Callanetics Egzersizleri

dogru indirmissin canim merak etme bugun basla sen de

kızlar benide alın aranızaaa bende şimdi indirmeye başladım yalnız bi yerde indirme sabitlendi kaldı bende bekliyorum öylece şayet indiremezsem videoyu biriniz atabilirmisiniz ?:26:

tatlım süpersin ! ben de çok güzel gelişmeler farkettim ama 21. gün yazmayı düşünüyorum bakalım

yalnız bu spordan hayat boyu kopmayız gibime geliyor

ne sporlar denedim bunun gibi kısa sürede etkisini göstereni görmedim.. vazgecebilecegimi sanmıyorum bende bu spordan bende before after fotosu yapmayı cok istiyorum

call teyzem iyi ki varsın .. kk iyi ki varsın

Forma giriyorum Allahımmm Allahımmmmmmmmmm bacaklarım sekile girmeye basladı yeeehhuuuuuuuu

Çookkk sevindim inan ileryen zamanlarda daha da mutluuuu olacaksın :)))))
Dün gece yarısı yaptım çünkü daha 13gün önce görüştüğüm arkadaşlarım gözlerine inanamadı hepsi aynı şeyi söyledi resmen incelmişsin kalçan küçücük kalmış yeter artık diyet yapma dediler ben diyetim harika gidiyor ama call olmasa bu incelmeyi hayatta göremezdim dedim. Onlara da anlattım bayıldılır motivasyon tavan yapınca gece 1de bile yapıyorsun :)))

tatlım süpersin ! ben de çok güzel gelişmeler farkettim ama 21. gün yazmayı düşünüyorum bakalım

yalnız bu spordan hayat boyu kopmayız gibime geliyor

Merakla yazacaklarını bekliyorum...
Bugün sabah akşam yapmayı düşünyorum.Biraz evvel 16. yaptım.Akşam yapmak için çaba harcayacağım inşallah.

kızlar benide alın aranızaaa bende şimdi indirmeye başladım yalnız bi yerde indirme sabitlendi kaldı bende bekliyorum öylece şayet indiremezsem videoyu biriniz atabilirmisiniz ?:26:

Aramıza hoşgeldinnnn umarım indirebilirsin ve en kısa zamanda sende incelirsin.Tavsiyem geçmiş sayfaları oku.Çok yardımcı oluyorlar sağolsun changing'e de sorabilirsinn:))))

evet motive olunca tam gaz gidiyo insan gece saat farketmiyo yapmak için. ve bu sayfaya yazmak cidden ise yarıyor insan sorumlu hissediyor kendini daha da yoksa sallayabilinir belki..

dün sözlüm bana ne dedi kızlarrrrrrr .. nolcak göbegin nisanda elbisede belli olcak diyodu .bende bir ay var daha gitcek nisana dek diyodum. dün durmus bana : inanmıyorum ya kafana koydugunu yapıyosn vücudun toparlanmıs dedi ahhh isin sırrı diyette de degil fazla call teyzemde nerden bilcek

Canım nişana kadar muhteşem olursun sen :)))) Herkes şok oluyor görünce mutluluktan gece sabah dinlemiyor.Ama bırakmam artık ben call'ı çok iyi hissediyorum....

Changing süüüüppeeeeeerrrrrsiiininnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yap tabikiiiiiiiiiiiiiiii

hep öyle yapayım dedim yapamıyodum. bugün akşam da yaparsam öyle olacak inşallah, ki buraya şöyle bi gözatmak bile akşam yine yapmaya yeterli aslında.haftaya tatilim başlıyo canım,o yüzden 21den sonra da devam edicem bikaç gün daha . çünkü arada yapmadığım günler olmuştu umarım tatilde de devam edebilirim ama ilk günlerde kopma olacaktır gibime geliyo

Tatlım ya takipteyim seni tatilde biraz zor olur gibi.

canım bu kız 21 den fazla yapmış ,alt göbek pek gitmemiş gibi ne dersin?
LiLanın evine Hoşgeldiniz..: Lilanın Geri Dönüşümü...:))
bu arada ben 13 de bırakmıştım ,tekrardan başladım :)

Son düzenleme:
evet canım alt göbekte çok etki etmemiş gibi. bünyeye göre değişiyor mu acaba. bende de alt göbekte çok etkili olmadı gibime geliyor,kaldı ki bu resimdeki hanımdan daha zayıfım ve hiç abartılı göbeğim de yok. benim yapımdaki birinin şimdiye dümdüz karna sahip olması lazımdı. ama şu da var,şubat-mart gibi doktora gittim adet gecikmesi nedeniyle,karnım da şiş idi,doktor küçük bi kist var o yüzden gecikmişsin dedi,sonra adet olmama rağmen karnım inmedi. sonra da ihmal ettim doktora tekrar görünmedim kist için,nasılsa adetim düzene girdi diye. onun etkisi mi var bilemiyorum.haftaya son durumları yazarım bakalım,belli olmaz

Aramıza hoşgeldinnnn umarım indirebilirsin ve en kısa zamanda sende incelirsin.Tavsiyem geçmiş sayfaları oku.Çok yardımcı oluyorlar sağolsun changing'e de sorabilirsinn:))))

sonunda indirdim , 1 tane video vardı onu yaptım sanırım her gün aynı videodaki hareketleri yapcaz değilmi yanlış anlamamışım:26: ama hareketler basit görünmesine rağmen yorucu ve çok terletiyo bugün 1. gün 21 gün yapmaya tam gaz devam

Süpersin aynı hareketleri yapıyorsun fakat umarım türkçe dublajlı indirmişsindir.Arada ki nüanslar çok önemli aklından hiç çıkarmaman gereken şey pelvis önde gerisi kendiliğinden geliyor zaten :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…