncesinde de yine bir 2 hafta daha ara vermiştim.

ara vermeme rağmen etkisi hala devam ediyo callanın.hemen eski hale dönülmüyo.

hepimze fit günler öpüldünüz callan girls

Emeginize saglik hepsi harija calisiyo

iki gündür formu okumuyordum. geldim motive oldum ve 4/21 e başlamak için gidiyorum herkese kolay gelsin.

bu sabah 8/21 i de yapmış bulunmaktayım bacaklarım cok esnedi hissedebiliyorum..

ve gögüslerim sıkılastı bu durum beni memnun ediyor

bir de gögüs altın gidiyor artık kum saatine benzetiyorum suan vücudumu yanlarım da karnımda gidecek inanıyorum. ve tabi ki bacaklarımda

25 dk tiffany 8 minutes buns ve 15. saat süper
Dün itibariyle diyet yapmaya da başladım sayılır.
Dün akşam yemeğinde hiç ekmek yemedim.
Ekmeksiz doymuyorum ben yaa. Aç yattım

25 dk tiffany 8 minutes buns ve 15. saat süper
Dün itibariyle diyet yapmaya da başladım sayılır.
Dün akşam yemeğinde hiç ekmek yemedim.
Ekmeksiz doymuyorum ben yaa. Aç yattım

harikasın canım.. benim de bilgisayarım bozuldu. call 'ı ezberlediğim icin rahat yapıyorum. digerlerini de hatırladıgım kadarıyla ve aksamları yprgun olmazsam.

menü paylasımlarını diyet sayfasına beklerim canım. ekmek ya 2 dilim cavdar ekmegi ya da glutensiz ekmek yiyebilirsin.

veeeeeee mide kücülene kadar o aclık hissi normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…