Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

misafirlerim yedi içti gittiler bile .

aben abla bend eyorum isterim bak evimee taşınırken hatta fotoları çekip koyarım buraya eşya almadan önce fikir almak içinn
ne demek banum memnuniyetle ..
mutfagı ve diger yerleri yaptırdıkdan sonra arkadaşlardan bu tür talepleri çok aldım .:)
birde bu evdeki kumaş bazaları
deri kaplıyormu mobilyacılarrrr

mobilyacı deyilde banum ,döşemecilere sormak lazım . benim oturma odamın sadece iskeleti kaldı sünger ve kumaşları hatta modeli bile degişti . onuda yaparlar diye düşünüyorum .

Son düzenleme:
merhaba püsküüt,sana bir şey sormak için burdayım.ben 13 takımın ex kaptanıyım.takımda işler çok karıştı.bende hem kaptanlığı hemde takımı bıraktım.ama bu kadar kiloyu verdikten sonra mezun olmadan gitmekte istemiyorum.senin için sorun değilse iki hafta içinde mezun olabilir miyim?cuma tartılır burdan bildiririm kilo mu.

gene benpüsküüt ,ben bu sabah itibariyle 65 kiloyum.bu kiloyla mezun olabileceksem hemen olabilir miyim?

pc de oturma odamın resmi vardı .mutfagıda yükleyip koyamadım. bir ara ayrıntılı koyarım albümüme

Beyin gücü dedin ya biliyorsundur belki..
Quantum olayı var ya.. Hani şu 21 gün hikayesi..
Şimdi bu akşam yememe işini 21 gün üst üste yapınca artık beyin onu bir alışkanlığa çeviriyor mu? Var mı bir fikrin?
Güle güle kullan kadiscim..
Pencere önü berjerlerin kumaşlarına ve banyonun renklerine bayıldım.. Mavi ne güzel bir renktir..
Sağlıkla, keyifle yaşayın hep beraber..

bu kadarla kurtulamazsin canim benim madem bu iste ustasin kolay kolay birakmam evet salon haric hep yeni ve ben o odayi pek sevmiyorum kullanmiyorum da. oranin perdesini begenmiyorum sandalyeleri kaplatacagim konsolu da begenmiyorum.ama degistirecek paramda yok malesef battik ki ne baktik.diger odama tv unitesi yerine konsol alsam dedim ama vazgectim oraya tu unitesi sart ama.ip perdeyi kaldirayim demi bende sevmiyorum zaten.guzel dileklerin icin saol canim

Paylaşım alanına yazdığınız mesajda tavrınızı onaylamadığım için size karne hazırlamayacağım.

paylaşım alanına yazdığım sözlerden damla pişman değilim.kimsenin onayını falanda istemiyorum. tek pişmanlığım,haksızlık karşısında böyle bir tavır sergileyen birinden karne istemem.

Son düzenleme:

21 gun mu?bunu duymadim hic.ama olabilir inanirim yani. guzel dileklerin icin saol canim benim.

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR HAYIRLI SABAHLAR:
Güneşin sıcaklığı yüzünüze
Güllerin güzelliği yüzünüze
Günün en güzeli ömrünüze doğsun
... Kederler sizden uzak
Dostlarınız hep yanınızda olsun...
G Ü N A Y D I N...

aynen hemen yazmak gerekiyor yada kopyalayıp cevapla demek kopyala demeyince bile geriye döndüğünde yazdıklarını bulamıyorsun ben burda kaç kez yazıp kaybettim geride üşendim yazmaya bunu kopyalayayım :

günaydın kızlaar
kilo alma sürecim buraya takılmaya başlayınca durdu artık kilo verme dönmeine girdim gibi hala sıkı bir şekilde dikkat ettiğimi söyleyemem ama farkında olarak dikkat ediyorum..

Günaydın kızlar..

Sevindirik oldum ben..

300 gr daha gitti.

66.1 kiloyum.

Bu hafta ceza olsun diye her gün tartılıyorum ama son iki gündür ödül oldu bu benim için.. Cumaya 65 li kiloyu görmeyen, çaya bandırılmış püsküüt olsun.

Gel 65! Gel yavrum!

günaydın kızlaar
kilo alma sürecim buraya takılmaya başlayınca durdu artık kilo verme dönmeine girdim gibi hala sıkı bir şekilde dikkat ettiğimi söyleyemem ama farkında olarak dikkat ediyorum..

Ne güzel haber!

Önce kilo alma duracak sonra kilo verme başlayacak..

Kilo vermeye başlayınca da iyice motive olunacak ve hedefe ulaşılacak.

Nasıl, güzel plan di mi?

21 gun mu?bunu duymadim hic.ama olabilir inanirim yani. guzel dileklerin icin saol canim benim.

bende çok denedim o 21 gün işini.... genelde iyi şeylerde tuttu... (Allahtan) sigaraya mesela başlamak istiyordum hayatımdaki tüm insanlar sigara içiyor bende nefret ediyorum bende içeceğim dedim 21 gün içtim 22 23 işlerin yoğunluğundan mıdır nedir hiç istemedi canım sadece sigara için tutmadı hayatımda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…