Callanetics Egzersizleri

günaydın arkadaşlar.benimde 3 / 21 oldu.bugün 4. günüm.hareketleri yaptıkça, çalıştırdığım bölgelerim daha çok yanıyor..ayrıca ben call öncesinde 15 dk leslie ile yürüyüş yapıyorum arada.bide sonrasında 500 adım programını yapıorum leslie nin.inşallah bu hırsım hiç bitmezde bende sonuna kadar devam edebilirim..

call ile nasıl sıkılaştığını fark edersen bıraksanda bir süre sonra gevşemeyi görüp tekrar başlarsın :)

oo süüüperrr.. bende hemen başlamalıyım, link yollar mısınız

slm ince fıstıklar, nasıl gidiyor?? ufak bir tatil yaptım, açık büfedeki bütün yemeklerin özelliklede tatlıların bol bol tadına baktım, hergün 1-2 saat yüzdüm, sadece 2 kere call yaptım ve 1,5 kilo aldım geldim... iyi haber ölçü kotrol pantolonum hala üzerime oluyor, tatil öncesi aldığım 28 beden kotda şuan üzerimde:)) ama alt karnım hiç hoşuma gitmiyor, gevşeklik mi desem şişkinlik mi... dönüş yolunda üşütmüşüm belki ondandır zira midemde yanıyor...
bu arada düzenli pilates dersleri alan ve yüzen arkadaşımdan daha iyi kondüsyon gösterip, daha sıkı olduğumu ve onun 2 katı yediğim halde daha iyi göründüğümü ve aldığım kiloya rağmen daha iyi görünerek eve döndüğümü gördüm, bayaa moral oldu:)) benden haberler bu kadar...

bakıyorum yeni callcılar gelmiş hoşgelmişler... güzel sonuçlar paylaşılmış çok sevindim.. bu akşam yatılı misafirim var yarın giderlerse sabah akşam call ve öğlen de bodyrock yapmayı planlıyorum...

kızlar ben callanetics i yaklaşık 3 sene önce keşfettim o günden beri de 4-5 kere başladım ama hepsinde 1.5 haftadan fazla yapamadım. ağrıdan vs üşendim. şimdi tekrar başlamak istiyorum ama kendime güvenemiyorum. uzun süredir yapan var mı aranızda?

:):):):) inşallah dediğin gibi sıkılaşırım.sende daha önce denedinmi?

yaptım fakat sağlık sorunlarım sebebiyle bıraktım 3 gündür tekrar başladım daha önce en fazla 10 gün yapabilmiştim ama sonuç 10 günde bile çok güzeldi. 2. sefer diz problemimden dolayı bıraktım ondada 7-8 gün yapabilmiştim. dizim yüzünden pelvis hareketlerini çıkartarak yapıyorum şuanda ve daha önceki iki deneyimimde hissetmediğim kasılmaları hissediyorum özellikle karın hareketlerinde iflahım kesiliyor sanırım yapa yapa doğru şekilde yapmayı öğreniyoruz. inşallah bu sefer 21 günü görebilirim :))))

birtürlü tam anlamıyla başlayıp devam edemedim
şimdi başlasam yolculuk var sonra sınavlar var diye yine ara vericem sanırım
napsam bilemedim sınavlardan sonra artık bişey kalmadı deyip başlasam mı yoksa ara ara mı yapsam
incelenler azcık daha paylaşsınlarda öyle motive olup sıkı sıkıya yaparım belkii
of of üşeniyorum galiba

merhaba, önerilen tekno... linkinden indirdiğimde sadece kitap bölümünü açabiliyorum video izlenemiyor. programa bir türlü indiremediğimden başlayamadım. link yardımı istiyorum acilen

ya deneyimli arkadaslarim bir sorum var ;

ben de mi bir sorun var acaba? bana evolution daha zor geliyor süper den. süper i gerci bir kez denedim . oturarak hani iki bacagi düz yukari dogru acma kapama hareketi var ya , hani bardan da ellerimizle destek aldigimiz. iste o hareket ve de yere oturp hani balerinlerin yaptigi gibi bacaklari iki yana acma hareketi.

bu iki hareket idisnda hepsini zorlanmadan yaptim ben. ama evolution da her seerinde o ayaktaki tek bacakla yapilan hareketler beni mahvediyor. acayip zorlaniyorum. 2 haftayi gecemsine ragmen.

bende mi var bir sorun anlamadim valla

bu arada classic callanetics i galiba ben diyetcenter.com mu ne öle bi siteden indirmistim. oraya bakin isterseniz

günaydın arkadaşlar.dün call da 4 / 21 bitti.bugün 5. günüm.bakalım şimdilik pes etmeden gidiyorum.ben biraz çabuk sıkılırımda herşeyden.ama bunu yapıyorum gece saat bir iki bile olsa.kendimede hayret ediyorum.aman nazarım değmesin kendime :):) tabi ben call ile ilgili çok araştırma yaptım.ve bu sporu yapıpta memnun kalmayan pek yorum okumadım açıkcası. o yüzdende çok gaza geldim.ölçülerim için son 2 gün..pazar günü alıcam.inşallah 1 cm de olsa gitmiştir biryerlerden.ama hissediyorum gittiğini.o zaman daha çok motive olurum çünkü.sizde desteğinizi esirgemezseniz sevinirm..

