Çalışmak İstemiyorum

teşekkürler bilgilendirmeniz için

bize direkt ıga yaptılar
succulentaski sizden istemediler mi ıga

E heralde, zengin adam netsin Diyarbakır karpuzu gibi öğleye kadar yatan kadını?
e yani. bi de zengin adamı taşıyabilmek de önemli
zengin bi erkeğin senden etkilenebilmesi için ekstra bişilerinin olması lazım
zengin adamın hayatında birçok şey olur etrafında birçok kadın olur
hiçbir vasfı olmayan kadını ne yapsın zengin adam

2.5 yaşından beri 7 de kalkıp kreşe giden oğluma şöyle biri denk gelecek ben okulda hep erken kalktım diyecek diye ödüm kopuyor..
Ve ömrü boyunca çalışmış, bir yandan evlat büyütmüş bizlere yıkılmaya çalışacak kendi evde yatıp. Allahim sen iyilerle karşılaştır.

şöyle olsun
hem zengin hem görgüsüz/kültürsüz, mesela galerici müeahhit tayfa filan
olma mı?

ama onlar da sıra sıra dizior ortancı hanım, küçük hanım, 1 gecelik hanım....
Bi tane galerici ile evlenen var, adam market ihtiyacını görüyor, fazladan kuruş vermiyordu kıza. Zaten hamile kaldı da adam evlendiydi. Zengin bulsun diyolar da zengin adam da kollarını açmış beklemiyo ki gel seni gıralıçam yapam diye.

niye ya dizilerde hep ya evdeki hizmetçinin kızına aşık oluyorlar ya da ofiste g.tüyle masayı deviren salak şaşkoloz yeni mezun, taşralı stajere...
ya da kapıdaki şoföre

bu bir miktar üzdü...

Benzer örnek bende de var, bir tanıdığım var, gencecik kız daha 30 yaşında, 2 tane oğlu var çalışmıyor ama eşi çok çok zengin, kendisi cilt bakımlarına gidiyor, tatilini yapıyor vs.
kız cilt bakımına gitmek istediğinde burnundan getiriyormuş ki ne gerek var sanki bir yere mi gidiyorsun boşa para harcayacaksın diye

hatta bir örneğim daha var galiba kafama çok yer etmiş ki ne kadar zorlansam da işi bırakmayı hiç düşünmedim;

babaannem anlatmıştı; çok zengin bir akrabamız var ve hatta şu anda çok ünlü bir otelin sahibi kendisi, bir gün babaannem bir sebeple onlarda kalmış (bu olay daha gençliklerinde yaşanmış şimdi 70 yaşlarındalar) kadın adamdan para istemiş, adam bas bas bağırmış bıktım senin parandan da harcamandan da diye. babaannem bu sebeple hep derdi bana sakın eşinin eline bakma ne kadar zengin olursa olsun senin kendi işin olsun diye

Borcunuz bitene kadar enazından eşinize destek olmalısınız

teşekkürler bilgilendirmeniz için

bize direkt ıga yaptılar
succulentaski sizden istemediler mi ıga

İga normal çıktı. Buğday alerjisi var bebekliğinden beri. Emzirirken de ben ekmeği kesmiştim.
1-2 yaş arası tüm kan tahlillerinde karaciğer değerleri bozuk çıktı ama iga normaldi.
Bir şey karaciğere saldırıyor ama ne bulamadılar.
Biyopsi yapıldı ultrason yapıldı karaciğer dokusu çok bozuk çıktı.
Sebep hala yok. Koç üni Çiğdem hoca ve cerrahpaşa fügen hoca takibindeyiz eş zamanlı ilerliyoruz ikisi de birbirinden haberi var çözemiyorlar. İstanbuldaysanız tanıyorsunuzdur belki diye isim verdim ikisi de çok iyi hocalar.
En son Wes testinde benim ailemde Glüten olayı çıktı onu deneyelim dediler başka da bir şey çıkmadı. Karaciğeri iyiye giderse bu diyetle sorun çözülmüş olacak
Belki büyüdükçe kendi kendine iyileşecek belki de başka bir hastalık belirtisi çıkacak bir anda. Bize söylenen bu.
Ama en başta tablo hep çölyak gibiydi ona çok hazırlamıştım kendimi.

El ekmeğinin bir yanı kan bir yanı irin işte. Temizleyip yiyene aşk olsun.

Ben bizim galericinin aldattığını da kestiriyordum, belli yani o kekoda o ayak olduğu, kime sorsan yok yapmaz demez. Ama geçenlerde kız laf arasında çok normal gibi lönk diye söyledi. İşte "Ahmet'in beni aldattığı zamanlar.." falan diye. "nE? " oldum o an.

