Callanetics Egzersizleri

tienen o lanet olasıca simitler ne yazık ki bendede var vücudumdaki en nefret ettiğim nokta orası zaten karın yanları yani simitlerr tişört giyincede çok kötü duruyolar callaneticsle eriyecekler inşallah..

kızlar ayın 11 inde evden çıktığımda kilon 86.5 gibiydi. bu gün ilk defa tartıldım ve kilom 82 çıktı. bikaç baskül daha bulmam lazım doğrulamak için gözlerime inanamadım

bugün 27/42 can simitlerine ihtiyacım yok yüzmeyi biliyorumm erisinnn can simitleri D:

tienen süpere geçmeyi çok istememe rağmen bir türlü geçemedim,videosunu seyrettin mi bilmiyorum... Tembellik benim yaptığım başka birşey değil aslında... Birde şu kol altlarımı halledebilsem,şu an moralim bozan tek yer orası...

izlemedim youtubeda varmı videosu? ben kol hareketleri olarak eskiden beden dersinde gördüğüm şeyleri yapıyorum esneme hareketlerini

mesela kollarımı öne uzatıyorum mıncıklama hareketi gibi aynı hareketi arkaya doğru yanlara doğru yapıyorum
yukarda elma toplama hareketi falan birde oryantal aerobik yaptığım için kolları calıstırıyor omuzla beraber hatta ben ilk kilo verirken kollarımdan ve boynumdan vermiştim

aynı böyleydi
eski hali haziran 2011
yeni hali haziran 2012
1 senede ulasmadım tabiikide bu kollara spora 2011 temmuzda baslamıstım eylül basından beri böyle kollarım..

Selam kızlar.
Ben, bir süre 10/10 videosunu yaptıktan sonra (arada ara verdiğim oldu) callanetics.com'da önerildiği gibi Pazartesi, Çarşamba, Cuma "CardioCallanetics"; Salı,Perşembe,Cumartesi de "Callanetics Evolution"; Pazar dinlenme işine başladım dün.

Evolution'ı ilk kez yaptım bugün, dün de Cardiosunu yapmıştım.

çok çok teşekkür ederim canım, şimdi indiriyorum inşallah :))
önemli değil canım işine yarasında....

aynen bende öyle. gitsinler istiyorum o çıkıntılar ((((

ben bugün dinlenme günündeyim 6 gün yaptım şimdiye kadar.sanki bencede var gibi iç bacaklarımda incelme.başlamadan önce foto çekmiştim.21i tamamlamadan başka bi foto çekmiycem.21 bitince inşallah güzel gelişmeler olursa paylaşıcam...

birazdan kaslarımı derinden çalıştırmaya başlıyorum, bayramda ara veririm ister istemez
ama en azından hareketlere olan fransızlığımı yenerim diye düşündüm
inşaallah sonuna kadar götürürüz

Arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım, ama uzunca bir zamandır callaneticsle ilgili yazıları okuyorum. Dün de kitabını indirdim, ancak türkçe dublajlı videosunu indiremiyorum. Gerçekten faydası olur inşallah, ben de bayramdan sonra başlıcam, bu arada hareketleri az da olsa çalışmak istiyorum. Aranıza yeni katılan birisi olarak video konusunda yardımcı olursanız sevinirim...

Canım, şahane görünüyor kolların/omzun... Galiba epey de geniş omuzlusun, çok hoş durmuş...

Yazılanları okuyorum da ben de bir an önce callanetics'e başlamak istiyorum. Hevese geldim, bana 1 saatlik türkçe dublaj videoyu özel mesaj olarak gönderebilirmisiniz.

kalas gibiymişim de haberim yokmuş
vay arkadaş bu neymiş, mahvetti beni
brasil butt lift cardio axe yaptım
jillian filan daha insaflı
callan teyzem,
eyy sütun bacaklı, zalımsın bunu bil!!

7/21 olacak bugün ama bende baya fark var. eşim bile söyledi dün popom kalkmış baya farkediyo dedi
bi de bacaklarımın iç kısmı baya sıkılaştı yanı bir ay falan yapsam ayrı duracaklar o kadar toparlanıyo bu arada 2 kilo da vermişim

ay ne mutlu sana canım
bende dün 7/21 yaptım aynı popo kalkıklığını ve bacakların ayrılmaya başladığını bende düşünüyorum.bir de hareketlerin her birini resim haline getirip telefonuma attım.video izlemem zor olduğu zaman resimlerden yapıcam.ayrıca çok sevdim ben bu callaneticsi.zorda gelmiyo.sadece karın hareketleri baya yoruyo.resmen yanıyo hareketlerden sonra.
günde iki defa yapsammı diye düşünüyorum.sizce yapsam vücuduma yüklenmiş olurmuyum acaba?

slm gumushumm sitede olduğunu gördüm, ben uzun zamandır sitede yazılanları okuyorum, yeni üye oldum bu siteye, ama arkadaşım dünden beri yazıyorum, callanetics egzersizlerine bayramdan sonra başlamak istiyorum ama türkçe dublajlı indiremiyorum. yardım edersen sevinirim...Bu arada sen yapıyormusun bu egzersizleri?

türkçe dublaj internetten kalkmış anladığım kadarıyla yok bende çok araştırdım bulamadım

günde 2 defa yapabilirsin ama kaslarının dinlenmesi gerek yüklenmiş oluyorsun haliyle hem çok yorulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…