Callanetics Egzersizleri

1hareketi başlarda hemen doğru yapan varmıdır bilemiyorum... İlk zamanlar parça parça yapabildim... Ama şimdi tam oluyor özellikle bazı hareketleri yaparken aynada kendinizi izlemenizi tavsiye ederim...Yanlışlarınızı daha net görebiliyorsunuz...

Canım, sen çoook fazla yaptın valla maşallah. Popon küçüldü mü havaya mı kalktı, ben dümdüz olsun istemiyorum. Zaten 15 kg verince bişey kalmadı yukarıya toplansın istiyorum, basenler daralıp popo yukarı kalksın, olur mu öyle, çok şey mi istiyorum :)))

ben ara vermiştim ya yeniden başladım ama korktuğum gibi zorlanmadım. Bugün 4. olacak :)

bacakları açıp başı öne eğme hareketinde asla yere kadar yapamam diyodun şimdi 4 parmak kaldı. yerle aramdaki tek engel koca göbeğim. eğilince engel oluyor.:KK1:

Kaç gün yaptın canım 4 parmak kaldı, maşallah..

ve bugünn 21. gün yani 1. seans bitti sıra 2. seans 21/42'de :)

Canım, fark var mı? Önce, sonra resmin var mı ya da poponda yelsercime yazdığım gibi bir değişiklik?

ctesi sabahı oruçlu olmadığım için başlayayım bari dedim :KK76:
anacım onlar nasıl birşeymiş öyle.:KK53:
keşke dinleseydim de 90 yerine 50 yapaydım.
hareketler çok da zorlu değiller, amaaa sonraki kas ağrılarım neden onu anlamadım. sanki bacak kaslarımı biri yukarıdan aşağıya doğru kestiler :KK9:
göbeğimde sızı falan yok ama bacaklarım felaket. bir aydır ne yürüyüş yapıyordum ne de başka bir şey, hamlamışım demek ki:KK1:
neyse 1 gün bitti. bugün hala ağrım çok olduğu için hareket edemicem, anca yarına :KK34:

:)) Valla benim de ilk sefer aynen dediğin gibi olmuştu, izinliydim evdeyken yaptım, sonra oğlanın okuluna gitmem gerekti 50 mt yolu yürürken tir tir titredim. Bacaklarım sanki benim değildi :)) Ama geçiyor hemen, devam et.

:)) Valla benim de ilk sefer aynen dediğin gibi olmuştu, izinliydim evdeyken yaptım, sonra oğlanın okuluna gitmem gerekti 50 mt yolu yürürken tir tir titredim. Bacaklarım sanki benim değildi :)) Ama geçiyor hemen, devam et.

oyy oyyy, halimi bir bilsen =) hoş biliyorsun zaten:)))
merdiven inerken dizimden pat diye kıvrılıyor bacağım :KK53: aha düştüm düşecem diye geçti haftasonum :KK35:
geçecektir illa ki de, çok şaşırttı beni :KK1:

fotoğraf isteyen arkadaş çok :KK70: benim karnımda fazla etki etmedi bacaklarımda etki ettiğini söylemiştim son 1 aydır düzenli spor yapıyorum ben yani temmuz başlarından beri hatta 18 temmuz desek yeridir...ortası hatta ya :KK70: baslamadan böyleydi haziranda cekilen fotoğraf basenlerimde değişiklik var biraz tabii callanetics yanında mari winsor yapıyorum onunda etkisi büyüktür herhalde sırf basen çalıstırıyor cünkü sizce değişim varmı ?
$page.jpg

fotoğraf isteyen arkadaş çok :KK70: benim karnımda fazla etki etmedi bacaklarımda etki ettiğini söylemiştim son 1 aydır düzenli spor yapıyorum ben yani temmuz başlarından beri hatta 18 temmuz desek yeridir...ortası hatta ya :KK70: baslamadan böyleydi haziranda cekilen fotoğraf basenlerimde değişiklik var biraz tabii callanetics yanında mari winsor yapıyorum onunda etkisi büyüktür herhalde sırf basen çalıstırıyor cünkü sizce değişim varmı ?
Eki Görüntüle 487930

canım birazmı? bence büyük değişim var. Ben basenlerinden bıkmış bi insan olarak basenin o en sevmediğim kıvrımı sende erimiş oranın erimesi için şuan herşeyi yapabilirim :KK1::KK1::KK1:
Peki basenlerin başladığın tarih yani 18 temmuzdadamı hazirandaki gibiydi yoksa hazirandan temmuza bi ilerleme kaydetmişmiydin :44:

canım birazmı? bence büyük değişim var. Ben basenlerinden bıkmış bi insan olarak basenin o en sevmediğim kıvrımı sende erimiş oranın erimesi için şuan herşeyi yapabilirim :KK1::KK1::KK1:
Peki basenlerin başladığın tarih yani 18 temmuzdadamı hazirandaki gibiydi yoksa hazirandan temmuza bi ilerleme kaydetmişmiydin :44:

spora tam 18 temmuzda basladım ondan önce 5 gün yürümüstüm yarım saat o kadar :KK70: ama 5 günlük yürüme bu kadar etki ettirdimi bilemicem :S

spora tam 18 temmuzda basladım ondan önce 5 gün yürümüstüm yarım saat o kadar :KK70: ama 5 günlük yürüme bu kadar etki ettirdimi bilemicem :S

