Callanetics Egzersizleri

Bugün hem sabah hem akşam yaptım.Perşembeye tekrar ölçülerimi alacağım bakalım ne gibi bir gelişme olacak bir haftada...

selam kızlar uzun bir aradan sonra bende bugün tekrardan 1. ile bastan baslamıs oldum

birdaha bırakmıcam bırakmaya niyetim yok nişanıma kadar vücudum forma girsin de su 24 günde sonra diyetle tam gaz devam etcem..

changing videoyu bana da nerdenindirdiyseniz yardımcı olur musunuz... ben çok denedim ama hep başka şeyler indirdim. bu akşam bende başlamak istiyorum.

her 4-5 sayfada bir linkler yeniden veriliyor. google'a yazınca da hemen çıkıyor,bulması hiç zor değil ki. :26:

Merhaba kızlar,

Yelser cim senin dukan topiğindeki mesajından sonra yeniden baktım bu sayfaya.

Ben de indirmiş ve 1 defa yapmıştım ama bilgisayar değişti ve yeniden indiremedim hata verdi sürekli.

İndirip başlamak istiyorum ama sanırım burayı takip etmem gerekiyor.

O fotoğraf süperdi 14 gün sonunda. Harikasınız gerçekten, umarım ben de bu motivasyonu kazanırım.

Canım çok sevindim tekrar yapmaya başla.Ben yaptıktan sonra okadar heyecanlandım ki sonuçları görünce inanamadım.Önüme gelene anlattım arkadaşıma,ablama iki yeğenime gösterdim. Heveslendiler ben çok şey denedim interval kardio en iyilerindendi 3ayda anca toparlamıştı beni ama callanetics hakikaten çok enteresan çok işe yarıyor.Kesinlikle yapmalısın,bırakmamalısın... Ben 36yaşındayım hayatım boyunca kalçam hiç küçük olmadı 53 kilolara indim ama o hala büyüktü orantısızdım ama şimdi değilim ve inanamıyorum...ve göbeğimde düzleşti motivasyonun düşürme sakın 4gün sonra bile farketmeye başlıyorsun devam devammmmm.....

selam kızlar uzun bir aradan sonra bende bugün tekrardan 1. ile bastan baslamıs oldum

birdaha bırakmıcam bırakmaya niyetim yok nişanıma kadar vücudum forma girsin de su 24 günde sonra diyetle tam gaz devam etcem..

seninle aynıyız bende tekrar başladım

Canım, çok teşekkür ederim. ben de 38 yaşındayım, bir doğum yaptım ve karnımda yumuşaklık var beni huzursuz ediyor çok. Ama o hareketlerde şu pelvis de kalkamadım 8 cm falan, diğerlerini zorlansam da yaptım. İnşallah ben de faydasını görürüm. Sizleri okuyunca umutlandım. Ben de biliyorsun dukancımla 12 kilo verince haliyle deri fazlası oldu ve popom yastık gibi kaldı sanki. Düzelir umarım.

Herkese Merhaba ve kolay gelsin..

ben daha öncede yapmştım ama 25 gün yaptıktan sonra bırakmak zorunda kaldım..çok da faydasını görmüştüm..

yine yapıyorum..11. yi yaptım bugün..Kalçam ve bacaklarım taş..mükemmel durumdalar..Ama gel gelelim göbek ve yanlarda pek fark göremiyorum..Tedavi amaçlı doğum kontrol hapı kullanıyorum..onun etkisi olabilir mi acaba..? Ödem falan yapmış olabilir mi? ben spor yapıyorum hem call hemde 1 saat yürüyüş..Tartı inceğine çıkıyor..

bana göbek ve yanlarda ne zaman sonuç alınmaya başladığını yazan olursa motive olacağım sanırım

valla bilmiyorum canım. burda diyetle yapan da var ama genelde diyetsiz yapan daha çok. o hanımın bilmiyorum.

sağol canım cevabın için.ben de başlayıp bırakıyorum bi düzene koyamadım( zaten öyle aman aman spor yapan biri olamadım hiç.bi ara pilatese heves etmiştim 1-2 yaptım sonra yalan oldu)
yine 48 saat geçti aradan(

şişşşt hadi bakalım 5 dakika içinde başlıyoruz birlikteeee zararın neresinden dönsek kar

merhaba

bu egzersizlerin videosunu nerden indirebiliriz? özelden atar mısınız? ya da burdan yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. de cepte bu call'ı yapınca öyle esniyorum ki anlatamam uyku bastırıyor bana fena vücudum esniyor ya bende esniyom galiba tas gibi olalım hep beraber ... bi fit olsam da fotolarımı paylassam allahmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…