Callanetics Egzersizleri

tabiki sabah aç karnına ölçülüp tartılıyorum normali de bu zaten. Dediğim gibi inanıp inanmamak kişisel birşey, ben diyette yapıyorum zaten orayada yazmıştım. herkeste aynı sonucu gösterecek değil ya. Bir anda beni yalancı durumuna düşürdünüz bence hiç hoş bir durum değil.

birinde 21 gunden bahsedıyoruz bırınde 6 gunden ...

dıyete baslamadan baktırmak lazım gercekten troıde bende gıdıcem hep aksatıyorum :)

elbette ki callan işe yarıyor yaramıyor demiyoruz ama 6 günde o kadar incelme biraz garip geldi.belki ilk ölçülmede ödem vardı yada regl dönemiydi şişlikler vardı sonrasında ödem atıldı şişlikler indi bu olabilir.ben 21 gün yaptım gözle görülür bir sıkılaşma var ama 2 cm kadar ölçüye yansıyor aynaya baktığımda ise daha dik daha düzgün bir vücut görüyorum.regl dönemi eski ölçülerimin üzerine bile çıktığım oluyor.yalancı durumuna düşürmüyoruz kimseyi yanlış anlaşılmasın.bende bu sayfayı ilk okuduğumda bir haftada bukadar inceldim on günde şöyle oldum yazılarını okuyup başladım ama denedim ve gördüm ki incelme ve sıkılaşma oluyor ama o yazılanlar kadar değil.sadece düzenli hareket etmek spor yapmak insanı dinç hissettiriyor.

kim ne derse desin vazgeçmeyeceğim heves kırmaya gerek yok sanırım polemik yaşamak istemiyorum ben düzenli bir şekilde yapıp sonuçlarım burada paylaşacağım 1 kiloyu az zannediyoruz galiba nereden gitcekmiş o kilo acaba toplu halde bir bölgeden mi gidecek yoksa genel vücüda mı yayılacak. Neyse inanmayanlar yapmadan önce ölçülsünler bence ben kimseye inanıpta başlamadım sadece fotolar beni heveslendirdi. kolaylıklar gelsin...

kımse sızın hevesınızı kırmak yada polmk yaratmak ıstemıyor ne guzel heveslenmıssınız burdakı herkes gıbı.fakat bu sonuc ımkansız dıyorum bır kılonun ne oldugunu gayet ıyı bılıyorum belkı olcerken sıslıklerınız vardı ama 6 gunde 5 cm ıncelemezsınız zaten sızın olcunuz odur ama sıskınlıgınız vardır olcuye oyle yansımıstır benımde soledıgım sey sız bole dıyorsunuz herkes heves edıyor sonra hayal kırıklıgı tabı 2 cm falan normal ama 6 gunde degıl 1 ayda normal bır arkadasımız arkadasım 21 gun yaptı su kadar ınceldı dedı az once kendısı 4. yada 6 gunundeymiş net hatırlamıyorum olcsun bakalım kendısı 4.gununde 3 cm falan verebılmısmı.anlatmak ıstedıgım bu.elbettekı callen etkı eden bırsey ama bukadar kısa surede degıl.yınede hayır odem degıl ben ınceldım okadar dersınız orasını elbette sız bılırsınız.

Herkesin bünyesi fiziksel yapısı ve bedenin spora verdigi tepki birbirinden farklı + aynı sartlar altında beslenmıyr ve aynı sartlar altında spor yapmıyor kimse. Ben grip oldugumda 1 haftada 3 kilo verdim. Ne spor ne diyet hiçbirşey yok ama cok agır grip geçirdim. O zaman bu da imkansiz olmalı. Herkes kendi yasadıgını tecrübe eder bu hayatta o yüzden baskasının deneyimledigi seyi iyi ya da kotu diye yargılamak dogru ya da yanlis diye yaftalamak bence doğru değil.