cevap için çok teşekkürler. Ozaman hemen call ve mari winsora başlıyorumm 20 gün sonra sevgilimin yemin töreni var onu şaşırtmak istiyorum inşallah o tarihe kadar bi gelişme olur basenlerimde :KK16:

cevap için çok teşekkürler. Ozaman hemen call ve mari winsora başlıyorumm 20 gün sonra sevgilimin yemin töreni var onu şaşırtmak istiyorum inşallah o tarihe kadar bi gelişme olur basenlerimde :KK16:

olur canim
sen yeter ki sabirla yap
ben 12 gun yaptim ve 2 kg verdim ama goruntude daha cok verdim gibi
cok etkili bu call ekstra birsey de yapmadim ben

ben bir ara sadece kilomu korumak icin o zaman 49 kiloydum :KK70: ve basenlerim falan yine vardı ama simdiki kadar çıkık değildi bundan 1-2 cm daha kücüktüler belkii o zaman korumak icin yapmıstım ama homini gırtlak yiyordum etki etmedi sandım ama bacaklarım sütun gibi sımsıkıydı bıraktım bırakır bırakmaz yemeğe saldırdığım icin bir ayda o haziranda cekilen foto gibi oldum :KK70::KK70::KK70::KK70: ayrıca kiloda verirsin sıkılaşırsında yediklerinede dikkat et biraz 8den sonra yemek yeme

Eki Görüntüle 487930

Maşallah canım, :nazar: çok büyük fark var gerçekten.

E tabi sen çok gençsin bir de, benim gibi 38 olunca işler biraz yavaşlıyor tabii :))

olsun içinde istek varsa yasın kac olursa olsun yaparsın örnek ajda :KK70::KK70::KK70: kadın resmen tüm cinslerine hava atıyo vücuduyla

bencede baslamalısın :)) haklısın yüzü geçtim bacaklarda karında gerdirme muhakkak vardır...

bencede baslamalısın :)) haklısın yüzü geçtim bacaklarda karında gerdirme muhakkak vardır...

kesinlikle başlayacagım yaparken faydasını cok gördüm cünkü. ramazanda zor oluyor diye bıraktım iftardan sonra da bir rehavet çöküyor zaten sızıp kalıyorum :KK1:

umarım benim basenlerim de seninki gibi erir yahuu. cok güzel sıkılasmıssın :KK34::KK16:

hastanekorkagi nerelerdesin sen yaaaa :KK17: hatırlıyorum beraber baslamıstık. nasılsın devam ediyor musun ?

----------

bskn cim bu arada senin iletini de gördüm yazcaktım .. ilk seferler cok zorlama yapabildigin kadar yap :KK12: hayırlısı olsun devamını getirirsin insallah. fit gelin olmaya tamm gaz :KK76: :KK16::KK16::KK16:

insallah sahip olursunuz ya benim daha incelmedi tam orantılı değil hala vücudumla şuan tek bacak 51,5 gibi bir ölcüde 47 olması lazım ideal durması icin herhalde :S cünkü hala hafif cıkıntılı

hastanekorkagi nerelerdesin sen yaaaa :KK17: hatırlıyorum beraber baslamıstık. nasılsın devam ediyor musun ?

----------

bskn cim bu arada senin iletini de gördüm yazcaktım .. ilk seferler cok zorlama yapabildigin kadar yap :KK12: hayırlısı olsun devamını getirirsin insallah. fit gelin olmaya tamm gaz :KK76: :KK16::KK16::KK16:

bende geldimmmm=)))
sen demiştin de ben seni dinlemedim :KK31:
halbuki çok rahat yapıyordum :)))

neyse ben fit gelin olma adayıyım o yüzden zorlamam normal :KK35:

bende geldimmmm=)))
sen demiştin de ben seni dinlemedim :KK31:
halbuki çok rahat yapıyordum :)))

neyse ben fit gelin olma adayıyım o yüzden zorlamam normal :KK35:

:KK9::KK9: yapma yapmaa..... zaman var daha :KK34: zaten 1 hafta içerisinde normal sayılarıyla yapmaya alısır vücudun . istedigin kiloya inmeye de 1 adım kalmıs :KK76:

buarada kaç gün yapıcaz bu işi? geriye doğru sayanlar vardı.

bir de neden göbeğimde ağrı yok :KK25:

ya bir de söylemeden geçemeyeceğim, kadın çok anti patik geliyor bana..
çok iyi vücuda sahip olduğu için mi acaba :KK53:

buarada kaç gün yapıcaz bu işi? geriye doğru sayanlar vardı.

bir de neden göbeğimde ağrı yok :KK25:

ya bir de söylemeden geçemeyeceğim, kadın çok anti patik geliyor bana..
çok iyi vücuda sahip olduğu için mi acaba :KK53:

:KK9::KK9: dimi call teyze tas masallah .

göbeğinde ağrı zamanla olcak .:KK23: mesela bacaklarında olmuş ilk gün. zamanla hareketler daha da doğru yapılmaya baslanınca sen de fark edersin.

normalde bu forumdaki arkadaşlar 21 gün yapıyor. 6 gün call 1 gün mola şeklinde.

bunu 2 sete gönüştüren arkadaşlar da var 21 + 21 şeklinde. sonra süper call a gecersin ya da koruma programını uygularsın. vücudunda istediğin görüntüyü elde ettiğin süre önemli.

X