Callanetics Egzersizleri

sırdan sayılmaz ama tarçın çayı içtiğim dönemlerde, teşekkür ederim tatlı almayayım yada ince bir dilim yetti diyebilitem artıyor:))

tünaydın kızlar

geçen hafta bacagımı incittiğim için bıraktım yapmayı.

bugün say baştan yapıyorum yine...

sabah stepper ve 40 adet simit bölgesi için hareket yaptım.

akşama 1/12

Yeni öğrendim, dukan sayfasından böyle bir şey olduğunu fakat bu konu altında link bulamadım. Bana da mesaj atabilir misiniz linkini?

Bugün dinleneceğim Dün esneme hareketlerinde bacaklarımı fazla zorlamışım. Bütün gece kas ağrısı uyutmadı Şimdi geçti ama bugün dinlensem iyi olacak. Aralıksız 6 gün oldu zaten dinlenme günüm gelmişti.

tabiiki 100er tane :)) ve tabiiki direk yapmıyoruz call yaparken araya bi yere katıyoruz bacak yada kalça hareketlerinden sonraya mesela..

:)) ne güzel.. peki değişimler neler, onlarıda paylaşır mısın?

Ben 7-8 yıl önce 20 kilo verdim, ancak bu kiloları sporla vermediğimden dolayı aşırı sarkmalarım vardı. Bu dönemden sonra hangi sporu yaparsam yapayım bunları kesinlikle toparlayamadım. Artık son çare germe ameliyatlarını incelemeye aldım ki; tam bu sırada tesadüfen gördüm callanetic'i, yazılanları okudum ve denemeye karar verdim. Tabiiki başta yazdığım gibi sarkmalar çok fazla olduğundan sarkmalarım daha yeni yeni toparlandı, (göğüslerim toparlandı, omuzlarım genişledi, belim inceldi, popom kalktı) ama biliyorumki daha bundan sonra inşallah süper gelişmeler olacak, sabırla bekliyorum..

Tabiiki egzersizlere devam.

ne kadar zamanda bu gelişmeler....çok sevindim adınıza pardon geriye döndüm okudum yazdıklarınızı sorumu dikkate almayınn maşallah diyorum

Son düzenleme:
Dün izin günümdü (mesai gibi oldu) bugün 7. tamamdır. İlk defa 7 ye geliyorum, midem sıkılaştı, göbeğim toparlandı. Devamında çok daha iyî olacağından eminim. :))

iyi akşamlar.

harikasın canımmm...
Bu saatten sonra artık bırakmazsın..bırakasın gelmez..yapmadığın gün kasların harekete geçmek isteyecek..durduramayacaksın kendini...yemek yemeden yapabileceksin amaaa callensiz gözüne uyku girmeyecek (tamam biraz abarttım :))) ama eminim bundan sonra işimiz kolay

sırdan sayılmaz ama tarçın çayı içtiğim dönemlerde, teşekkür ederim tatlı almayayım yada ince bir dilim yetti diyebilitem artıyor:))

evet aslında canım haklısın bu tarcını bı cok kez ıştah bastırma konusunda duymustum yanı ama hıc aklıma gelmemişti daha dogrusu bazaen yesıl cayın ıcıne bır parca atıyorum ama hıc dıkkat etmedım benı urduruyormu durmuyormu dıye cok tesekkurederım canım:)

SAYFA 665 te en yeni haliyle linkler mevcut arkadaşlar.yanlış bilgilerle bilgi kirliliği sözkonusu olduğunda özelden mesajlar alıyorum linklerde ilgili.sanıyorum artık yeni bir başlık açma zamanı geldi.

kızlar uzun zamandır takip ediyorum yorumlarınızı .... bu cuma bende başlayacağım egzersizlere umarım işe yarar.

Akşam çıkınca çubuk tarçın alayım o zaman ben. Beni durdurur mu bilmem ama işe yarasa ne iyi olur :)
Yaptığın bir çay karışımı var mı canım yoksa sadece tarçın mı içtin :)

alt bacak mı dedi biri

Evet canım keşke alt bacağım olcağına biraz daha fazla göbüşüm olsaydı amaa kafama koydum her ne kadar zor olsada o alt bacak gidecek !! Daha öncede başlamıştım calla ama 3 gün yarım yamalak anca yapmıştım bu sefer çok azimliyim bugün 7. saatimi bitirdim sende bi an önce başlamalısın :)

bayram haftasi biraz aksatmis olsamda callan'a devam
ben klasik hareketlerin yaninda birde ekstradan bel inceltme , alt karin egzersizleri ekliyorum.
bi de bacak ve kalca icin ozel hareketler var youtube da iki gunde bir onlari da yapmaya basliicam
bakalim hareketlere alistikca insan ekstra birseyler daha eklemek istiyo

SAYFA 665 te en yeni haliyle linkler mevcut arkadaşlar.yanlış bilgilerle bilgi kirliliği sözkonusu olduğunda özelden mesajlar alıyorum linklerde ilgili.sanıyorum artık yeni bir başlık açma zamanı geldi.

Süper callan ordanda indirilmiyo . file not found yaziyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…