Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

kahvaltı
1dlm tb ekmek
1 yumurta,zeytin peynir
bol yeşillik

öglen
1 yeşil ekşi elma
1 kase yogurt
1 avuç fındık

akşam
1 tabak kıymalı ıspanak
yogurtt

3 lt su

3 lt su dedin de benim 3 lt yi bitirmeme daha 5 bardağım varmış.. Neyse gece uzun.. bitiririm elbet..
Laf aramızda mönün çok çekici geldi gözüme.. Diyet görünümlü ama havalı mönü..

Bir cümlede iki yanlış olur mu kardeşim

Adres vererek kaçılmaz bu bir..

Aebenim, hassas böreğim herhalde kaçacağım son insan olur kendileri..

adres belirtiyorum ki ben kaçsamda aben abla beni bulsun diye
bu işin şakası tabikidee aeben ablanın hakkı ödenmezz sagolsun her sıkıntımda yanımdaydı diyet dışında

3 lt su dedin de benim 3 lt yi bitirmeme daha 5 bardağım varmış.. Neyse gece uzun.. bitiririm elbet..
Laf aramızda mönün çok çekici geldi gözüme.. Diyet görünümlü ama havalı mönü..

havalı wowwww

günaydınn

günaydınlar efem . sıkı bir hafta bizi bekler

dün evdeydim diyetimde fena deyildi ama akşam yogurduma taze pişmiş mısır ekmegi kattıım . gl endeksi baya cıs yene .amanın bu sabah baskül beni dövmeden beter etti . nasıl olcak cumaya 62 li kilolar bilemedim rabbım yardım et .. sevgili beynimede ben bunu yaparım sinyali gönderiyorum

sizin hafta sonbları nasıl geçti ?
hele akrepppp ya seninki . kebabmı yedin haftasonu bol bol ,yoksam yürüyüşlemi geçirdin bacım .

Son düzenleme:

c.tesi kaçamaklı, dün güzel geçti darıısı ilerleyen günleirn başına.

aben abla bu gl endeks olayı kafama öyle yerleşmiş ki
benim hangi diyeti yaparsam yapayımm. etkisi altındayımm buda güzle bişiy tabi
gl=pko=kilo diye beynimde şimşekler çakıyor.
mesela bugün pırasa yapıcam çocuklar pirinçli ve havyuçlu seviyor düşünüp duruyorum atsam mı atmasam mı diye

Başlığı açtım.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...n-yemegini-saat-kacta-yedin.html#post27916947

Bununla da gaza gelmezsem yok yapacak bi'şey zaten..

Ben doğru pilatese şimdi...

Herkese iyi pazarlar..
yahu ben zayana kadar topik uçmuşşş

neyse dün akşam 6 da enson yemegimi yadım ama mısır ekmegi oldugundan toslamışım
aben abladan kaçış mı varrr :)
yahu benden bi ucan bide kaçan kurtulur diycem ama ıhh onlarıda yakalarım
kahvaltı
1dlm tb ekmek
1 yumurta,zeytin peynir
bol yeşillik

öglen
1 yeşil ekşi elma
1 kase yogurt
1 avuç fındık

akşam
1 tabak kıymalı ıspanak
yogurtt

3 lt su
mönün güzel olmuş banum ... sonraki günlerde fındıgı sayıya dökeriz oldumu
aynı dileler bizdende sana akrebim ...
ama sen yazmassan ben nasıl gaza gelirimki??? bak bu hafta baya artıdayım hem onları temizleyip hemde seni geçicem

fındık beni ele verdiii 15 tane filandı abla en fazla ögün niyetine oldugu için öle yedim.
ilerleyen günlerde sayı ile yiyelimm ok

hımmm banum eger beler öyle seviyorsa katarak pişir ama iri dogra be sen seçerek ye ... monti yapsaydın yeme derdim AMA YAPMIYORSUN DİMİ AFİYET OLSUN .

GL ENDEKSİ DİYETDENÇOK SAGLIGIM İÇİN DİKKAT ETMELİYİM BANUM ,O YÜZDEN HAYATIMDA HEP OLACAK .

yok ablam monti yapma dedin ya bende yapmıyorum ama yine tb ekmegi vs yiyorum yada gl dikkat ediyorum
hem pko için hemde ben gl yüksk beslenirsem hemen belim göbegim kalınlaşıyor.
ozaman dediign gibi iri iri dograyım seçerek yiyim.

yapmadıgını biliyorum banum .. O halde yiyebilirsin diye vurgulamak istedim .

PLATES YAPAYIM 2 GÜNDÜR YAPMIYORUM .
BELİM AGRIYOR NİYE BİLEMEDİM

Son düzenleme:
Günaydın kızlar..

Önce aklımdakileri yazayım sonra da mesajlara bakayım..

Kilomda değişiklik yok. Aslanlar gibi 67 kiloyum. Mübarek sanki kilo koruyorum!

İki tane öneml konuyu düşündüm..

1- Katı diyet yapmyıorum, yapmak da istemiyordum zaten. Ama sanırım bu duraklama dönemini atlatmak için katılaştırmam gerekiyor bir nebze de olsa.. Bugün ayarları kısıyorum..

