Callanetics Egzersizleri

iyi akşamlar kızlar bende bugün başladım 1. günü bitirdim biraz zorlandım ama devam edeceğim inş. :))

ne kadar sürede etkisi olur callaneticsin canım

selülitlerin hiç gitmeyeceğini düşündüğüm için dikkat etmemiştim bi baktım gidivermişler:)) yazmıştım burda ama hatırlamıyorum zamanını...
burdaki bir arkadaş yanılmıyorsam 10. günündeyken ciddi azaldığını söylemişti, bende ozaman bakmıştım kendime:))
21 gün yapan bazı arkadaşlar çok azaldığını yazmıştı tamamen yok oldunu söyleyenler de oldu, hatta başka bir topicte tanışıp call tavsiye ettiğim bir arkadaş eşinin bana teşekkür mesajını yollamıştı:)))

vaovvv bunlar süper haberler canım sağol, birazdan yapıcam call'ımı büyük bi gazla

kızlar şu sonuca bakın da hevesiniz artsın
Şaka değilse mucize diye buna derim 14 gunde.sanırım aranızda en göbeklı benım dıye dusunuyorum 6.gun sonunda fotograf cekeceğim olumsuzda olsa değerlendiririz bakalım.
hadi bakalım birlikte gidelim canım inş. faydasını görürüz:)))

Görürüz gibi gelıyor heryanım et kesigi cızlıyor resmen simit bölgem =)

eveet foto isteriz, kimse foto koymuyoo

Bugün 6.günüm birazdan kalkıp sporumu yapacağım.Ablamla ölçülerimizi aldık

Bel 70
Kalça 99

Bir hafta sonra tekrar ölçü alacağım bakalım neler olacak. Bu sefer bırakmayacağımmmmmm....

Bugün 6.günüm birazdan kalkıp sporumu yapacağım.Ablamla ölçülerimizi aldık

Bel 70
Kalça 99

Bir hafta sonra tekrar ölçü alacağım bakalım neler olacak. Bu sefer bırakmayacağımmmmmm....

ben de önce yemek yiycem sonra yapıcam call. 11-12yi bulur

selam kızlar
nnnyyy sağol cevabın için canım.türkçe dublajlısını indirdim evet zor hareketler ama hareket sayısı az ya onun için demiştim.evolution hangi siteden indirdiniz onu da bulamadım çok site var ama inmiyor

Kizlar yaa, ben bu teyzemizin eksersizlerini onceden duymustum ama videosunu bulamiyorum, baya karisik.. Bende basliycam yarin insallah. DUkan diyetine basladim, 65 kiloydum (cizelgeyi yaptiktan sonra, son bir hafta ne var ne yok yedim, diyet yapcam nede olsa diye ve 65 olmustum), suanda 59 kiloyum, ama gobekcik oldugu yerde duruyor, inatla benden ayrilmak istemiyor..Birde bu teyzenin hareketlerini deneyim bakalim... Hepimize bol sansssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…