Callanetics Egzersizleri

:44::44:bu arada callen teyze yaşıyor mu:44::44:

Hakkatten yaa :KK9::KK9::KK9: Video 82 yılına aitti ve sanırım video da yaşını söylüyordu. Kaç olduğunu söylemişti hatırlayamıyorum. Hatırlayan varsa hesap etsin... Tahminimce baya yaşlı çıkacak. :KK9::KK9::KK9:

göğüs mü dedin? toparlandı mı dedin? ya zayıflaynca 75 i zor doldurur oldular :KK50: biraz ele avuca gelseler iyi olur. demek işe yarıyor :KK4:
aksilikler , bahaneler, tembellikler....
aslında belirlenen tarih itibariyle aramızda çok fark yok. topu topu bir ay fark var :KK9:
herkes düğüne yakın kilo verirsin diyor ya ona güveniyorum sanırım :KK9:

bu arada dukan diyetine başladım. bakalım spor işine de girişebilsme iyi olacak.
telefonumda videoyu yükleyemedim. mp4 e de başaramamıştım sonrasında uğraşmadım.
acaba direk youtubeden izleyebileceğim link var mı?

20dakikalık başlangıç varmış doğru mu? youtube da var mıdır? cepten girip yapayım :44:

:44::44:bu arada callen teyze yaşıyor mu:44::44:

Hakkatten yaa :KK9::KK9::KK9: Video 82 yılına aitti ve sanırım video da yaşını söylüyordu. Kaç olduğunu söylemişti hatırlayamıyorum. Hatırlayan varsa hesap etsin... Tahminimce baya yaşlı çıkacak. :KK9::KK9::KK9:

Selam kızlar telefondan yazıyorum uzun yazmamayacağım.

Callen teyze 1939 da doğmuş, 1 Mart 2012 de ölmüş.

Selam kızlar telefondan yazıyorum uzun yazmamayacağım.

Callen teyze 1939 da doğmuş, 1 Mart 2012 de ölmüş.

Hadi yaa... Ölmüş demek. Hem de 6 ay önce... :/

Bu arada ben callan teyzeye ihanet ederek başka bi egzersize başlıyorum. :KK1: Son bi haftadır 1. level' a başlamayı düşünüyorum. Seneye başlarım herhalde.... :KK1:

evo baya zorladı sanırım beni önce bişe yok gibiydi bu saatlerde kaslarım ağrımaya başladı dur bakalım yarın nolcam. inşallaqh daha çok işe yarar.:21:

Callan Teyze ölmüş mü ya :KK43:

Bir garip oldum valla. Ne bileyim, epey dua ediyorum kendisine; ondan herhalde, tanıdığım biri ölmüş gibi hissettim bir an...

Callan Teyze ölmüş mü ya :KK43:

Bir garip oldum valla. Ne bileyim, epey dua ediyorum kendisine; ondan herhalde, tanıdığım biri ölmüş gibi hissettim bir an...

Aynen ki normaldir. O kadar eziyetten, titremeden sonra iz bıraktı tabi... :KK1:Hakkını yemeyeyim az da olsa işe yaradı ama... :))

Selam bayanlar
CALLANETİCS BEGİNNİNG : callaneticse yeni başlayanlar için ve basit hareketlerle 30 dklık bir egzersiz.10 saate 10 yaş gençleş prorgamı için ön hazırlık.
ben bu linki bulamadım
599. sayfadaki linkler arasında var mı?

Hayır canım beginning in videosunu kimse bulamadı daha. 10 saatte 10 yaş gençleşle başladılar. bende arıyorum ama bulamıyorum o videoyu

bu arada evet callan teyze 73 yaşındayken 1 mart 2012de rahmetli olmuş.toprağı bol olsun callan teyzemizin.Amerika'nın Georgia eylaetinde doğmuş ve yaşamış ama bak Türkiye'den bile yani bizlerden hala hayır duası alıyo :)

Hadi yaa... Ölmüş demek. Hem de 6 ay önce... :/

Bu arada ben callan teyzeye ihanet ederek başka bi egzersize başlıyorum. :KK1: Son bi haftadır 1. level' a başlamayı düşünüyorum. Seneye başlarım herhalde.... :KK1:
canım sanırım level 1 dediğine göre jillian michales 30 day shred yapıcaksın :) bende başladım ona. callan yaparken normalinde zorlanmıyodum ama super yapmaya başlayınca terliyorum yaparken.ama jilllian yapınca onun devede kulak kaldığını gördüm.feci yorucu ama çok ter attırıcı güzel bişe bu jillian.jillianla kilo verip callan ile de sıklaşıcam inşallah...

bu arada kızlar 10 satte 10 yaş gençleş videosu 1986da çekilmiş bilgi olsun :KK66:

canım sanırım level 1 dediğine göre jillian michales 30 day shred yapıcaksın :) bende başladım ona. callan yaparken normalinde zorlanmıyodum ama super yapmaya başlayınca terliyorum yaparken.ama jilllian yapınca onun devede kulak kaldığını gördüm.feci yorucu ama çok ter attırıcı güzel bişe bu jillian.jillianla kilo verip callan ile de sıklaşıcam inşallah...

bu arada kızlar 10 satte 10 yaş gençleş videosu 1986da çekilmiş bilgi olsun :KK66:

:) Evet, ona başladım. Bugün 1. günümdü. Uzunca bi süredir egzersizi bıraktığımdan beni baya zorladı. Diğer başlıkta yazmıştım. Fena halde terledim ve çok çok çok yoruldum! Bi çok hareketi yapamadım. Aslında karşılaştırınca callan daha hafif geliyor bana göre... :)

jilllian ile peşpeşemi yapıysunuz kızlar o da çok iiye benziyo d,ğer konuyada baktımda biraz herkes baya memnun

merhaba bayanlar dün cardio yaptım yaptım sayılır haatttaaa :KK53: valla fenalık geldi bana ya aynı hareketler vs hic bana göre değil. bunu anladım. normal call a yaparım hem de diyete devam yine istediğim kiloya ulasırım.

bir de baska bayanın vardı dans eder gibi suan aklıma gelmiyor yarın yazarım onları yapacagımm .. aaa cardio vs yapamam. call teyzem gibisi var mı ya :KK16::KK16:

X