Callanetics Egzersizleri

2. de cepte bu call'ı yapınca öyle esniyorum ki anlatamam uyku bastırıyor bana fena vücudum esniyor ya bende esniyom galiba tas gibi olalım hep beraber ... bi fit olsam da fotolarımı paylassam allahmmmmmmmmmmmm

İnancım artmaya başladı sadece göbek hareketlerını yaptığım halde mideen düzleşmeye başladım sanıyorum göbek biraz daha geç toparlanacak.Olsun bunada şükür.

İnancım artmaya başladı sadece göbek hareketlerını yaptığım halde mideen düzleşmeye başladım sanıyorum göbek biraz daha geç toparlanacak.Olsun bunada şükür.

evet benimde inancım artıyor her gecen gün. bazen sıkılsam da artık pes edip basa sarmıcam . göbekten ben de muzderibim umarım güzel vücuda kavusuruz

İnceliyorsan tartı moralini bozmasın sadece şunu söyleyeyim kas yağdan daha ağırdır. Onun için tartıda bazen farketmeye bilirsin. Birde göbek için yaptığın egzersizi doğru yaptığından emin ol karın kasların ağrıyana kadar devam et ve en ağrıdığı pozisyonu deneyerek bulmaya çalış.Çünkü eğer ağrı varsa doğru yapıyorsun demektir.

canım kas kütlen arttığı için fazla çıkıyor, bu çok normal, aldırma, kısa süre sonra düşüşe geçer...resim çekerek, cm olarak ölçerek yada kıyafetlerin bollaşan yerlerine göre takip edersen daha sağlıklı olur...
karın yukardan aşağıya doğru inceliyor önce mide, sonra orta karın, en son alt karın gidecek. üst şimdiye kadar fark etmiştir, orta karın bundan sonra belirgin küçülür, alt karın da biraz iner ama asıl 21den sonra küçülmeye başlıyor.. tabii genelde böyle oluyor, kişisel farklar da var mutlaka...
vücudunda ödem olsa her yerde olurdu, şişkinlik desen call şişkinliği de attırır, diğer yerler inceldiği için göbek ortada top gibi daha bir çıkık görünüyor, göze batıyor, belki ondandır:))

evet.şişkinlik var..göbeğim bostan patlıcanı gibi..

göğüs altım daha düz gibi..ama gerisinde daha etki göremedim..en iyisi sabretmek ...teşekkürler..

12.biraz evvel yaptım regl olduğu içinmi bilmem ama bacaklarım acayip titredi aynı ilk günlerdeki gibi, karnım şiş ama yinede pantalonlarıma rahatça girebiliyorum :))21.günü merakla bekliyorum...

[/B]

evet.şişkinlik var..göbeğim bostan patlıcanı gibi..

göğüs altım daha düz gibi..ama gerisinde daha etki göremedim..en iyisi sabretmek ...teşekkürler..

yazmayı unutmuşum, pelvik kasları sıkarak yaparsan daha hızlı sonuç alırsın. yakın zamandan yazmıştım bunu, öyle mi yapıyorsun bilmiyorum ama...

bulamadım valla. diyette yapıyorum aynı zamanda callanetics e de başlamak istedim ama nasip olmadı. kimse de yardımcı olmadı

google aynen şunu yaz _ diyetcenter callanetics bu çıkınca alta callanetics tüm programlar ve kitab-DiyetCenter- yazan yeri tıkla orada xelas rumuzla arkadaş yayınlamış indirebilirsin tamam mı? Hadi inşallah indirirsin...:))))9

Bizim yaptıgımızdan biraz farklı.:26::44:

[video=youtube;N_FFCfrApkU]http://www.youtube.com/watch?v=N_FFCfrApkU&feature=relmfu[/video]

Bizim yaptıgımızdan biraz farklı.:26::44:

[video=youtube;N_FFCfrApkU]http://www.youtube.com/watch?v=N_FFCfrApkU&feature=relmfu[/video]

hareketlerin bazıları evolotiondakilerin ayısı bazılarını ilkkez gördüm, hepsinde temel prensip aynı pelvisi tut ve minik minik sıkıştır... 5-6 cdleri var, hamileler için de var, topla zıpladıklarıda cardio olsa gerek. daha önce çok aradım videolarını ama hiçbirinin linkini bulamadım, bulan olurda yollarsa sevinirim..
bu tür farklı call videoları var mesela bir tane rus abla varki görme acayip, pahhh diyip tüm nefesini veriyor sonra hiç almadan 10 tane falan hareket yapıp duruyor sonra tekrar nefes alıp veriyor bi daha yapıyor garip bişey denedimde başım döndü, birde hatunun ne dediğii de anlamıyorum:)))
birde tostoparlak bir teyze var zahmet edip 2 gram vermemiş, habire yemiş yemiş sıkıştırmış karın dümdüz bel incecik şekil süper bi kum saati ama hatun bayaa bi kilolu:))

Son düzenleme:

teyzeyi ziplemişler demek ki

bu egzersizi yapan arkadaşlar turkçe vıdeo nun lınkını bana da ozelden atabılır mısınız....tam bana gore bısey buuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…