Callanetics Egzersizleri

merhabalar, ben sadece göbek ve bel bölgesini inceltmeyi amaçlıyorum ve ondan da daha önde olan isteğim ise kondüsyon.. sizce callanetics mi yoksa plates mi bunu sağlar fikir verirseniz çok sevinirim çok kararsız kaldım çünkü :)

merhabaa,kişisel fikrim,çok olmasa da bi pilates geçmişim oldu,şu an da callanetics yapıyorum,karşılaştırınca callan daha çabuk inceltiyor,ilk değişiklikleri görünce kendimi tanıyamadım,sonsuza kadar aynı kalacağını düşündüğüm vücudumu şekillendirdi.göbekte hala sorun yaşıyorum ben kilo vermem lazım ama kesinlikle toparlıyor.beli de inceltiyor,hatta bel oyuntusu diye bişey varmış,ben callandan sonra vücudumla tanıştım diyebilirim.sırtın falan da düz duruyor.ilgilenirsen ki bence ilgilen:))popo ve bacak hareketlerini de hararetle tavsiye ederim:)

Merhaba kızlar biraz önce ben de başladım ama kalça hareketlerini yapamadım resmen ayağımı kaldırmadım o duruşta ki kaldırmadığım halde yanma ve titreme vardı. Hantallık da var ben de ama hiç yapamayacağımı düşünmemiştim. Karın hareketlerini de 100 defa yapamadım, zorlandığım zaman bıraktım ki midem de baya bir baskı hissettim. Pelvis döngüsünü nasıl yapıyorsunuz? Ben o durumda 8 cm kadar yukarıya kalktıktan sonra hareket edemiyorum ki pelvis kepçesini yaparken sorun olmadı. Kalça esnetme hareketini yaparken de üst bacaklarım çok yandı :26: çok hantalım galiba

günaydın bayanlar..call 9 / 21 bitti. geldik 10. güne..başka yapan yok sanırım..ama bence yapmaya çalışın arkadaşlar elinizden geldiği kadar..çünkü gerçekten ama gerçekten çok etkili..

günaydın bayanlar..call 9 / 21 bitti. geldik 10. güne..başka yapan yok sanırım..ama bence yapmaya çalışın arkadaşlar elinizden geldiği kadar..çünkü gerçekten ama gerçekten çok etkili..

günaydınlarr 9 günde gözle görülür bir incelmeniz oldumu acaba?

günaydınlarr 9 günde gözle görülür bir incelmeniz oldumu acaba?

evet canım oldu sayılır.şöyleki daha önceki sayfalarda yazmıştım.ilk 6 saatin sonunda göbekten 2 basenden 1 cm inceldim.ikinci ölçümümü 12 . saatin sonunda alıcam.yazarım gene buraya.ama şu an dar olan kotlarımın,eteğimin falan çok rahat içine giriyorum dün akşam denedim.ve daha esnek hissediyorum kendimi eğilip kalkarken falan.bide selülitlerimde baya baya yok oldu.en çok bu beni şaşırttı açıkcası.benim sorunlu bölgem basenlerim.orda bile baya sıkılaşma var...sürekli bakıyorum aynadan.

canım 9 günde bu fark çok iyi bence. Benımde en büyük sorunum basenlerimde. Artık basenlerim yüzünden kendime güvenim azaldı. Bende bi kaç kez yapmayı denedim ama en fazla 2 saat yapabiliyorum. Çünkü inanılmaz sıkıcı geliyo bana. Bu konuda bi önerisi olan varmı

valla bencede çok sıkıcı.ama napalım.bişeyleri elde etmek için bazı şeylere katlanmak gerekiyor.ben şöyle yapıyorum.tv de açıyorum.hem tv seyrediyorum hem sporumu yapıyorum..bu birazda olsa sıkıntını alıyor.tabi bide motivasyon lazım.yani yapanlar yazarsa ne kadar inceldiklerini daha çok motive oluruz.o yüzden ben sürekli geçmiş sayfalardaki yorumları okuyorumm..biraz daha hırslanıyorum yazılanları görünce :):):)

valla bencede çok sıkıcı.ama napalım.bişeyleri elde etmek için bazı şeylere katlanmak gerekiyor.ben şöyle yapıyorum.tv de açıyorum.hem tv seyrediyorum hem sporumu yapıyorum..bu birazda olsa sıkıntını alıyor.tabi bide motivasyon lazım.yani yapanlar yazarsa ne kadar inceldiklerini daha çok motive oluruz.o yüzden ben sürekli geçmiş sayfalardaki yorumları okuyorumm..biraz daha hırslanıyorum yazılanları görünce :):):)

