Callanetics Egzersizleri

anladım. o zaman benim yaptığım çöpe mi gidiyor =)
dün yapmadım
bugünde yapmam zor.
anca yarına neyse olmadı o günden başlarım

sen hangi aşamadasın?
başlamadan önce ölçülerini yazdın mı ? benim 2011 den beri ölçülerimi yazdığım bir kağıdım var. insanı çok motive ediyor.
ey gidi neydim ne oldum dedirtiyor

ben de bastan baslayacağım maalesef ara verdim ramazanda yapamadım oruc vs zorlanıyorum diye. bayramdan sonra bastan baslayacagım canım..

baslamadan önce ölcüleri yazdım benimde var öyle listem gecen yıl diyette yapmıstım. nerden nereye inmişim.. ve bu yıl ne kadar şişmişim

ama artık kesin baslıcam kac ayım kaldı gelinlikte mis gibi durmam lazım

benimde dün 18/21 oldu bugün dinlenme günüm :) yelser seni tebrik ederiiim keşke bizimle fotoğrafınıda paylaşsanda hepimize motivasyon olsaa :))

Canım fotoğraf eklemeyi bende istiyorum ama bir problem var onu halletmem lazım,fotoğrafları yayınlayacağımı düşünmediğim için çok dikkatli çekmedim onları kesmem lazım ama bir türlü beceremedim. Tam başında çeksem iyi olurdu ama ben çok çok sonra çektim yani 7.8kilo verdikten ve 13gün call yaptıktan sonra çekmek aklıma geldi sadece kendim için karşılaştırmak amaçlı...Fakat ozaman bile farketmişti düşünün... Ayarlayamadığım çok uğraştım yapamadım işte onun için fotoda koyamadım...

benimde fotoğraf koymak aklımda yoktu ama o bikinili fotoğrafımı görünce o ne be öyle dedim kendi kendime hemen bugün yeni cektim koydum bence 13.call sonrası fotonla bugünlerde cekileceğin bir fotoğrafı karsılastır eminim yine fark vardır

Fark çok fazla ben 50.call geçtim çünkü :)))) ama o fotoları kesmeden koyamam devam edince sende gelişmeleri çok çok farkedeceksin kolay gelsin devam et mutlaka....

Fark çok fazla ben 50.call geçtim çünkü :)))) ama o fotoları kesmeden koyamam devam edince sende gelişmeleri çok çok farkedeceksin kolay gelsin devam et mutlaka....

Aaaaaaaa fot. mu koycan canım merakla bekliyorduk senin fot.larını .

tienen baya değişim var süpersin ya .

tesekkur ederim ay birde alt midem eriseee göbek sorunuda kalkacak...

ben fotoda göbek falan görmedim gibii boyun ve kilonun orantısı çok güzel fotoğraftada öyle görünüyor gibi ama sen var diyosan doğrudur.. benimde göbek ve şu karın yanları varya hani simit deniyor en çok o bölgemden rahatsızım..

anladım canım sen 50'yi geçtin çok büyük bir fark vardır.. bende 63'e tamamlamayı düşünüyorum ama süper cal'de aklımdan geçiyor sen geçmemişsin bende normal call'a devam ederim galiba :)

yelser zaten senden gaz alıyorum call konusunda esneğim ya esnek değildim hic ortaokulda bir arkadasıma cok özenirdim bacaklarını açardı falan simdi tam acamasamda esneğim yaniiii...
whisperr göbeğim önden bakınca fazla yok ama benimde can simitlerim var kilo alınca onlarda pörtledi yandan cıkıntılı yani ve su icince yemek yiyince sisiyor 1-2 cm oynuyor ölcünce...

maritsa sende tam gaz devam valla böyle yorumlar alınca hosuma gitti dahada gaza geldim

26/42 bitti bugün

çok güzel ya bende bugün 6/21 yaptım henüz. ama çok sevdim callanetics'i.bu arada topiğinde resimlerine baktım aynı çıkıntıdan bende de var
çok güzel olmuş gidince.ben 48 kiloyken 4 yıl önce yani o zaman bile azıcık tümsek vardı hep.ama ne spor yapıyodum ne bişey.kilo sıkıntım yoktu.şimdi 52 oluncaya dek devam callan'a kilo verirken sıkılaşırsam o çıkıntıyı da yok ederim umarım.

bayram sonrasında birlikte başlayalım o zman =)) benim oruça verdiğim ara kısa sürdü ne yazıkki (çarpılıcam şimdi ) oruca devam
spora ara

maritsa sende tam gaz devam valla böyle yorumlar alınca hosuma gitti dahada gaza geldim

Regl sancımdan 2-3 gündür hiçbirşey yapamıyorum Bugün tekrardan başlayacağım hepsine .
Yalnız ne zaman spora ara versem ,sırt ağrılarım artıyor

bende hala hafif bir çıkıntı var yani kalçama göre basenim hala büyük geliyor gözüme çünkü iç çamaşırı cıkarınca basende bir cıkıntı oldugunu görüyorum üst giyinikken fazla farketmiyorum :S

kızlar :s sizi çoook uzun zamandır okuyorum hattaa tüm sayfaları okudum diyebilirm.. 3 hafta kadr önce callaneticse başlamş 6 gün sonra bırakkmıştım.s pazar günü yeniden başlamştm yani dün 2. idi. ama bugn dönüp aynaya bir baktm kiii iç bacaklarım incelmeye birbirinden ayrılmaya başlamış. şok oldum resmen sizinle paylaşayım dedim. ama şunu söylemeliyim ki bu farkı pelvis hareketleri ile yakaladığımı düşünyrm. çnkü en çok onu yaparken zorlanıyor işe yaradğını hissediyorum.zaten o hareketleri yaparken bacağnıza bir bakın gerçekten de iç bölgeler yaparken dahi birbirinden ayrılıyor. neyse bugn 3.yü yapacağım :) hepimize kolay gelsiiinn :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…