Çalışan ve anne olmaya çalışan bir eş

nedesembilemedim33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2024
40
13
30
Selamlar kızlar, yaklaşık 10 yıldır çalışıyorum. 3 yıllık da evliyim. Hem iş hem evin işi beni oldukça fazla zorluyor. Evi düzenli tutmak iki kişi bile olsak çok zor. Yemeklerimi haftalık yapıyorum, ev temizliği için destek almıyorum ancak haftasonu yapabiliyorum. Sizin düzeniniz nasıl belki sizlerin uyguladığı pratiklerle birleştiririz güçlerimizi :)

İnanın ben 2 haftadır gündüzleri uyuyorum.Gece çalışıyorum isyerindekiler beni eleştiriyor.Gunduz kim evi temizliyor diye.

Bugün buna benzer bir konu açtım Malesef biz çalışan kadınlar her şeye yetmeye çalışırken epey zorlanıyoruz. Yani kelin ilacı olsa başına sürer dicem ama yine de birkaç tavsiye vereyim kendimce naçizane
Eğer yoksa bir robot süpürge edinmenizi tavsiye edebilirim, benim yükümü gerçekten alıyor. Çok sık kullanmasam da bazen yorulduğumda üşendiğimde gönderiyorum odalara. Hatta atıyorum birkaç odayı o süpürüyor birkaçını ben gibi bazen..
yemekleri zaten haftalık yapıyormuşsunuz bu epey iyi bence.ben genelde pek başaramıyorum bunu ama işte buzluğa bir şeyler atmaya çalışıyorum elim değdikçe. Bir de ertelememek lazım sanırım gerçekten bir iş varsa ve o anda hızlıca yapılsa belki de büyük oranda yükümüz azalacak ama ben çok erteliyorum maalesef.

Başlıkta çalışan ve anne olmaya çalışan bir eş demişsiniz, konu içeriğinde annelikten bahsetmemişsiniz orasını tam anlayamadım bu arada

Robot süpürgeyi çalıştırmak da sanki alelade iş yapıyormuşum hissi bırakıyor o yüzden hiç yapmıyorum garip bir şekilde Evet açıklamayı atlamışım, bir kaç aydır da hamile kalmak için bir sürece girdim fakat onu da başaramıyorum. Dolayısıyla umutsuzluk ve üzüntü bir paket şeklinde hayatımda orta yerde

kızz yine yerlerdeki saçları tüyleri falan güzel süpürüyor valla bence faydalı
Ben de 16 aydır uğraşıyorum tık yok Napalım benim beneğim de anası gibi üşengeç daha embriyo bile olası yok anasının kuzusunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…