ilk başlarda zorlanman çok doğal zamanla hepsini yapar hale gelirsin yeterki vazgeçme. kalça hareketinde bacak pelvisi öne almayı unutma o bacağı kaldırmana yardımcı oluyor, kalkmıyorsa yerdeyken hareketi yapmaya çalış zamanla kalkar.. pelvis döngüsünde kıvırır gibi kaslarını hissederek 10a kadar say kaslar güçlendikçe dansöz gibi kıvıracaksın:)) ayaktayken kıvırma hareketini yapmakta hazırlık için iyi olabilir.
birde pelvis kaslarını güçlendirmek için gün içinde aklına geldikçe kagel egzersizi yapabilirsin(çişini tutar gibi alttaki kasları vajinayı sıkıp yukarı doğru çekip bırak, bu doğumu kolaylaştırmak, ilerki yaşlarda çiş kaçıran bir nine olmamak için vs kadınlara tavsiye edilen bir egzersizdir nette arasan çok bilgi var)

kızlar call ın selülite faydası oluyor mu?

bu arada dün a.m. i yaptım ama hiç zorlanmadım ya, şüphelendim o yüzden acaba yanlış mı yaptım hareketler çünkü 10 years younger in 10 hours u yaparken inanılmaz zorlanırdım.

Kesinlikle vazgeçmeyi düşünmüyorum. Herkes sıkıcı olduğundan yakınmış ama nedense bana hiç sıkıcı gelmedi, aksine sevdim bile.:44: Zamanla iyi kıvıracağım o günler de gelecek elbet umutluyum. Evet, kegel egzersizi hakkında bilgim var aklıma geldikçe de yaparım. Cevabın için çok teşekkür ederim dediklerini uygulayacağım

bahar şenlikleri başlayınca callan kaldı dün:) bugün yapayım diyorum geç saatte falan da olsa.bugün daha önceden giyemediğim bi t-shirt vardı onu giydim,toparlamışım baya,sevindim:129: amaa tabiki hâlâ istediğim görüntüde değilim.zamanla o da olacak

kızlar cevap alamadım:18:
selülite faydası oluyor mu?

evet canım oluyor,ama şöyle bişey var,kitabında okumuştum,ilerleyen zamanlarda kuytuda köşede kalmış,daha içerde bi yerde selülitiniz varsa inceldikçe onlar da ortaya çıkabilir diyo ama onun için baya bi incelmen lazım sanırım.ama genel anlamda azaltıyor,bacakalrına dokununca falan pürüzsüz hissediyorsun:)çok güzel bişey o:)

Selam kızlar bende callanestics egzersizlerine başladım kilodan dolayı sorunum yok ama kalça ve basenlerimden oldukça şikayetçiyim sıkılaşmak istiyorum bu sebeple başladım ve bugün 3. kez yapıyorum ama acayip zorlanıyorum özellikle kalça harektlerinde bacağım kalkmıyor bide pelvis döngüsü çok zorluyor beni. aslında bütün hareketlerde zorlanıyorumda diyebilirim umarım hareketleri yanlış yapmıyorumdur yoksa hiçbi faydası olmayacak gibi geliyor bakalım belli bi süre sonunda düzgün yapmayı öğrenip bi gelişme yaşarsam sizede yazarım kıızlar

yaaa bende yapmak istiyorum ama nerden indirdiğinizi bulamadım ( çok cvb vardı hepsine bakamadım sendezayıfla diye bi adrese baktım ama ordanda kaldırılmış ( bunun videolarına nerden ulaşabilirim , birde baktım ama göremedim kusura bakmayın da yaparken ne kadar vaktinizi alıyor ? şimdiden cvblar için teşekkürler

evet canım selülitede faydası oluyor.

sadece a.m. mi yaptım p.m. yapmadın mı? a.m. 10hoursun ilk yarısı. hatırladığım kadarıyla sadece ısınma+ karın hareketleri vardı belki bacakda. p.m de ise ısınma + a.m.de olmayan hareketler var... başka fark yok kısa olduğu için kolay gelmiş olabilir mi?

günaydın bayanlar call 10 / 21 bitti. 11.günüm bugün.pes etmiyorum devam ediyorum,kendimede hayret ediyorum doğrusu.normalde 2. saatten sonra falan bırakmam gerekiyordu ama ısrarla yapmaya devam ediyorum herkesede ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.ben daha yeni yeni hareketleri tam anlamaya ve yapmaya başladım.şöyleki karın hareketlerinde yaparken hep boynum ağrıyodu çünkü hep yanlış yapıyomuşum dün farkettim.dün gayet rahat boynum ağrımadan ve tabiki fazlasıyla yanma hissederek yaptım.demekki yaptıkça daha iyi öğreniyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…