merhaba, önerilen tekno... linkinden indirdiğimde sadece kitap bölümünü açabiliyorum video izlenemiyor. programa bir türlü indiremediğimden başlayamadım. link yardımı istiyorum acilen

Pcnizde media player, gom player, flv player dan birini kurun varsa bile bazen desteklemiyor olabilir K-Lite Codec Pack programını indirin google yazıp indirelblrsnz

Ara arada olsa yapabilirsiniz... Callaneticsin kitabında hafta 3 gün yeterli denmiş mesel dahaönceki sayfalarda baska bir forum sakini bulundugu sehirde bir aerobik salonunda callanetics seansına gittiğini ve haftada bir gün gitmesine ragmen etkili oldugunu yazmıs.. Burdaki 21 günden kasıt vücudun bu sporu bir alışkanlık haline getirmesi ve sürekli spor yapma ihtiyacı hissetmesi. Tabi yapılan spoerun sürekliliği açısından muhakkak ki faydalı ancak her gün yapamıyorum diye üzülmeyin hafta sonları yapmaya çalışın yada vakit buldkça..

yardımcı olan arkadaşlar; teşekkür ederim. İki seçeneği de deneyeceğim. inşallah ben de başlayabilirim. sanırım bu spor plates gibi öncelikli olarak incelme sağlıyor, görünüm düzgünleştikçe motivasyonda otomatik olarak artar veeee daha istekle zayıflama kendini gösterir. Ben de bunu yaşamak istiyorum açıkçası

ya ben su olaya acayıp kızıyorum arkadaslar burda hepımız kılıo vermek incelmek ıcın calısıyoruz sonra bırı cıkıyor olculerını yazıyor iki tarih arasında 6 gun var hesapta 6 gunde 1 kılo vermıs gobek 8cm bel bolgesı 2 cm ıncelmıs ya yapmayın allah askına yanı yalan solemektekı amac ne !!!

Son düzenleme:

sanırım kastın benim ama inanıp inanmama kişisel birşey ben yaptım ve değişikliği yazdım haftada 5 kilo verdiren diyetlere çok çabuk inanıyorsunuzda 1 kilo verince mi yalancı durumuna düşüyoruz. Allah aşkına siz yapmayın asıl ben arkadaşlara bunu gerçekten faydalı birşey olduğunu anlatmaya çalıştım önümüzdeki hafta tekrar yazacağım ilgilenenler okusun..

bu arada benim boyum 1,57 bir kilo vermekbile bendebariz belli oluyor minyon tipliyim çünkü. eğer başka bu durumdan rahatsız olan arkadaşlar var ise kilo vermelerini engelleyici bir durumsa belirtsin lütfen.. herkesin sporu kendine faydalı..

Son düzenleme:

benım o dıyetlere ınandıgımı sıze kım soyledı bılmıyorum ama bende ınanmıyorum acıkcası ben kıloda degılım 6 gunde bır kılo verılır ona tamam ama 6 gunde okadar ıncelmek ımkansız sız yemekten once aldıysanız olculerınızı bu degıstırır durumu.ama call ıle 6 gunde okadar ıncelmek ıı ıı bu forumdada hıc gormedım ...bız 5 arkadas bırden yapıyoruz otuz gun sonunda anca etkı edıyor....

bende inanmıyorum bu kadar kısa sürede bu kadar incelme olacağına.ben o kadar spor yapıyorum klasik callan 21 gün yaptım yanında slim in 6 yaptım 21 gün sonucunda sadece her bölgede 2 cm incelme.boyum 167 kilom 64.2 idi şimdi 63.callan vücudumu toparladı daha dik duruyorum şimdi evolution yapıyorum gerçekten sırta çok iyi geliyor.bu ay da 2cm incelsem 1 kilo versem bana yeter.her ay böyle olsa süper olur.55 kilo olunca sporu azaltıp kilomu korurum.

ama callan tek başına bende pek işe yaramıyor desteklemek lazım o kadar incelmek için

iins oda olur canım callen zaten tek basına sıkılasma saglıyor zayıflamak ıcın cardıo calısmak lazım

iins oda olur canım callen zaten tek basına sıkılasma saglıyor zayıflamak ıcın cardıo calısmak lazım

haklısın canım buarada hormonlarıma baktırdım tiroit hormonlarımdan t4 düşük çıktı bu hormonun düşüklüğü hipotiroidi yapıyormuş ve kilo vermeyi zorlaştırıyormuş metabolizmayı yavaşlatıyormuş neyse 16 mayısta randevum var doktor nasıl bir tedavi verecek bakalım.

mrb arkadaşlar.call da 5 / 21 bitti.bugün 6.günüm.dün misafirim vardı ama ben genede pes etmedim.gece 1 de yaptım :):)..ayrıca call işe yaramaz bu kadar kısa sürede diyen arkadaşlara benden bir örnek.benim arkadaşım düzenli 21 gün yaptı.bunun sonucunda belden 6 basenden 4 cm inceldi.bide haftasonları toplam 2 saat olacak şekilde yürüdü.yediklerinede dikkat etmeye çalıştı elinden geldiği kadar.ve gerçekten gözle görülür biçimde vücut şekli değişti.inanıp inanmamak size kalmış.düzgün yaptıktan sonra tabiki yediklerinizede dikkat ettikten sonra çok çok çok güzel birşekilde sıkılaşıyorsunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…