Callanetics Egzersizleri

ben bunu denedim 2 gün ağrılarım oldu her yerim tutuldu
bacaklara fazla yararı yok gibi geldi kolları çok çalıştırıyor ne dersiniz?

Ben ilk gün yaparken cok zorlandim hatda bitirdikden sonra yürüyemedim bacaklarim titriyordu.

Ama hic tutlmadim ertesi gün hic agirmadi bir yerim sasirdim aslinda biraz, baska sporlarda insan tutulur ya , bilmiyorum neden ama tutulunca daha mutlu oluyorum iyi spor yapmis gibi geliyor bana :))
Bunda hic tutlmadim ama 4 .günde baya rahat yaptim hareketleri...

sizlerde nasil durumlar ?

Kac cm inceldiniz.

Ben ölcmedim kendimi kilo aldigim icin moralimi bozmak istemedim

Herkese merhaba yardıma ihtiyacım var. videoları yükleyemedim sizler özel mesajda atamıyormuşum yeniyim diye:) nasıl yapacağım 21 gün yapılana acil ihtiyacım var hemen başlamam gerek ailevi sorun yardım

ben bunu denedim 2 gün ağrılarım oldu her yerim tutuldu
bacaklara fazla yararı yok gibi geldi kolları çok çalıştırıyor ne dersiniz?

bence genel olarak tüm bölgelere yönelik hareletler var bence. yani tek bi bölgeye odaklanmamış aslında ben de bacaklar için olanını istiyodum ama onun videolarını bulamadım bulsam 10 yaş videosuna ek olarak onu yapcam ama yok işte

nihayet evimdeyim istediğim gibi egzersizimi yapabiliyorum. süperi yapmadan bugün evo ya başladım. biraz zorladı. bilmiyorum yarın görecez etkisini. şimdi bisikletimide çeviriyom ooooh sefam olsun. herkese kolay gelsin.

merhaba kızlarrrrrrrrrrrr bugün cardio yu yapacağım eve gidince. altyazı da yok bakalım nasıl olcak ingilizcem olsa da nereye kadar :26:

bu arada evolution bende hata veriyor cilt bozuk vs diye eger indiren arkadaslarım varsa bana özelden yazabilir mi? zahmet olmazsa msn adresimi vereyim.

tekrar o 8 dosyayı indirirsem kota aşımına uğrayacağım ve yine aynı hatayı verir diye tereddüt yaşıyorum

nihayet evimdeyim istediğim gibi egzersizimi yapabiliyorum. süperi yapmadan bugün evo ya başladım. biraz zorladı. bilmiyorum yarın görecez etkisini. şimdi bisikletimide çeviriyom ooooh sefam olsun. herkese kolay gelsin.

ohhh harikasın vallaaaaaaaaa işten cıksam da bende yapsam hemen

ohhh harikasın vallaaaaaaaaa işten cıksam da bende yapsam hemen

donukpudracığım nasılsın iyi misin? snırım yapıyorsun call. tbrkler
ben 1kilo (umarım adet şişliğidir.) almışım.
pantolonum sıkı sıkı mı oluyor şuan
bir türlü başlayamadım. o ağrıları düşündükçe yapamıyorum. tam açıyorum, sonra bir iş çıkıyor. hoppp hemen o işe koşuyorum.
kaçmaya yer arıyorum galiba

naber millet nasıl gidiyor? gelişmeler var mı? 1-2 gün içinde tekrar başlıyorum call'a

kızlar selam herkese.. ben de imrendim size yaaa.. inşallah ben de göbek ve kalçamı eritebilirim size bi sorumolacak.. bu 601. sayfadakileri indirmeye başladım yavaş yavaş.. tüm linkler doğru çalışıyor demi? boşuna indirmeyeyim de :)az önce sabah calleninin 1. partını indirdim açılmadı.. 2. de şuanda indiriliyor.. neden açılmadıki.. acaba 2.sini mi bekliyo :)bebişim kucağımda durmuyo.. tek tek sayfalara göz atamıyorum sorumun cevabı için..
cevap yazarsanız şimdiden teşekkürler..

Bende cardio calismiyor arkadaslar yardimci olurmusunuz ?

@ buketim : Evet tüm paketi indirinca calisiyor ancak ....

Son düzenleme:

tamamı inmediğinden açılmıyordur bütün partlar indiğinde sorunsuz açılır, linklerde sorun yok bildiğim kadarıyla cardio yu indirdim ben de sıkıntı çıkmadı

bskn iyiyim canım sen nasılsın ?

evet maalesef benim kacısım yok artık dugune az var. yapıyorum bazı aksamlar yapamıyorum ama bırakmıyorum da bacaklar toparlandı. göbek en son gidiyormus ya bende zaten göbek vardı simdi sanki iyice pörtledi resmen gecen kücük kızın dalga gectiği gibi hamile gibi top var sanki önümde :2::2: sinir bozucu

ama sendee başla nolurrr sürekli yapamasan da müsait oldukca yap hareketlere alısınca zaten videonun sesini kapatıp müzik dinleyerek yapmaya basladım öyle hem daha zevkli geliyor hemde kısa sürede bitiriyorum. bu aksam cardio yapacagım ( zayıflamak icinmiş) yarın normal call aaahh bi de gögüslerim de toparlandı bi gözlerimi kendi gögüslerimden alamıyorum

kızlar ben cardio yu acabildim ama evolution da tüm partları indirmeme ragmen hata verdi. indiren arkadasım varsa tekrar yazıyorum nolur özelden bana mesaj atabilir mi? vakit ayırıp msn adresime yollayabilir mi?

göğüs mü dedin? toparlandı mı dedin? ya zayıflaynca 75 i zor doldurur oldular biraz ele avuca gelseler iyi olur. demek işe yarıyor
aksilikler , bahaneler, tembellikler....
aslında belirlenen tarih itibariyle aramızda çok fark yok. topu topu bir ay fark var
herkes düğüne yakın kilo verirsin diyor ya ona güveniyorum sanırım

bu arada dukan diyetine başladım. bakalım spor işine de girişebilsme iyi olacak.
telefonumda videoyu yükleyemedim. mp4 e de başaramamıştım sonrasında uğraşmadım.
acaba direk youtubeden izleyebileceğim link var mı?

20dakikalık başlangıç varmış doğru mu? youtube da var mıdır? cepten girip yapayım :44:

:44::44:bu arada callen teyze yaşıyor mu:44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…