2- Beş yıl önce 63 lerde diyeti bıraktıktan sonra çok çabuk bir şekilde 65-66 lara çıkmıştım. Sonra da son beşyıldır kilom 66-68 arasında gitti geldi.
Bu kadar uzun süre bu kiloda olunca sanırım bünyem buna alıştı ve şimdi de bunun için direniyor.
O yüzden de bu duraksama döneminin mantığını kabul ediyor ve canımı sıkmadan irademi okşayarakyola devam ediyorum.

Gelelim mesajlarınıza..

Evet, beni de sıkı bir hafta bekliyor..*
Mısır ekmeğini de ne severim! Tabii eşin Karadenizden mis gibi mısır unu getirdi sen de hemen ekmek yaptın di mi? Ay ben de olsa yerdim. Diyecek bi'şeyim o yüzden..

Benim katı olmayan diyetim devam etti hafta sonu.. Ekstra bir kaçamağım olmadı. Zaten kaçamak rutinim dermişim..

fındık beni ele verdiii 15 tane filandı abla en fazla ögün niyetine oldugu için öle yedim.
ilerleyen günlerde sayı ile yiyelimm ok
Bu fındıkla benim aram bozuk, iyice anladım bunu..
Bu hafta canım çekti aldım. Aralarda fındık yiyordum.. 3-5 tane.. günde 10 taneyi falan buluyordum herhalde.. Hiç iyi gelmedi.
Bi'de hellim peynirine dadandım. Açtığım paketi dün bitirdim. Bu hafta yeni paket açmayacağım.
gunaydın kızlar benımde kikolarım la başım dertte maleseff :))
Aynı dertten muzdaribiz desene.. Çözecez bu sorunu hep birlikte inşallah!
yapmadıgını biliyorum banum .. O halde yiyebilirsin diye vurgulamak istedim .

PLATES YAPAYIM 2 GÜNDÜR YAPMIYORUM .
BELİM AGRIYOR NİYE BİLEMEDİM
Aebenim benim de geçen gün toplu hareketlerden sonra hafif bir sızı oldu belimde. Voltaren krem sürdüm iki gün.. Dün yaparken bu sefer belimi koyduğum yeri daha yukarı taşıdım. Tam belimi değil de kuyruk sokumumu dayamışım daha önce, meğerse bundan ağrımış. Çünkü dün ağrı olmadı.
Acaba böyle birşey olabilir mi?
Gerçi sen pilateste uzmansın benim düştüğüm hataya düşmezsin..
İnşallah çabuk geçer ağrın, arkadaşım..

aynı dileler bizdende sana akrebim ...
ama sen yazmassan ben nasıl gaza gelirimki??? bak bu hafta baya artıdayım hem onları temizleyip hemde seni geçicem

Tam yazıcam bu mesaj ayrı bir fikir verdi bana, yazmayım o artıları çoğaltmaakk

Naptınki zuzum hafta sonu bolmu yedin??

iyi akşamlar .
sabah pilates yapayım dedim ama ne mümkün eşim aradı kızmın okul için rapor almaya gittik . gelirkende kızılaya kamp kurdum .eve geldigimde .17. 30 du tabi bu arada indirimide talan etmiş bulunuyorum

yok, püsküütüm eşim karadenizden un getirmedi ,o genelde sütlü kadayıf, fındık, vakfı kebir ekmegi getirir .bizim burda çok güzel bir fırın var envay çeşit ekmek yapıyor ordan aldım .
nede lezizdi gerçekden .yarısını dolaba atmış bulunuyorum gözüm görmesin .

bel agrım sanırım pilatesden deyil püsküütüm . 3 sene evvel diyet guruplarında , belli sayılarda hareketler yapılan bir yarış vardıya
göbüş inceltme yarışması .. ben osıralar deli gibi bu hareketleri yapıyordum ve cahilik işde birgün baya abarttım . sıcagıyla anlamadım ve ardından 1 hafta sopa yutmuş hale geldim kımıldayamadım . ondan bu yana bazan üşüttügümde bazanda çok zorladıgımda agırır belim . dr gittim zamanında ve sonrasındada bişi yok normal dedi . bugün iyiyim sanırım biraz üşüttüm belimi .

..o belimi agrıtgım hareketde, ayakda ellere sopa alıp yukarı kaldırıp, yanlara egıliyoruz ya oydu . birdaha o hareketi asla yapmadım .herkesede yeri gelince anlatıyorum . sakın yapamayın diye

yarın yine bir arkadaşa gidicem . yok diyemiyorum çünki onlarda bana geliyor gitmesem ayıp olacak ..
bu kış bana ne oldu hergün bir yerlerdeyim .
bu halimle nasıl kilo vericem benyaaa

Son düzenleme:
Tam yazıcam bu mesaj ayrı bir fikir verdi bana, yazmayım o artıları çoğaltmaakk

Naptınki zuzum hafta sonu bolmu yedin??

yok akrebim çokda yemedim ama cısdı genelde ...
sen neler yaptın bacım yine çokmu yogunsun yoksun ortalarda.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…