Callanetics Egzersizleri

hareketlerin bazıları evolotiondakilerin ayısı bazılarını ilkkez gördüm, hepsinde temel prensip aynı pelvisi tut ve minik minik sıkıştır... 5-6 cdleri var, hamileler için de var, topla zıpladıklarıda cardio olsa gerek. daha önce çok aradım videolarını ama hiçbirinin linkini bulamadım, bulan olurda yollarsa sevinirim..
bu tür farklı call videoları var mesela bir tane rus abla varki görme acayip, pahhh diyip tüm nefesini veriyor sonra hiç almadan 10 tane falan hareket yapıp duruyor sonra tekrar nefes alıp veriyor bi daha yapıyor garip bişey denedimde başım döndü, birde hatunun ne dediğii de anlamıyorum:)))
birde tostoparlak bir teyze var zahmet edip 2 gram vermemiş, habire yemiş yemiş sıkıştırmış karın dümdüz bel incecik şekil süper bi kum saati ama hatun bayaa bi kilolu:))

Merak ettim o kum saati görünümlü olan tostoparlak teyzeyi kimdir nedir bakayım

birazdan 7.yi yapıcam ve bu egzersizler inanılmaz :KK34: ilk yaptığımda yarısına kadar bile yapamamıştım şimdi hepsini zorlanmadan yapıyorum ve öyle pek yorulmuyorum bile. daha 10 kez bile yapmadım ama bacaklarımdaki farkı görebiliyorum :KK52: resmen şekillendiler ki benim bacaklarım çok kalındır belim çok ince olsa da. bacaklarımın günden güne inceldiğini görmek beni motive ediyor :KK19:

birazdan 7.yi yapıcam ve bu egzersizler inanılmaz :KK34: ilk yaptığımda yarısına kadar bile yapamamıştım şimdi hepsini zorlanmadan yapıyorum ve öyle pek yorulmuyorum bile. daha 10 kez bile yapmadım ama bacaklarımdaki farkı görebiliyorum :KK52: resmen şekillendiler ki benim bacaklarım çok kalındır belim çok ince olsa da. bacaklarımın günden güne inceldiğini görmek beni motive ediyor :KK19:

Yaptıkça dahada farkedeceksin bırakmak istemeyeceksin devaaamm devammm:))))

ne oluyor yahu, her yerde bu adını söyleyemedim zavazingo olumlu yorumlarıyla beraber, benden habersiz zayıflayan mı var bakiyim :63:

kimdir nedir bu calanetic, bir videosu var mıdır herkesin ortak yaptığı neyi yapıyorsunuz yahu öyle birinç ikinç diye :44:

ne oluyor yahu, her yerde bu adını söyleyemedim zavazingo olumlu yorumlarıyla beraber, benden habersiz zayıflayan mı var bakiyim :63:

kimdir nedir bu calanetic, bir videosu var mıdır herkesin ortak yaptığı neyi yapıyorsunuz yahu öyle birinç ikinç diye :44:

canım google callanetics 10 günde 10 yaş yaz,videoyu indir. 1saatlik bişey. bunu 6 gün yapıp 1 gün dinlenme şeklinde yapıp 21 günü tamamla,ve inanılmaz faydasını gör. vücudun şekillensin,sıkılaşsın,selülitler gitsin :KK52:

Son düzenleme:
canım google callanetics 10 günde 10 yaş yaş,videoyu indir. 1saatlik bişey. bunu 6 gün yapıp 1 gün dinlenme şeklinde yapıp 21 günü tamamla,ve inanılmaz faydasını gör. vücudun şekillensin,sıkılaşsın,selülitler gitsin :KK52:

hemen indiriyorum ve hemen şimdi yapıyorum 1 saat kadar sonra yorumumu ekleyeceğim.

Çok çok sağol bu arada, hemen cevap verdin, ilgilendin, harikasın.

yöntemini de anlatmışsın, tamamdır, eğer 21 gün sonra benim selülitler bile giderse, gerçekten de değişmeyen tek şey değişimmiş diyebileceğim :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
hemen indiriyorum ve hemen şimdi yapıyorum 1 saat kadar sonra yorumumu ekleyeceğim.

Çok çok sağol bu arada, hemen cevap verdin, ilgilendin, harikasın.

yöntemini de anlatmışsın, tamamdır, eğer 21 gün sonra benim selülitler de giderse, gerçekten de değişmeyen tek şey değişimmiş diyebilirim :KK9::KK9::KK9:

bi taraftan da forumda bu konuyu oku canım.motivasyonun tavan yapsın önce,daha iyi olur. bunun 1 saati saatlerce aerobiğe bedel,inanılmaz bi spor bu. kulüp sağolsun öyle faydalı şeyler öğreniyoruz ki burda :KK34::KK31:

bi taraftan da forumda bu konuyu oku canım.motivasyonun tavan yapsın önce,daha iyi olur. bunun 1 saati saatlerce aerobiğe bedel,inanılmaz bi spor bu. kulüp sağolsun öyle faydalı şeyler öğreniyoruz ki burda :KK34::KK31:

hala indiriyor uzun sürdü bayağ, eşim gelmeden bitirsem iyi olacak, gizli zayıflama en iyisi :KK1: dediğin gibi bitene kadar konuyu okuyayim :KK34:

kızlar ben de yapıyorum bugün 11. günüm. hani şu kalça hareketleri varya uzatıp aşağı yukarı oynatıyosun bide döndürüp yapılan. anladınız dimi ben anlatamadım ama :KK17: onlarda hiçbir şey hissetmiyorum sizdee de öyle mi oluyor? yani küçük kasılmalar falan yok hiçbişey yok

kızlar ben de yapıyorum bugün 11. günüm. hani şu kalça hareketleri varya uzatıp aşağı yukarı oynatıyosun bide döndürüp yapılan. anladınız dimi ben anlatamadım ama :KK17: onlarda hiçbir şey hissetmiyorum sizdee de öyle mi oluyor? yani küçük kasılmalar falan yok hiçbişey yok

hissetmiyorsan yanlış yapıyorsundur canım.çünkü en zorlayıcı hareketler onlar.kalçanı yeterince öne döndürdüğünden emin misin? püf noktası o.

hissetmiyorsan yanlış yapıyorsundur canım.çünkü en zorlayıcı hareketler onlar.kalçanı yeterince öne döndürdüğünden emin misin? püf noktası o.

daha yeni indi, içinde bir de kitap var, yalnız benim videom tarihi, görüntü kalitesi berbat, hareketler neredeyse anlaşılmayacak, bir de dublaj yapılmış, küçük bir kız çocuğu gibi bir ses, doğru mu indirdim acaba, tek tek vücut bölümleri için hareketler var, şimdi de kalça şimdi de bacaklar gibi...

Herkeze selammm....15.yaptım gece 1de geldim ama inatla bitirdim hareketlerimi yarın aslında bugün... sabah akşam yapmaya çalışacağım yarın uyanabilirsem tabiki... inceldim ya! inanamıyorum :)))))

X