hastalandıgımda bende genelde kılo verıyorum ama callenden bahseıyoruz.hastalıktan degıl.genel anlamda 5 gun spor yapıp 5 cm ınelme olmaz bunu ıstedıgınız spor hocasına sorabılırsınız.ben yalan soluyor demıyorum dıkkat edersınız olctugunde sıskınlıgı vardır belkı dıyorum ....

ne kadar çok uzattın.inceldi yada incelmedi önemli olan bu değilki sonuçta bu sporu yapıpta memnun kalmayan kimse varmı; yok..o zaman daha ne.ister incel ister incelme spor yapmak her zaman ama her zaman faydalıdır.bizde burda insanları spora teşvik edebiliyorsak ne güzel....

Son düzenleme:

uzatıp uzatmadıgımı sıze sorucak degılım heraldi...spora tesvık edıp etmemesı ıle alaksı yok zaten hepımız callın kendı resımlerını gorup tesvık oluyoruz.ısteyen ınansın ben ve 5 arkadasım uzun zamandır call yapıyoruz kımse 5 gunde 5 cm ıncelmedı ınsanları buna ınandırıp sonrasında hayalkırıklıgına ugratmak pek hos bırsey degıl ben ona yalancı demedım vucudunda olctugunde sıslıgı vardır belkıde dedım...benımle kımse aynı fıkırde olmak zorunda degıl bu benım duusncem ve boyle kalıcak.

Spor yapan insanın zaten sıkı olan vücudunun daha da sıkılaşması farklıdır, hiç spor yapmamış birinin bir anda incelebilmesi farklıdır. Güzel bir konu bu rica ederim tartışmayalım, kimsenin morali bozulmasın, kimse de küsmesin buraya, güzel güzel sporumuzu yapıp incelip sıkılaşalım.

Gördügünüz gibi bloodsucker yalan söyluyor demişsiniz.

günaydın arkadaşlar.call 6 / 21 bitti dün.bugün dinlenme günüm.daha ölçülerimi alamadım çünkü mezura bende yok annemde :):) birazdan gidicem.ölçerim o zaman..inşallah 1 cm bile olsa gitmiştir.ama gitmesede sıkılaştım.çünkü geçen hafta ''bu spora başlamadan önce'' aldığım pantolonumun düğmesi kapanmıyodu ama genede almıştım.dün giydim ve gayet rahat kapattım.:):):) bu bile yeterli şimdilik..

kızlar paylaştığınız linklerden videoları bir türlü indiremiyorum ya da açılmıyor. acaba bana özelden yollayabilir misiniz

arkadaşlar az önce ölçümlerimi aldım.ben geçen hafta sadece bel ve basen ölçümü almıştım o yüzden şimdide oralarımı aldım.ayrıca bugün reglimin 2. günü.şişkinlikte var yani.

29 nisan 06 mayıs

basen 98 97

bel 69 67 cm ...

bugün bacak ölçümüde aldım.haftaya oralarıda yazıcam.şimdilik böyle.

toplam 6 saatlik call çalışmasının sonucu bu arkadaşlar.ekstradan 2 defa leslie ile yarım saat yürüdüm. yediklerimede çok dikkat ettiğim söylenemez ama genede az yemeye çalıştım.şu an kendimi hafif ve rahat hissediyorum..

bir arkadaş yazmıştı yukarıdan aşağıya doğru inceliyormuşuz ilk başta. sonra alt taraflar inceliyormuş belinden 2 cm gitmiş bence çok güzel tebrikler..

ne kadar güzel benim bir ayda yapabildiğim incelmeyi bir haftada yapmışsın çok sevindim aynen devam et arkadaşım

bir arkadaş yazmıştı yukarıdan aşağıya doğru inceliyormuşuz ilk başta. sonra alt taraflar inceliyormuş belinden 2 cm gitmiş bence çok güzel tebrikler..

teşekkürler canım..inşallah hep böyle gider..ama ben kendimi gerçekten çok rahat hissediyorum.esnedim yani resmen.daha rahat hareket ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…