Callanetics Egzersizleri

haklisin cnm,ama insan sabirsizlanior iste

termal sort sauna esofmanı bende kullanıyorum ama oryantal aerobik yaparken ve callanetics sıkılaşma egzrsizi acaba sauna esfmanları sıkılaşmamızı engellermi sürekli terletiyor vücut salıyor ya kendni :S

termal sort sauna esofmanı bende kullanıyorum ama oryantal aerobik yaparken ve callanetics sıkılaşma egzrsizi acaba sauna esfmanları sıkılaşmamızı engellermi sürekli terletiyor vücut salıyor ya kendni :S

bilemiorum ki.normalde egzersiz yaparken boyle seyler giymiorum ama bugun oyle denk geldi,ne yaglarimdan wazgectim ne de callan dan:-[

Artık vücudun alışıyor hareketlere zamanla en doğru pozisyonu buluyorsun zaten...

bilemiorum ki.normalde egzersiz yaparken boyle seyler giymiorum ama bugun oyle denk geldi,ne yaglarimdan wazgectim ne de callan dan:-[

aslında terlettiği için daha etkili olabileceğini düşünüyorum bu arada callan ve jillian beraber yapsak olurmu ????

mrb kızlar bnde yeni üyeym şu meşhur videoyu verdğnz linklerden indrmye çlışıyrm of umarım olur ve sze katılablrm incelmk istyrmmm

Yelsercim,

Ben 5 gün aralıksız yaptım şu anda mecburen ara vermek zorunda kaldım hem evde misafirim var salonda yapmam gerekiyor yapamıyorum hem de iş yoğunluğu ve stresim var, vicdanen hiç rahat değilim ama sanırım 1,5 hafta sonra yoluna girecek, o zaman tekrar başlayacağım. Umarım tekrar başladığımda yeniden ilk günkü gibi zorlanmam.

Bunu yazıyorum, olmaz olmaz demeni bekliyorum

7/21.... artık 30a kadar yapabildiğim karın hareketlerini 50ye kadar yapabiliyorum. selülitlerim yok denecek kadar azaldı ama dukandan mı callenden mi bilmiyorum.

En azından 2güne bir yapsan... Bu kadar uzun bir ara vermesen iyi olur.Fakat yinede hareketleri öğrendin 1.gün biraz sıkıntın olur ama ilk yaptığındaki kadar zorlanacağını sanmıyorum...

aslında terlettiği için daha etkili olabileceğini düşünüyorum bu arada callan ve jillian beraber yapsak olurmu ????

neden olmasin ki,ben ramazan baslayana kadar cardio + callanetics yapiodum mesela.we soyle bi durumum war,bende ewde hangi egzersize baslasam hicbirini dewam ettiremedim,callan haric.5 mil fln denedim iih dewami gelmedi.callan kdr etkili we eglenceli gelmio hicbisi.keske bende kendime arti egzersiz bulabilsem

ikisini aynı anda yaparım ama hangisinin ne kadar etkili olduğunu öğrenmek zorlaşır.call daha önceden basladım ve etkisini yaptıkca gördüğüm icin hanginin daha fazla etki ettiğini ayıramam diye tereddüt icindeyim cnku jillian egzersizide cok iyiymiş incelmeler cok iyi kızlarda ve levellrn her birini 10 gün boyunca yapıyormussun 27 dkkacık cokta güzel cazip geldi ne yapsam diye düsünüyorum :S

9/21 şuanda bitti regl olduğum icin göbeğim önde ve kendimi hala sisko hissediyorum bugün bide sevgilim bana kilo almışsın dedi :/ oysa 2 haftadır nerdeyse sporla uğraşıyorum ( basenlerin göbeğin cıkms dedi neden böyle kilolu geldimki acaba gözüne

cnm yap ikisini birden hangisinin daha etkili oldugunun ne onemi war etki etsin de :) ki eminim ikisi de hic bisey yapmamaktan binlerce kez iidir.bana herkes cok incelmissin falan dior,selulitlerim azaldi,gecen temizlikci abla beni tanimadi,ki daha 8. Yaptim

bana neden kmse iltifat etmiyor ya sevgilim aksine kilo almıssın dedi !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…