Callanetics Egzersizleri

daha öncede yaptım ama hiç 21e tamamlayamamıştım
bu sefer azimliyimm :KK52:
akşam başlıyorum :21::21::21:

merhaba. Callanetics i günde 2 kere yapablirmiyiz? Sabah ve aksam olmak üzere 2 kere? Bu 2 saat yapar. Ve daha hızlı sonuç almaz mıyız?

merhaba :KK3: günde 2 kez yapabilirsin tabii istersen ama. ilk başlarda yapmanı tavsiye etmem vücudunu yorma fazla. cünkü kasları cok yogun sekilde calıstıran bir spor.

fit günlere :KK34:

WinRAR ndir - Download > Gezginler burdan indirebilirsin :KK66:

canım verdiğim linkler arasında yok.onu bulamadım nette.ama super callandaki bacak hareketlerini yapsanda olur :KK66:

geçmiş olsun canım sağlığın yerine gelince devam edersin :KK66:

canım o link açılmıyo bende bakmıştım ona.

ben indirdim sayfada 6 parça var şimdi baktım tekrar çalışıyor ama :44:??? bilemedim yinede

Beginning Callanetics rar - Free Download from hotfile - FilesTube.com

canım 599 sayfada linkler var oradan indirebilirsin.

sen ilk yapacagın icin 10 saatte 10 yas genclesin videosu ile baslayacaksın. takıldıgın yer olursa sor yine :KK34:

6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz. bu 10 saat programını 21 e tamamlayan var nasıl sonuc almak istersen istediğin kadar yapabilirsin

ekimcim nasılsınn :KK19::KK19: baagıdır denk gelmedik

İyiyim canım sağol, sen nasılsın? :KK16:

Ben de az önce soracaktım. Düğüne az kaldı senin, heyecan vardır. Hayırlısı olsun inşallah. :KK19:

Ya ben callen de bir dikiş tutturamadım canım ya ne yapacağım bilmiyorum. Ekrandan izlemek sıkıcı geldi ya da hem tv izleyip hem yapmak daha kolay geliyor. 3 defa 4 er yapıp bıraktığım için hereketleri ezberledim artık nasılsa :)) Sıralamayı hatırladıktan sonra yapmada sorunum kalmadı ama sadece şu pelviste biraz zorlanıyorum istikrarlı olursam o da hallolacak inşallah. :emir_bebek::emir_bebek:

Benim 14 kg verdiğim için popo ve basen kısmı gevşedi, sıkılaşmaya ihtiyacı var. Sen ne kadar süredir yapıyorsun? Mesela hani popoyu sıkıyorsun da kalkıyor ya, bu hareketleri 20 - 30 defa sürekli yaparsam sıkmadan da öyle görünür mi acep :KK8::KK8:

İyiyim canım sağol, sen nasılsın? :KK16:

Ben de az önce soracaktım. Düğüne az kaldı senin, heyecan vardır. Hayırlısı olsun inşallah. :KK19:

Ya ben callen de bir dikiş tutturamadım canım ya ne yapacağım bilmiyorum. Ekrandan izlemek sıkıcı geldi ya da hem tv izleyip hem yapmak daha kolay geliyor. 3 defa 4 er yapıp bıraktığım için hereketleri ezberledim artık nasılsa :)) Sıralamayı hatırladıktan sonra yapmada sorunum kalmadı ama sadece şu pelviste biraz zorlanıyorum istikrarlı olursam o da hallolacak inşallah. :emir_bebek::emir_bebek:

Benim 14 kg verdiğim için popo ve basen kısmı gevşedi, sıkılaşmaya ihtiyacı var. Sen ne kadar süredir yapıyorsun? Mesela hani popoyu sıkıyorsun da kalkıyor ya, bu hareketleri 20 - 30 defa sürekli yaparsam sıkmadan da öyle görünür mi acep :KK8::KK8:

sağol canım iyiyim bende :KK16::KK16: evet az kaldı aklım basıma geldi diyet ve spora başladım :KK9: bırak başla çok yaptım.

artık yapmayacağım ama . bende yeni basladım bugün 5. yapacagım. bende videonun sesini kapatıp müzikle yapıyorum hem daha güzel geciyor hem de sıkılmıyorum.

bence popoyu sıkarak yapmalısın kilit nokta o :KK52: :KK76: ne güzel kilo vermişsin ya bende vercem inş. azimliyim. fit gelin olmaya :KK8:

meraba ben daha önce 10 saatte 10 yaş gençleşin videosunu denemiştm.şimdi de 20 dk lık bi video varmış galiba kalça için onu yapmak istiyorum.nerden bulabilirim.link verebilirmisinz

kızlar evolution un 8 part'ını da indirdim ama videoyu acamıyorum hata veriyor. bilgisi olan var mı ? ya da indiren de aynı sorunu yaşayan ?

gumushummm senin bilgin var mı sen indirdin mi? cardio sorunsuz acıldı ama bunda olmuyor

kızlar evolution un 8 part'ını da indirdim ama videoyu acamıyorum hata veriyor. bilgisi olan var mı ? ya da indiren de aynı sorunu yaşayan ?

gumushummm senin bilgin var mı sen indirdin mi? cardio sorunsuz acıldı ama bunda olmuyor

canım ben henüz süper callan yapıyorum diye indirmedim evolution callanı.bbi bakayım başka bi link bulursam paylaşırım.bide nası bi hata veriyo?yazarsan belki çözeriz :KK66:

kızlar internette bulamadım kalça için olan 20 dk lık videoyu.nasıl bulabilirm yardımcı olabilirmisiniz lütfen

araştırdım ama çıkan video bacak videosu o da 2 dk lık bi video youtube dan açılıo.kalça için olanı bulamadım maalesf :KK43:

X