Callanetics Egzersizleri

Süpere henüz geçemedim 41.yapmıştım dün,eşim şehir dışında ve birkaçgün burada kalacak...Şimdilik süper call kaldı.Ama eşim gider gitmez ilk denememi yapacağımmm hepimize kolay gelsinnn...

12.yaptım bugün kaldı geriyeee 9 :))))))))))))) yarın (bugün yani cuma ) dinlenme günüm cumartesi 13 le devam edicem

Son düzenleme:
mrb arkadaslar bugün mola günümdeydim bugün cumartesi ve tekrar baslıyorum 13. olacak ins :) basenlerimde erime hissediyorum basladığımda 55 gibi bir ölcüm ckıyordu belki daha fazla olabilir simdi 53,5

mrb arkadaslar bugün mola günümdeydim bugün cumartesi ve tekrar baslıyorum 13. olacak ins :) basenlerimde erime hissediyorum basladığımda 55 gibi bir ölcüm ckıyordu belki daha fazla olabilir simdi 53,5
İşte buna sevindim basenlerinden kurtulamayan biri olarak.

Süpere henüz geçemedim 41.yapmıştım dün,eşim şehir dışında ve birkaçgün burada kalacak...Şimdilik süper call kaldı.Ama eşim gider gitmez ilk denememi yapacağımmm hepimize kolay gelsinnn...

canım çok iyi gidiyorsun ,ara ara yapıyorum ben ama ciddi anlamda yapmaya başlayamadım ,bnim eşim de yurt dışından geldi hiç yapamıyorum,ben dukan yapıyorum ve hızlı bişekilde zayıflıyorum ama vucut saldı kendini özellikle kol be bacak ,umarım bu cal yeterli gelir bunları toplamaya

her haftasonu indireyim şu egzersizleri diyorum birtürlü başarılı olamıyorum. umarım bugün başarılı olurum...

Youtube gibi bir yer var dailymotion 4-5video oradan indirdim sırayla sonra bilgisayar programımda birleştirdim.Henüz başlamadım ama :)))

yelsercim nazfiliz adresi mesaj atmış bana sağolsun buldum ama çok part var hala tamamını indiremedim uğraşıyorum

donukpudra hala bulamadıysan sanada ben mesaj atabilirim

nazfiliz ve yelser tekrar teşekkür ediyorum ve herkez başarsın herkez fit olsun diyorum kolay gelsin hepimize

özel mesaj attım ama bir de buradan söylüyeyim istedim, ben istiyorum linkleriiii.

donuk_pudra ya iletebilirim

nazfiliz süpercall icin link atmıssın cokk tesekkür ederim

bskn cım sen suan normal call icin mi istiyorsun link süper call icin mi ?

merhabalarr bende callanetics yapıyoruum boyum 1,68 kilom 64 kilom 85'di ve yaklaşık olarak 21 kg verdim ve sıkılaşmak,vücudumu toparlamak için callanetics yapıyorum. bugün 8. günüm.. kalçamda bacaklarımda bir sıkılaşma hissediyorum bakalıım zamanla dahada iyi görülecek.. iftardan 2-3 saat sonrada 8. callanetics'imi yapacağım bugün. ben en çok karın yanlarımdan şikayetçiyim umarım erirler

28 temmuz itibari ile 13/21 tamamdır kaldı geriye 8 :)))
karnımda bir erise gitseee poooffff :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…