Callanetics Egzersizleri

link paylaşabilir mısıniz

bugun spor yapmadım sadece callan oncesı kısa bı ısınma yaptım okadar 23. gunde tamamdır :) kızlar bısey sorucam :) benımde bu bıtmek bılmez tukenmez sorularımla sıkmıs olabılırım sızı ama sormadanda gecemıcem kızalr sıze benım ıcın fıkırlerınız dusuncelerınız gercekten onemlı :) neyse gelelım soruya sımdı bız bu callanda 100 kadar 50 kadar falan yapıyoruz ya vıdeoya sadık kalarak işte bu hep bole mı oluca<k yoksa aranızda bu surelerını asan uzatan var mı ve surelerı uzatmalı mı yoksa vıdeoya callan teyzeye sadık kalınarak yapılması daha mı ıyı sızce :)

gumushum son ekledigin linkler arasinda quick stomack videosu yok sanirim. onuda ekleyebilirmisin lutfen:26:

valla ben stechlerde bazen kisaltiyorum ne yalan soyliim
ama normal egzersizleri hep verilen sayiya kadar yapiyorum

Linkleri kontrol ettim.super,evolution ve cardio linklerinde problem var.son kez yeniliycem.son kez diyorum artık gerçekten bu duyarsızlığa kızıyorum.bi tanesi bile bozuk olsa linkler çalışmıyor deyip hepsi işe yaramaz hale gelmiş gibi algılanmasına yol açılması moralimi bozuyor.

videoları indirmek isteyen fakat böyle mesajları gören insanlar hayal kırıklığına uğruyo.bunu anlamam çok güç değil.biçok kişi mesaj atıyo bana.''linkler bozukmuş sayfada öyle yazıyo.siz yayınlamışsınız elinizde varmı?'' Şeklinde. Bunlar soranlar.bide sormayanları düşünün.burda insanların işine yarasın diye yoğun çalışma tempoma rağmen bi dolu uğraşıp paylaşım yapıyorum ama emeğe saygı sözkonusu dahi değil.

Evet bu yüzden yarın son kez düzelticem linkleri.kaydeden etsin duyurulur...

ben bi zamanlar acının tadına doyamadığım için sayıları arttırıyordum, kalça hareketlerini 150-200 gibi uzatıyordum ama rekorum 700 karın hareketiydi, ozamanlar baklava dilimi göbeğe merak sarmıştım ama mideye baklavaları indirince yattı o hayal:)))). tabii doğrumu böyle yapmak bilmiyorum yaparken hiç düşünmemiştim:))
yabancı bir forumda ekstra karın hareketi isteyen birisine call hocası 3 karın hareketini 100er defa yapıp sonra başa dönüp yeniden 3 hareketi tekrarlamasını tavsiye etmişti, bir seferde 100den fazla tavsiye edildiğine hiç raslamadım, burdan 100ü aşmamak gerektiği sonucu çıkarmı bilmem..
sor tabii herşeyi burda bunun için varız...
bu hafta ölçü aldıracaktın hocana ne oldu sonuç, çok merak ediyorum?

Son düzenleme:

Öyle düsünme canimcim, biz senin sayende call´i tanidik yapiyoruz faydalaniyoruz....

Emegine saglik...
Bende gecenlerde tüm linkleri denedim olmuyordu bende yazdim burdan olmuyor diye, hatda indirmisdim daha öncesinden, ve olan linkler olmuyordu artik pc mde, birdaha indireyim dedim ozaman fark ettimki burdakilerde olmuyordu artik.
Suc senin degilki güzelim....

yinede binlerce kez tskler...

Gumushumm o sayfada iki kere vermişsin ya linkleri.Birinde dosya bulunamadı yazıyorsa diğer linkte çalışıyor.O yüzden ben indirirken bir ondan bir ondan indirdim.Eline sağlık canım.Aslında baştan beri sana hayret ediyordum bu işi vazife edinmene.Ama hep dedimki ne kadar hayırsever bir insan.Onun için boşver bir iki kişinin linkler ölmüş demesini.Sen birileri bir şeyler desin diye değil sırf yardımseverliğinden yapıyorsun bunu.İhtiyacı olan bir kişiye bile ulaşsan büyük hayır işlersin.
Bir de o tarafından bak moralini bozma canım

Son düzenleme:
Günaydın kızlar,

Hepimize bol iradeli, bol callanlı, sağlıklı bir hafta olsun.

Selam kızlar...herkes iyi miii :))

29 ekimde başladığım callenime firesiz devam etmekteyim

21/21 tamamlanmış bulunmakta .. Yanlış hesaplamıyosam 10 saatte 10 yaş gençleşin adlı videodan çalıştım,bazı hareketlerin sayılarını arttırdım..mesela 10 arlık pelvis hareketlerini 30 a çıkardım..bazı 50 likleri 100 e çıkardım..
süper callen hakkında bi fikrim yok ne zaman geçiş yapmamı önerirsiniz..?

Bu süper fikir...ben de 6 da kalkıp yapmalıyım çünkü iş çıkışı yemekti çaydı derken çok geç saate kalıyorum...en güzeli sabah yapmak..bu sabah 6 da uyandım boş boş gezindim odadan odaya..calleni aradan çıkarmak hiç aklıma gelmedi....

Yeni callen sezonuma sabah 6 da başlıyorum bundan böyle!

Bu başlığın 701. sayfasında tüm linkler mevcut.

bi kedi gördüm sankiiii kuzummmmm... nası geçti dün?? korktuğun gibi olmamıştır umarımm...zamanla çoook daha kolay olacak

günaydın kızlar bugün dinlenme günüm akşama tifany ve 8.min buns yapacagım inş. dün 6/21 yapmıs bulunmaktayım

--

ekimcimm seni de tekrardan görmek ne güzelll

--

merve ; umarım sen de sabahları yapıp verim alırsın. ben cok faydasını görüyorum. daha önce niye yapmadım diye kendime hayıflanıyorum.

--

gümüshümmm ; senin burada gösterdiğin duyarlılığı kimse göstermedi bu kadar video konusunda inan.. ellerine emegine saglık... maalesef ki bunu umursamayan bireyler cıkmıstır (her yerde de cıkar) çok sağol duyarlılığın için. ben kendi adıma minnettarım.

teşekkür ederim çok naziksiniz

Eskiden call yapıp faydasının görenlerdenim.Şimdi tekrar başlamak istiyorum,her ptesi karar alıyorum ama fırsatım olmuyor,çalışınca çok zor geliyor:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…