çalışmaya başlayan nisan anneleri

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
2.482
11
45
kızlar kimler çalışmaya başladı ve nasıl gidiyor bebişlerle bizle paylaşır mısınız ben bayrama kadar rapor alabildim ondan sonra başlıcam o zamana ek gıdaya da başlamış oluruz sıkıntı çekmem gibi geliyor ama belli de olmaz tabi

ben de 10 gün sonra başlıyorum
şimdiden rüyalarıma giriyor
allah hepimize kolaylık versin...

bende bayramdan sonra başlıycam.zaten ek gıdakları tolere ediyor eşim iyi besliyor kaptı bu işi ellerini bile oynettırmadan yediriyor maşallah

Kizlar ben 1 eylülde çalişmaya başladim o kadar zor ki sabah onu birakip evden çikmak içim gidiyo her sabah ben eve gelince nasil mutlu oluyo bi tanem benim canim kizim
allah hepimize kolaylik versin
ama onlar için çalişmaliyiz kizlar napalim

ya kızlar bende 15 gün sonra başlıyorum ama hani tam da bizi tanımaya başladılar ya unuturlarmı acaba. bizden çok bakıcıyla kalıcak.

benimde 1 eylülde işe başlamam gerekiyordu ama minik kelebeğimi bırakamadım ücretsiz izine ayrılıyorum.kızlar allah hepinize kolaylıklar versin

1 Eylülde başladım:KK43: Ama neyseki 15 saat dersim olacak,şansıma 3. ingilizceci geldi , hem de
ilköğretime:)
Ama olmasa da süt izinlerimi öğlen 13-14:30 arası istemiştim,bütün öğleden sonralarımı boşaltacaktı md.
Bir velim bakıyor,çok şükür anlaştılar.

Kizlar ben 1 eylülde çalişmaya başladim o kadar zor ki sabah onu birakip evden çikmak içim gidiyo her sabah ben eve gelince nasil mutlu oluyo bi tanem benim canim kizim
allah hepimize kolaylik versin
ama onlar için çalişmaliyiz kizlar napalim

bende pazaresi başlıcam çok zor olacak çoookkkkkkkkkkkk.sizleri bilmem ama durumum hakikaten sıkıcı

kızlar bakıcılar eve mi geliyor sizmi götürüyorsunuz benim ki eve gelmicek aslında ben de öyle istemiştim eve yabancı biri girsin istemedim hep derli toplu olması gerekir vs. ama şimdi kışı düşünüyorum hergün sokağa çıkacak bebğim yan apartman gerçi aynı sitede ama kafama takılıyor yine de

Napalım canım ya eve gelen bakıcı zor,bir de dediğin gibi evi toplu bırak,yemek ayarla vs.
Zaten ev göçüyo:)
Sarıp sarmalayıp çıkarcaz artık.
Çok çok şükür korktuğum gibi olmadı,öğle arası yanına gidiyorum bebeişimin,velimin evi okula çok yakın.Bir de bebeişimin şansına 3. ingilizceci geldi okula ders saatim 15, 2 günüm boş:)

ben 23 ocakda başlıcam 6 ay ücretsiz izin aldım...ozaman kadar kuzucuğum bayağı büyümüş olur .büyük kızımı 50 günlükken bırakıp işe başlamak zorunda kalmıştım çok şükür küçüğümde ücretsiz izin alabildim..yinede işe geri dönmeyi düşündükce morelim bozuluyor.

bende1 eylülde başladım.allahtan anneannemiz geldi.çok iyi anlaşıyorlar.Ama bayramdan sonraanneannemiz gidecek.Eşimle benyarım gün dönüşümlü bakacağız.Bakıcı olayımız olmayacak.olanları daAllah iyilerle karşılaştırsın.Gözümüz arkada kalmasın inşallah

4 gündür okula gidiyorum ama birde bana sorun çok zor oldu yaa kuzucuğumla ayrılmalarımız bir olay çok küçük diyorum bana ihtiyacı var diyorum ağlayarak çıkıyorum evden 7-8 saat uzak kalıyorum süt izni de vermediler.geldiğimde öpüp koklaşıyoruz emişiyoruz korkuyorumda memeyi bırakır diye..Allah yardımcımız olsun hepimizin..

bebeğin ilk yoğun bakım aylarından sonra başka birinin onun bakımınayardımcı olmasıbebeği olumsuz etkilemiyormuş canım.Ama evden çıkarken onunla gülümseyerek,onu rahatlatacak şekilde çıkıp;eve geldiğinde de aynı pozitif enerjiyle onu kucaklamalısın.Bu bebeğin başkalarınakarşı da güven geliştirmesi açısından önemli.ama çok zor biliyorumben deöğretmenim.eve çok yorgundönüyorum ama elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum allahyardımcımız olsun

OOO BEN KIZIM 3 AYLIKKEN BAŞLADIM ÇALIŞMAYA İLK 2 AY ANNEM BAKTI AMA ŞİMDİ ANNEM GİTTİ BU AY KIZIMA BABASI BAKIYOR. HERŞEYİNİ O YAPIYOR VE BENDEN DAHA GÜZEL BAKIYOR VALLA BEN NÖBETTEYKEN EŞİM BAKIYOR O NÖBETTEYKEN BEN BAKIYORUM EŞİMLE NÖBETLERİMİZİ ÖYLE AYARLADIK EŞİM SAĞOLSUN ÇOOK İYİDİR HER ERKEK BAKMAZ ÇÜNKÜ BEBEGE AMA DÜN KIZIM BABASINI ÇILDIRTMIŞ HİÇ DURMAMIŞ SABAH EVE GELDİĞİMDE EŞİM BİTKİN DÜŞMÜŞ :1shok: KIZIMDA HİÇ ORALI DEGİL SIRITIP DURUYOR. kaydirigubbakcemile3

eşinin iyi bakması ne güzel benimki bakamaz eğer o baksa zaten gözüm arkada kalır en fazla 5 dk sabredebiliyor sonra sıkılıyor bende anlamadım sevmek için bile çabuk sıkılıyor birde baksa..sınıf öğretmeniyim 2. sınıfı verdiler bana süt izni verirlerse idare nin derse girmesi gerek biz giremeyiz dediler yeni tayinim çıktı ve 3 sene zorunlu olarak tayin isteyemiyorum mecburen iyi geçinmek zorundayım zaten zorlasamda vermeyecekler..diş çıkarıyor huysuzlanıyor ateşi çıkıyor geceleri uykusuz gündüzleri yorgun bitap bugünlerde geçecek inş..

4 gündür okula gidiyorum ama birde bana sorun çok zor oldu yaa kuzucuğumla ayrılmalarımız bir olay çok küçük diyorum bana ihtiyacı var diyorum ağlayarak çıkıyorum evden 7-8 saat uzak kalıyorum süt izni de vermediler.geldiğimde öpüp koklaşıyoruz emişiyoruz korkuyorumda memeyi bırakır diye..Allah yardımcımız olsun hepimizin..

Canım süt izni nasıl vermediler ya,kanuni hakkın,mebe dilekçe ver.
Yoksa 1-2-3 ten birini mi okutuyorsun,onlar alamıyor diye okumuştum bir yerde,ama yok yönetmelikte günde 1,5 saat verilir diyor.Etüd takviye var onlarda da,idareci giriyor gösterip ayarlayabilirler.

X