Callanetics Egzersizleri

Canım daha önceden paylaştın mi bilmiyorum :44: tahminince kaçar cm inceldin ?
Ben daha önceden 13 gün kadar call yaptım:nazar: ama pek etkili olmadığını düşünce bıraktmıştım .7 gündür Jillian yapıyorum :KK56: Onun bütün egzersizlerini bitirince buna geçebilirim ,bakalım :)

Ben 9gün yapıp 4gün ara verdikten sonra yapmaya başladım ve sanırım onunda 4.gününde ölçüldüm öncesini bilmiyorum bel 70cm birkaçgün önce ölçtüm 66cm olmuş,kalça 99cm 96.5 olmuş canım... İlk ölçülerimi 10haziranda almıştım...

1/21.

Aslında 3/21 sayılır fakat uzunca ara verdiğimden sayamam

Başlayınca insan kendinden motivasyon alıyor. Cll den sonra duş ardından bir fincan yeşilçay,

seviyorsanız yeşilçay yudumlarken puzzle yapmak.

Nasıl iyi geliyor insana. Adeta zihin detoksu.

Ebru Şallı ile plates yaparkende benzer duyguyu hissediyordum. Ebru,nun egzersizlerinde ilave malzemeler kullanıyor, hareketler arası renkli geçişler yapıyor olması ayrıca eğlenceli oluyordu.

Teşekkür ederim sana Yelser. İçinde isteği olanlara ön ayak oluyorsun :)

ya benim yazılarım görünmüyo mu ? callaneticsin linklerini istemiştim? kim gönderebilir bulamıyorum ben :KK43:

hata veriyo indiremiyorum off ya.mutlaka yapmam lazım bu sporu. napacam ?

Dun 7. Yapmam lazimdi,bi turlu popom kalkmadi.bi de sanki bi fark olmuomus gibi gelio,iice kaybettim.motiwasyonumu :KK43:((

Uykumahmuru verdiğin linkler için teşekkürler ama yine olmadı ya ben mi yapamıyorum bunlar mı olmuyo offf ya :KK43:((((((((((((((

1/21.

Aslında 3/21 sayılır fakat uzunca ara verdiğimden sayamam

Başlayınca insan kendinden motivasyon alıyor. Cll den sonra duş ardından bir fincan yeşilçay,

seviyorsanız yeşilçay yudumlarken puzzle yapmak.

Nasıl iyi geliyor insana. Adeta zihin detoksu.

Ebru Şallı ile plates yaparkende benzer duyguyu hissediyordum. Ebru,nun egzersizlerinde ilave malzemeler kullanıyor, hareketler arası renkli geçişler yapıyor olması ayrıca eğlenceli oluyordu.

Teşekkür ederim sana Yelser. İçinde isteği olanlara ön ayak oluyorsun :)

Ben teşekkür ederim sayenizde bende aksatmadan yapmaya çalışıyorum... 39.yapacağım bugün bakalım...Umarım herkez benim kadar mutlu olur hep birlikte zayıflayıp sıkılaşalım:))))

8/21 oldu regl dönemimdeyim bakalım kendimi sisko patates gibi hissetsemde kalcam dısarıdan cıkık duruyo masallah bana :KK70: yalnız bacak hareketlerini yaparken hep sızlıyodu sıkınca kalcayı falan smdi sıkıyorum ama acı hissetmiyorum bu normalmi :S yanlısmı yapıyorum yoksa :/

bugün 6/21 oldum. hala bi fark göremediği için motivayonum giderek düşüyo sanki :18: gerçi ben hareketleri tam usturuplu ypmıyorum ki callen ne yapsın.

6 günde hemen net bir sonuç bekleyerek kendi kendinin motivasyonunu kırıyorsun.Bence şu 21 i bir bitir ondan sonra değerlendir kendini.Yerinde olsam bir süre ne ölçülürüm ne de çok fazla kendimi incelerim.Her gün milim milim değişiklik beklemek insanı yorar.Psikolojini yıpratır

7/21 bayanlar.bide su incelten yag küründen yaptim surdum termal sort giydim.bu sekilde callan yapmak zor oldu,sort engelliyor hareketleri ama olsun.
Bicok ark gibi bende turkce callan bulamayanlardanim.hatta soran ark.lar icin indirdigim linki bulmaya calistim bulamadim.turkce dublaji olan ark.lardan ricam olcak,hangi harekette nereyi sikmak gerekior,yardimci olabilirseniz cok sewinirim

X