Callanetics Egzersizleri

mrb arkadaşlar bugün call da 7.saatim.akşamları yapıyorum ben yemekten 2 saat sonra falan.hem tv yi açıyorum hep bilgisayarı.hem yapırum hem tv seyrediyorum.yoksa öbür türlü tek call yaptığım zaman uykum geliyıor ::):) bu arada başka yapan yok mu call? biraz bişeyler yazsanız.şu kadar inceldim falan desenizde bende daha çok hırslansam :):):)

merhaba bugün benim dinlenme günümdü normalde sabah ölçüldüm tartıldım hiçbir değişiklik yoktu kiloda almamışım ama bu hafta sadece 3 saat yapabildim regl ağrılarım arttığından ara vermek zorunda kaldım ağrılarım azalsın daha sıkı yapacağım ama akşamları baya bir kaçırmış olmama rağmen yinede ölçülerin değişmemesi kilo almamam çok güzel birşey

merhaba bugün benim dinlenme günümdü normalde sabah ölçüldüm tartıldım hiçbir değişiklik yoktu kiloda almamışım ama bu hafta sadece 3 saat yapabildim regl ağrılarım arttığından ara vermek zorunda kaldım ağrılarım azalsın daha sıkı yapacağım ama akşamları baya bir kaçırmış olmama rağmen yinede ölçülerin değişmemesi kilo almamam çok güzel birşey

arkadaşım bişey sormak istiyorum.sen toplamda kaç saat yaptın bugüne kadar?

bugün aksam ben de başlıyorum callaneticse. hem de diyet yapıcam bakalım nolcak :) ölcülerimi yazıcam aksama

tesadüfen Jillien Micheals 30 day shield diye bir egzersiz programına rastladım az önce forumda onu deneyeniniz oldu mu kafam karıstı şimdi onu mu denesem diye

tesadüfen Jillien Micheals 30 day shield diye bir egzersiz programına rastladım az önce forumda onu deneyeniniz oldu mu kafam karıstı şimdi onu mu denesem diye

ben yapıyorum sanırım 5 gün oldu ama ben öncesinde slim in 6 yaptım bu hafta 6. ve son hafta.eğer kondüsyonum yüksek diyorsan jilliana geç ama değilse deneme derim.ben ilk deneme amaçlı yapmıştım ve yürüyemedim 3 gün slim yapmama rağmen ama şimdi kondüsyonum yüksek hiç ara vermeden 30 dakika programı yapıyorum arkasından 10 dakika turbofire karın hareketleri 10 dakika tiffany ve callan evolution.slim bu hafta bitsin sabahları jillian ripped in 30 akşamları 30 ds yapıcam:KK16:

kısacası nefes kesen bir program ve hiç ara vermeden yapman gerekiyor 5 saniyeden uzun ara vermeden yapman gerekiyor. 3 level var ve her level 10 gün sürüyor.yapacaksan eğer başarılar :KK16:

ben yapıyorum sanırım 5 gün oldu ama ben öncesinde slim in 6 yaptım bu hafta 6. ve son hafta.eğer kondüsyonum yüksek diyorsan jilliana geç ama değilse deneme derim.ben ilk deneme amaçlı yapmıştım ve yürüyemedim 3 gün slim yapmama rağmen ama şimdi kondüsyonum yüksek hiç ara vermeden 30 dakika programı yapıyorum arkasından 10 dakika turbofire karın hareketleri 10 dakika tiffany ve callan evolution.slim bu hafta bitsin sabahları jillian ripped in 30 akşamları 30 ds yapıcam:KK16:

kısacası nefes kesen bir program ve hiç ara vermeden yapman gerekiyor 5 saniyeden uzun ara vermeden yapman gerekiyor. 3 level var ve her level 10 gün sürüyor.yapacaksan eğer başarılar :KK16:

gözlerim yaşardı, slim in 6 nın medarı iftiharı!!
başlayıp başlayıp yarım bıraktık biz hep..
sonuçlarını detaylıca paylaşabilirsen çok sevinirim.
tebrikler!:nazar:

gözlerim yaşardı, slim in 6 nın medarı iftiharı!!
başlayıp başlayıp yarım bıraktık biz hep..
sonuçlarını detaylıca paylaşabilirsen çok sevinirim.
tebrikler!:nazar:

hiç sorma ilk haftalar bıarkıcam diye ağladığımı biliyorum ama bırakmadım azmettim.elbette ki bir toparlanma oldu.eğer önceki yazdıklarımı okuduysan ben MS hastasıyım şubatta bir atak geçirdim kortizon aldım sonrasında bir ay fizik tedavi gördüm.68 kiloydum fizyoterapistim temmuzda geldiğinde bu kiloda olmanı istemiyorum dedi şakayla karışık şişko demeye getirdi bende inat ettim 2 nisanda başladım spor yapmaya slimle başladım sonra callan ekledim şimdide jillian 30ds ekledim.pazar günü tartılacağım 25 nisanda tartıldığımda 63.3 kiloydum belki 62-61 falan olmuşumdur.sıkılaşma oldu fazlasıyla ama göbekten ve yan yağlardan kurtulamadım zamanla kurtulacağıma inanıyorum.ama azalma var.bu haftada bitsin programı tamamlayım kilo ve diğer ölçümlerle beraber yazarım.benim asıl hedefim temmuzda 58 kilo olmak ve sıkı bir vücuda sahip olmak.şu yan yağlar ve göbek gitsin azcıkda göğüslerim küçülsün daha ne isterim.ha birde KPSS den yüksek bir puan alayım inşallah Amin :KK16:

