Callanetics Egzersizleri

evet evet türkçe dublajlı maşallah yapanlarda o kadar kıvrak mı ben walla odun gibi yapıyorum ama zamanla bende öyle olacağım inanıyorum
birde ısınma hareketlerinden sonraki ilk hareketler varya karın bölgesini çalıştıran uzanır bi şekilde yapılanlar onları yaparken benim boynum çok ağrıdı fazla yapamadım o hareketi ve yine aynı harekette midem dehşet yanıyo yanlış mı yapıyorum anlamadım gitti:44:

Benim alt göbekle ilgili sıkıntım sarkmasıydı ama şimdi küçücük bir tümsek kaldı bana yaradı ama hareketleri yaparken kendimi sürekli kontrol ediyorum. Nerem kasılıyor diye ona göre hareketi yapıyorum. İlk zamanlar hareketi yapmaya çalışıyordum ama şimdi vücudumu dinleyebiliyorum ve çalışmayan yerleri kontrol edip ona yönleniyorum. Önce hareketleri sonra nasıl yapacağımı ve kendi bedenimin kusurlarına göre nereyi sıkmak gerektiğini yeni yeni öğrendim.

Canım daha önce yazmıştım ben o hareketi hafif boynuma destek yaparak (ellerimle) yapıyorum,çekiştirmeden hala tam düz yapamadım.Ama faydasını gördüğüm için çok zorlamıyorum 20kere tutuyorum 20kere bırakıyorum öyle öyle devam ediyorum.Bence sende böyle yapabilirsin.

çok bariz fark var ama, ben bu kadar fark etsem daha da bir hırslanırım, ne yerim, ne hareketsiz kalırım, sonra gitsin yağlar gelsin bikiniler

kesinlikle bu gercek fotolar olmasa videodakilere hadi photoshop olabilir derdim ama buraya foruma foto atan arkadaslarda var süper yaaaaaaaaaaaa

kızlar bende başladım bugün hareketleri yapmaya, geçen sene bi aralar pilatese merak salmıştım hareketleri çok benzettim o yüzden pek zorlanmadım ama karın egzersizleri zorladı beni özellikle boynum çok ağrıdı. şimdi de üstümden kamyon geçmiş gibi hissediyorum

bende bel fıtığı başlangıcı ve menisküs var inşallah zararı olmaz bu hareketlerin. bi de videodaki değişimleri yaşamak için bunları kaç gün yapmak gerekiyor?

Canım umarım kistin önemsiz,ufak birseydir.Gelişmeleri bizimle paylaş daha sonra
Benim de bedenim 36-38 arası birşey ama biçimsiz Hiç bel oyukluğum yok sanki 13 kez yaptıgımda alt göbegim hiç erimemiştiumuyorum 21'e tamamladığımızda gerçek sonuçlar ortaya çıkacaktır
Gerçekten mi püf noktalarını bizimle paylaşır mısın ? ben call yaparken, göbek hareketlerinde pek zorlanmadım :26: o zaman diyordum, acaba yanlış mı yapıyorum diye.

çok bariz fark var ama, ben bu kadar fark etsem daha da bir hırslanırım, ne yerim, ne hareketsiz kalırım, sonra gitsin yağlar gelsin bikiniler

Sen kaçtasın canım ?

Son düzenleme:
kızlar bu hareketlerı aynı vıdeodaki gibi yapabiliomusunuz yoksa bendemi sorun var:26:mesela bacakları sıfır acıp ayaklara kadar eğilebiliyomusunuz vs..

kızlar bu hareketlerı aynı vıdeodaki gibi yapabiliomusunuz yoksa bendemi sorun var:26:mesela bacakları sıfır acıp ayaklara kadar eğilebiliyomusunuz vs..

Canım ben eğiliyorum ,biraz esneğim galiba. Zamanla alışırsın yaparken kendini fazla zorlama .

Canım püf noktası diyemem sadece kasılmaları takip ediyorum, birde eğer boy aynası varsa ilk önce orada yaparsan daha iyi ayırd edebiliyorsun.Mesela ben pelvis kepçesini yapıyordum sonra birgün ayna karşısında yapınca daha iyi anladım nasıl yapmam gerektiğini. Nerende problemim varsa orayı sıkmaya özen gösteriyorum...

Çok kolay gelsin,benimde dizimde problem var onun için bende dizlerime çok yüklenmeden yapıyorum.Ama bel fıtığın varsa çok zorlama ağrılarının en asgari düzeyde olduğu sınırlarda yap hatta mümkünse doktorunla görüş yanlış sporun sonra çıkıyor acısı. Benim inceldiğimi ablam farketti 4.yapışımdan sonra,başkaları ne kadar zamanda farketti bilmem ama benim miladımm o. Şimdi ise değişimleri anlatmam mümkün değil okadar iyi yani:)))))))))))

Hayır tabikii zamanla olacak birşey o. Bacaklarımı okadar açamıyorum ama ilk günlere bakarsan daha iyi tabiki... Önceden sadece boynumu eğebiliyorken şimdi başım dizlerime değebiliyor zamanlaaaaa videoda ne diyor .Kendi kulvarınızda yapın.

Daha 1 deyim

kızlar callan'ın favori hareketim dediği alt sırt esnetme bana çok gereksiz geliyo,tabii yine de yapıyorum ama saçmasapan bi hareket gibi,zor bile değil. tam olarak ne işe yarıyor ,faydası ne dersiniz?

kızlar bende bugün sizden özendim ve başlıyorum tabi benim rejimede ihtiyacım var :)daha önce plates yaptım.çok memnun kalmıştım.inşallah buda öyle olur.
kadınlar kulubü iyiki varsınız :)

kızlar bende bugün sizden özendim ve başlıyorum tabi benim rejimede ihtiyacım var :)daha önce plates yaptım.çok memnun kalmıştım.inşallah buda öyle olur.
kadınlar kulubü iyiki varsınız :)

bravo canım,vücudun için en doğru kararı verdin aramıza hoşgeldin

kızlar callan'ın favori hareketim dediği alt sırt esnetme bana çok gereksiz geliyo,tabii yine de yapıyorum ama saçmasapan bi hareket gibi,zor bile değil. tam olarak ne işe yarıyor ,faydası ne dersiniz?

Canım daha önce aeorobik yapmıştım bize orada bu hareketi sporun en sonunda vücudu germek,omurgalara ve bele esneklik sağlamak ve hamlamaları engellemek için yaptırıyorlardı.

Arkadaşlar :))) sabah 16.yapmıştım ,biraz evvel 17.yaptımmmmm... Bakalım yarın yapabilecekmiyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…