Callanetics Egzersizleri

İşte 10 saatlik callan sonuçlarım :)

Belimden 1,5cm
Karnımdan 2,5cm
Kalçamdan 2,5cm
Üst bacak 1-1,5cm
Alt bacak 1cm

inceldim.. :21: Üst bacağımın inceldiğini gördüm ya içim rahatladı :)

Son düzenleme:
3/21 artı 15 dakika eliptik.

İkinci hareket olan kol egzersizlerinden sonra youtube dan indirdiğim kol egzersizlerini de yapmaya başladım.
Video da 10ar dakikadan 3 set yapın diyor. 1 set ile başladım bugün.
Rakamı görmek istemediğinden ölçmüyorum kollarımı.

arkadaşlar ben de yapmak istiyorum bu sporu. ama başlıyorum sanki hiç bi hareketi doğru yapmıyorum gibi geliyor. çok istememe rağmen beceremiyorum sanki. Bana yol gösterebilecek yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum arkadaşlar ....

aynen öyle zayıf seviyormus kilolu olunca önüne gecilemezmis falan bir kadın gösterdi bana plajda hamilelikten sonra böyle olursun eğer kilo vermezsen dedi kadın nerden baksanız 85 kilo 50 küsür yasındaydi tipi :)

gözdesert canım mesajlarımız silinmiş sen yağları kullandığını söylemiştin bu marankinin tarifi değilmi kullandığın? eğer öyleyse 4 cm incelmek güzel bir şey bende uygularım?

aynen öyle zayıf seviyormus kilolu olunca önüne gecilemezmis falan bir kadın gösterdi bana plajda hamilelikten sonra böyle olursun eğer kilo vermezsen dedi kadın nerden baksanız 85 kilo 50 küsür yasındaydi tipi :)

canım senin boyun kaç? kilon gayet iyiymiş. benim boyum 1.65 şuan kilom 59 ama 88 kiloyla doğum yaptım. o zaman bile benim eşim bana böyle bişey söyleyemedi. söyletmem. çok hassasım bu konuda :KK20:

arkadaşlar ben de yapmak istiyorum bu sporu. ama başlıyorum sanki hiç bi hareketi doğru yapmıyorum gibi geliyor. çok istememe rağmen beceremiyorum sanki. Bana yol gösterebilecek yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum arkadaşlar ....

Başta hepsini doğru yapacaksın diye birşey yok,videoyu iyice izle. Söylenenleri takip et..sıkıştırmalar kasılmalar söylenilen yerdemi oluyor,olmuyorsa pozisyonunu ayarla ve söylenilen yerde hissedene kadar devam et... Tabiki yardımcı olmaya çalışırız..Sen yeterki olmuyor diye bırakma :)))

canım senin boyun kaç? kilon gayet iyiymiş. benim boyum 1.65 şuan kilom 59 ama 88 kiloyla doğum yaptım. o zaman bile benim eşim bana böyle bişey söyleyemedi. söyletmem. çok hassasım bu konuda :KK20:

1.58 boyum :KK70: benimki şakasına söylüyo dalga geçiyo beni kızdırınca onun hoşuna gidiyomuş bende dedim her şaka altında bi gerçeklik var git kendine zayıf kız bul dedim oda sen varsın gerek yok dedi :KK70::KK70::KK70: millet ele gelecek vücuda hasret bizimki deri kemiğe :KK50:

kızlar nerden indirdiniz videoları bende başlamak istiyorum ama nette kısa kısa olanları gördüm hep YARDIM :))

diyet center callanetics yaz googlea o siteden indir :) ama ordaki dublajlı değil türkçe istiyorsan başkaa ben bulamadım türkçe :KK70: bundan aylar önce türkçesine sahiptim pc değişince oda gitti

bu konuya yazdığım tüm mesajlar silinmiş anlamadım neden oldu? bi arkadaş sıkılaşmak için hem bu sporu yapıyordu hemde bi yağ karışı mı kullanıyordu 3 günde 4cm inceldim demiş. tarif istemiştim hatta. bu arda video linkini buldum kızlar çok sağolun:KK1:

bu konuya yazdığım tüm mesajlar silinmiş anlamadım neden oldu? bi arkadaş sıkılaşmak için hem bu sporu yapıyordu hemde bi yağ karışı mı kullanıyordu 3 günde 4cm inceldim demiş. tarif istemiştim hatta. bu arda video linkini buldum kızlar çok sağolun:KK1:

Evet canım sistemle alakalı düne ait mesajlar tüm sayfalarda silinmiş.

gözdeydi onu yapan bende merak etmiştim gözde nerdesin yaa :KK70:D marankinin tarifiydi dimii

X