mrb arkadaşlar bugün call da 7.saatim.akşamları yapıyorum ben yemekten 2 saat sonra falan.hem tv yi açıyorum hep bilgisayarı.hem yapırum hem tv seyrediyorum.yoksa öbür türlü tek call yaptığım zaman uykum geliyıor ::):) bu arada başka yapan yok mu call? biraz bişeyler yazsanız.şu kadar inceldim falan desenizde bende daha çok hırslansam :):):)

yapıyoruz yapıyoruz:)) ben ölçü almıyorum başladığımdan beri o yüzden ölçü yazamıyorum canım.ama önceden sığamadığım şimdi call sayesinde sığdığım bi giysim olunca burda paylaşıyorum sevincimi:KK24:
beni mezuniyet telaşı sardı da call yanında başka sporlar da denemeye başladım elbisede daha güzel durabilmek için.dersler falan derken yoğunum bu ara,takip ediyorum ama burayı,vazgeçemiyorum:KK31:

Merhaba arkadaşlar.. ben callaneticisi 3-4 senedir biliyorum fakat bir türlü düzene oturtamamıştım..Bu sefer hırslıyım hem diyet yapıyorum.. hemde sporlarıma sadık kalacağım inşaallah:KK42: Elimde 10 saatte gençleşme videosu (türkçe dublajlı olarak) var. Benim sizden ricam cardio callanetics, evuloiton callanetics, super callenetics videolarını yollayabilirsiniz cok sevinirim..birde kaç çalışmadan sonra bir diğerine geçmeliyim bilgilendirirseniz minnettar kalırım:KK8: ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim :21:

günaydın arkadaşlar.call 7 / 21 bitti .. :KK9: bugün 8. günüm. şimdilik güzel gidiyor.harketleride tam yapabiliyorum sayılır..inşallah böyle devam eder..dün call öncesi 15 dk leslie ile de yürüdüm.her gün yürümeye çalışıcam bakalım..

arkadaşlar geçmiş sayfalarda 185. ve 186. sayfaya bakarsanız bir arkadaşımız call ile ilgili resim ve yazı paylaşmış.gerçekten çok etkili..

20-30 kere 10 hourdan sonra evolutionla geçin bence ama uzuuuun bir süre supere gecmeyebilirsiniz çünkü insanın canına okuyor resmen :) zaten her gün değil 2-3 günde bir yapıyorsunuz zaten içinizden yapmak da pek gelmiyor arka arkaya super yapmak :) bir kaç gün ara verdiysem hiçbirşeyi yapamadıysam super yasıyorum ben, onun harici evolutiona devam :) Mart basından beridir yapiyorumdur herhalde..

Evet ben de ilk cal'ımı yaptım. 1/21

Ama ben bittikten sonra burda söylenenler kadar yorulma, ağrı yaşamadım. Hareketler süresince ara verdiğim oldu tabi ama zaten çok kasılırsanız ara verebilirsiniz diyodu kendi de. Acaba yanlış mı yaptım bir şeyleri? Yoksa birkaç saat sonra mı başlıyor asıl ağrılar?

Evet ben de ilk cal'ımı yaptım. 1/21

Ama ben bittikten sonra burda söylenenler kadar yorulma, ağrı yaşamadım. Hareketler süresince ara verdiğim oldu tabi ama zaten çok kasılırsanız ara verebilirsiniz diyodu kendi de. Acaba yanlış mı yaptım bir şeyleri? Yoksa birkaç saat sonra mı başlıyor asıl ağrılar?

bende senin gibiyim çok ağrı yaşamadım.sadec o anlık.sonra geçiyor.yani hareketleri yaparken sadece.zaten çok kasmassan vücudunu problem yok.çok yormadan yapıyorum ben.yaparken yanma oluyor çalıştırdığım bölgelerde o kadar..

bende senin gibiyim çok ağrı yaşamadım.sadec o anlık.sonra geçiyor.yani hareketleri yaparken sadece.zaten çok kasmassan vücudunu problem yok.çok yormadan yapıyorum ben.yaparken yanma oluyor çalıştırdığım bölgelerde o kadar..

Peki sen kaçıncını yaptın? Gelişme var mı :)

20-30 kere 10 hourdan sonra evolutionla geçin bence ama uzuuuun bir süre supere gecmeyebilirsiniz çünkü insanın canına okuyor resmen :) zaten her gün değil 2-3 günde bir yapıyorsunuz zaten içinizden yapmak da pek gelmiyor arka arkaya super yapmak :) bir kaç gün ara verdiysem hiçbirşeyi yapamadıysam super yasıyorum ben, onun harici evolutiona devam :) Mart basından beridir yapiyorumdur herhalde..

Bana da özelden linkini gönderebilir misiniz acaba evolution ve super call'in.. :26:

bugünün callaneticsini de bitirdim 2 gün ara vermiştim yine:KK17:
of ben de evolutiona geçmek istiyorum ama dublaj olmadan motive olamıyorum nedense,sürekli uyarınca yanlış yaptığım yerleri düzeltiyorum hareket esnasında iyi oluyor.süperi de gözüm yemiyo açıkçası:KK70:
yapabilirsem bi de fitness blender yapayım bugün,ooof of benim şu boğazıma dikkat etmem lazım biraz,ye ye nereye kadar ama.

X