Callanetics Egzersizleri

Bugün 7.yapacağım,yemek yedim bekliyorum.Buraya yazınca kaytaramıyorsun. Yazdim birkere silemezsinde söz veerdim ayıp olur durumu yaşıyorum...Çok iyi oluyor:)

mrb ben bu siteye yeni üye oldum .callanetics e başlamak istiyorum bana başlangıç için olanın türkçe dublajlısının linkini atabilirmisiniz acaba :)

mrb ben bu siteye yeni üye oldum .callanetics e başlamak istiyorum bana başlangıç için olanın türkçe dublajlısının linkini atabilirmisiniz acaba :)

link atmak yasak sanırım ama ben diyetcenter diye bir siteden bulmuştu. Diyetcenter callenetics yazarsan orada yazan arkadaşlardan biri yayınlamıştı hala duruyormu bilmiyorum. Umarım faydam olur mutla ama mutlaka başla çok çok faydasını göreceksin.

evet buraya yazmak cidden işe yarıyor

7.bitirdim ama karın egzersizleri beni acayip zorlamaya başladı galiba yeni yeni doğru yapmaya başladım.Birde kalça egzersizleri artık daha kolay yapmaya başladım doğrumu yapıyorum diye ağrıyana kadar bacağımı çeviriyorum. Enteresan değil mi? birinde rahatladım diğerinde çok zorlanmaya başladım...

evet canım enteresanmış. bugünkü call'ımı birazdan yapıcam ben de inşallah

kızlar okuyun da motivasyonumuz artsın !

ve 13 bitti ,şükürler olsun ! sucuk gibi terledim hemen duşa koşuyorum

Son düzenleme:
ya bişi sorcam ben araştırdım ama bunu mu indircem tam olarak anlamadım.Callanetics 10 Year Younger in 10 Hour yazıo videoda .10 günlük bi program mı bu

ya bişi sorcam ben araştırdım ama bunu mu indircem tam olarak anlamadım.Callanetics 10 Year Younger in 10 Hour yazıo videoda .10 günlük bi program mı bu

evet video bu türkçe dublajlısıdır umarım aksi halde ingilizcen iyi değilse zorlanırsın. hiç bırakmıyoruz ki:)) 10 günde ciddi etkileri görüldüğü için öyle diyor... 21 günlük setler halinde yapıyoruz... 6gün yap 1 gün dinlen...

Biraz evvel 8.yaptım. Bugün sabah akşam yapmayı düşünüyordum ama sabah erkenden pikniğe gidince yapamadım orada diyetime pek ihanet etmeden yedim sonra gece 11.30'da ancak eve girebildim.Açtım bilgisayarımı callanetics yaptım.Bu egzersizler beni şekle soktu piknikte herkez vücudun çok toparlanmış iyi zayıflamışsın dedi.Kendimi harika hissediyorum.Arkadaşımın gece bizde kal ısrarlarına rağmen sırf callanetics için eve geldim,çok işe yarıyor emeğimin sonuçlarını bu kadar kısa sürede görmek beni mutlu ama çok mutlu ediyor, devam edeceğim,21 için hem eşime hem kendime söz verdim.

süper gelişmeler canım,devaaaaam

Ben de yapmayı düşünüyorum videoyu nereden indirebilirim? Ozel mesaj olarak gonderebilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…