Callanetics Egzersizleri

Evet ben de merak ettim. 3 ay uzun bir süre. Ne gibi değişiklikler oldu, paylaşırsan seviniriz.

Kızlar bugün 5.callenim olacak,

Ekimciimm yukarda sormuşsun cevap aldın mı göremedim yazayım yine de 6 yapıp 1 gün ara vereceğiz..yani senin bugün 6.callenin olacak yarın yapmıyosun yani :)

evet ben de değişimleri dinlemek isterim..

Benim 5. günüm olmasına ragmen anlatacak çok şeyim var :)))kesinlikle sıkılaştığımı hissediyorum...bariz bi şekilde hem de ..tabi bunun yanında diyetim de var..
2si birlikte süper etki ..

İç bacaklar için videoyu paylaşan arkadaşa de çooook teşekkür ediyorum :)

merhaba,

bu egzersiz videolarına nereden ulaşabilirim acaba?

bana link yollayabilecek olan var mı?

sayfa 599 da lınkler var gumushumm sagolsun paylaşmıştı bı kac sayfa oncesındede var lınkler açılmıyo bozulmuş falan denıyo ama bemn hep ordan ındırıyorum vıdeoları bı sorun oldugunu sanmıyorum ordan abakalbılırsınız kızlar yanı sayfa 599 dan ındırebılırsınız :)

canım maşallah sana ya çok güzel gidiyosun :) bende duzenlı bı sekılde callan yapıyorum ama bu aralar yemeye ıcmeye bı turlu dıkkat edemıyorum bosa yapıyomusum gıbı gelıyo olede cok heveslı olamıyorum yanı tekrar dıkkat edebılsem yıne aynı askal hevsle baglanıcam ama
:) sen neyapıyosun herhangıbı bı dıkkat falan etme durumu var mı sende edıyomusun edıyosan nasıl yapıyosun bu arada dıger arkadslara sorayım dıkkat edenler varsa nasıl yapıyo son zamanlarda acayıp acıldı ıstahım nasıl kescem bu durumu ben fıkrı olan varsa yazsın lutfen kızlar

Sen de süper yapıyorsun dimi canım. Rapor verirken onu belirt bence.
Maalesef ben de yediklerime dikkat edemiyorum Diyet zaten yapamıyorum öyle bir iradem yok :)
Ben de senin gibi düşünüyorum. Boğazımı durduramazken call bu kadar etkili olduysa kim bilir azıcık dikkat etsem neler olacak.
Aksi gibi yemek yapmayı da çok seviyorum. Canım sıkılınca mutfağa atarım kendimi. Tabi sonra oturup yiyorum onları. Böyle olunca zor canım Tatlı eksik olmuyor evimden
Kendini frenleyebilen varsa sırlarını dinlemek isterim :)

Bu arada bugün de tamam tifany stepper süper call 4.saat

linkler artık çalışmadığı için silinmiş sayfadan.. varsa yeni linkler yazarsanız güzel olur aslında...cd beklerken yavaştan başlardım..

bugün dinlenme günüm :)) bu arada callanetics yapanların fotoğraflarını incelerken bi umutsuzluğa düştüm.. tamam üst bacakta müthiş derecede incelme var ama alt bacak aynı gibi duruyor incelediğim fotoğraflarda kafam çok karıştı :44:

linkler artık çalışmadığı için silinmiş sayfadan.. varsa yeni linkler yazarsanız güzel olur aslında...cd beklerken yavaştan başlardım..

merhaba.600 sayfada bir arkadaş alıntı yapmış onun içindevar linkler ve çalışıyor.dün ben oradan indirdim.Am,pm sanırım karın linki çalışmıyor.onundabaşka yerdenbuldum

:))) bak bunu hiç düşünmemiştim totoma karnıma okadar yoğunlaştım ki alt bacak inceldimi takip etmek aklıma bile gelmemişti, hatta bir zamanlar benim için bunu düşünmek lüks sayılırdı:)))) kiloluyken çizmelerin fermuarı hiç kapanmazdı şimdi bol geliyorlar ama nezaman başladı o bollaşma hatırlamıyorum.
bacak hareketlerini yaparken üst bacak kadar altda zorlanıyor, özellikle pilie de oturup kalkarken calflarda yanma hissediyorum onlarda çalışıyordur inceliyordur herhalde diye düşünüyorum, sonuçta incelmese orantısız görünür, dikkatimi çekerdi...

Dün izin günümdü (mesai gibi oldu) bugün 7. tamamdır. İlk defa 7 ye geliyorum, midem sıkılaştı, göbeğim toparlandı. Devamında çok daha iyî olacağından eminim. :))

iyi akşamlar.

Umarım düşündüğün gibi olur yoksa üst ince alt bacak kalın düşünmek bile istemiyorumm en zoruda alt bacak bide

ahh ahh bırı soylesın sunun sırrını artık bıze ya bı kac gun dayanıyorum yapıyorum sonra ne oluyo bılmıyorum kacıyorum ıpın ucunu ya zaten bu basen bacaklar en zor gıden yerler yemegı duzene sokamazsam callan bıle zor yanı cok uzun zaman alır gıbı me gelıyo neyse zorla morla tutmamk gerek yoksa fena halımız :) bu arada evet canım benımde super hatta bgun super callan 33 oldu hepsı super degıl yalnız 17 den sonra super yapmaya basladım dıkkat edemezsemde yemeye aldıgım tepkıler suan ıcın cok guzel umut verıcı tesvık edıcı yanı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…