Allah şifasını versin oğlunuzun, gluten hassasiyeti varsa endişe etmeyin lütfen, ilk başta çok göz korkutuyor ama düzene alışınca bir şekilde yürüyor
Allah beterinden korusun, dermansız dert vermesin
İnşallah çok önemsiz birşeydir ve çabucak sağlığına kavuşur oğlunuz

yazık, nasıl kanıksamışsa aldatılmayı
muhtemelen parası pulu sebebiyle vazgeçemiyor
her kadının kendi ayakları üstünde durması şart
başkasına muhtaç olmadan yaşamamız ve varsa çocuklarımızı da kimseye muhtaç kalmadan büyütmemiz çok önemli

Evet şu an onu gayet iyi yönetiyoruz büyüdükçe okul çağında biraz zorlayabilir tabi. Allah kolaylık versin size de. Dediğiniz gibi dermansız dert olmasın

Evet şu an onu gayet iyi yönetiyoruz büyüdükçe okul çağında biraz zorlayabilir tabi. Allah kolaylık versin size de. Dediğiniz gibi dermansız dert olmasın
küçük yaştaki çocuklar daha kolay adapte oluyor, o yüzden ilerleyen dönemde bu düzene alışmış olacağı için zorlanmaz hiç merak etmeyin

aminn, sizlere de Allah kolaylık versin

Ben erkek olsam da şu konuyu okusam direkt evlilikten soğurdum. Çalışan kadınla evleniyorsun yalan dolan bahanelerle çalışmayı bırakıyor. Sonra da eşi eve para yetiştirmek için canını dişine takmak zorunda kalacak, konu sahibi vay benimle ilgilenmiyor vay gezmeye götürmüyor kuaförüme alışverişime laf ediyor diye tatava yapmaya başlayacak net. 7 yaşından beri erken kalkıyormuş drama bak. Keşke aileniz sizin okumanıza harcayacağı parayı keyifleri için harcasaydı sizi de okula göndermeseydi ne mutlu olurdunuz cahil cahil evde yuvarlanmaktan.

Evde is bölümü ne durumda? Yani eşiniz sadece ise gidip geliyor ama siz hem iş hem temizlik, yemek, ütü vs uğraşıyorsaniz o zaman eşinize de ya is yaptirin ya da ben çıkıyorum hem ev hem is zorlaniyorum diyin.
Şahsen evlensem ben de isi birakmak isterim ama benim is ortamim berbat eve gidince koltukta uyuyakalıyorum yoksa calismak guzel kendi parani kazanmak falan. Valla benim de mobilyalari degistirmem lazim ama idare ediyorum, beyaz esyalar bozulmaya basladi ama tek basina bu kadar oluyor yani her konforlu şeyin bir bedeli var. Kimse kimsenin borcunu odemek zorunda da değil. Is degistirin ya da esinizle konusun bu is yerinde yapamiyorum diyin yani bahaneye gerek yok esinizle acikca konusabiliyor olmaniz lazim diye düşünüyorum yoksa neden evlenir ki insan!

aslanım gıralıçam

evlenmeden seks karşı filan değilim o yüzden demiyorum da o adam kesin aldatır...

Bu forumda erkekleri savunduğum bu nedenle erkek misin dedikleri çok durum oldu ama buna katılamayacağım.
Evleneceği kişiyi doğru düzgün tanımadan, değerlendirmeden hemen evlenen erkek de olsun kadın da olsun ağlasın gram üzülmem. Bu noktada konu sahibinin eşi evlenmeden önce nasıl bir evlilik yaşantısı beklediklerini konuşmaları gerekirdi, konuşmadan hop diye evlendiyse eşi de böyle ben evde yatıcam ailen bize baksın derse hiçbir erkek şok olmasın.

Çalışmamak için yalan aradığına göre demek ki eşi onun çalışacağını varsayarak evlenmiş. Hiç sanmıyorum mi konu sahibi evlenmeden önce evde oturmak istediğini söylemiş olsun. Saklamış niyetini şimdi de kılıf uydurmaya çalışıyor kesin

Çölyak bir arkadaşıma halk ekmeğin glütensiz ürünleri koli olarak bedava gönderiliyordu. Yöntemi nedir bilmiyorum belediyeye ya da çölyak derneğine başvurmak gerekiyor sanırım bit bakın isterseniz. Ben çölyak değilim ama gluten de yaramıyor o yüzden glütensiz besleniyorum ve ne kadar pahalı olduğunu biliyorum o yüzden bu yöntemi mutlaka araştırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…