Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

alıştım topuklularla yürümeye ama ayağın ön bölüm altını çok yoruyor... dün yine yürüme rekorumu kırarken mağazalarda mola verdiğim vakit kendime daha makul yükseklikte dolgu topuk bir ayakkabı alıverdim. en bunca yükü taşıyan ayaklarıma işkencenin alemi yok biz onla koordine vereceğiz bu kiloları :))) bende ince topuklu olan ayakkabılarla rahat edemiyorum nasıl giyiyorlar anlamıyorum bir ince topuğu birde yukarısı inceden az geniş aşağı doğru kalem kadar incelen topuklar bana göre değil yüksek bile olsa azcık kalındır topukları :) depocumuzun yöntemi güzel ekmeği çıkarmış hayatından ama bu söze özenmeyin adam oturduğunda 1 ekmek bitirebiliyormuş... tatlıyı da çıkarmış... birde akşam fix salata yemiş hatta ilk zamanlarında şikayet ediyordu yakında yanlarımdan roka filizleri vereceğim diye :)))) birde her akşam yemekten sonra 1 saat yürüyüşü var.... bunun dışında hiç durmuyor odamın önünden bazen kaç kez geçtiğini sayamıyorum boş boş yürüyor onca kiloyu vermemiş olsa yiyecek fırçayı patrondan :)))) bende ona özendim geziyorum şirket içinde kimsenin olmadığı odalarda zıplıyorum doluysa her yer wc de 45 dk duraksız yürüdüğümü bilirim şirkette eğer kamera olsa eminim patron bize acır kolidorları 2 ye ayırıp yürüyüş parkuru yaptırır :)))))))))

o müdahelelere hep açığım ben en azından motivasyon için iyi oluyor oralarda bulunan fit hatunların bugün ne kadar incelmişiz diye ölçü alma maratonunda artıya geçmiş olmak çok utanç verici geliyor bana :) mekiklerim aynen böyle 120 mekiğim nerdeyse 15-20 dk mı alıyor

efet bu miktar konusunda dur diyebilmek önemli dur diyebildiğin vakit kendi içinde değişim başlıyor zaten hatta tek kilo vermeye uyumluluk değil tüm hayatında uyguluyorsun örnek ben böyle çok mutluyum yanlız bir yan etkisi var olaki miktarını kaçırıyorsun birşeylerin hemen vijdanın tam mesaiye geçiyor uyutmuyor seni...

Herkese günaydın..

Kısaca mesajımı yazıp kaçıyorum, bugün girememe ihtimalim yüksek.

Mesajlarınızı daha sonra okuyacağım arkadaşlar.. Şimdilik hoşça kalın..

Bu hafta 100 gr. vermeyi başarsaydım hedefime ulaşacaktım. Ama olmadı. Hep beraber: Be-ce-rik-siz Püs-küüt!

Ivır-zıvır listelerle uğraşmayı seviyorum ya, 2.hedef dönemim için excelde tablo hazırladım. Her Cuma listemi ekleyeyim diyorum.. ve başlıyorum:

Şirket içinde yürüyüş parkuru. Süpermiş.
E adam daha napsın yahu. Fazlaca ekmek tüketirken ekmekler gitmiş. Tatlılar paydos. Akşam yemeği yok. Bir de günlük 1 saat yürüyüş. O vermeyecekti de ben mi verecektim yahu. Maş. Ama sırf şu akşam yemeği kısmını örnek alsam gidecek ya bu kiloCUKlar, nefsim el vermiyor.

Evt, bence de miktar miktar miktar. Şu benim hiç ayarlayamadığım şey.
Benim geçen seneden beri söylediğim bir şey var. 'Hala diyette değilmiş gibi yiyebiliyorum ama diyette değilmiş gibi hissedemiyorum.' Yani (tabii ki yine waffle ı hariç tutarak) artık yediğim için mutlu olma zamanları geride kaldı. Yemek mutsuzluğumu artırmaktan başka bir işe yaramıyor artık. Ama tabii ki 'İşte bu yüzden artık yemiyorum' diyemiyorum.

Püsküütüm ne güzel olmuş tablo. İnsanı özendiriyorsun.
Hafta hafta hedef belirlemek benim de yapmak istediğim bir şey. Bu hafta bir durumuma bakıp makul değerlerle hedef belirleyeceğim kendime inş.

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek. Hedefe 3o Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 66.8

Akrep 60 kiloya inecek. Hedefe ulaşılamadı. Güncel Kilo: 62.8

Aeben 62 kiloya inecek.

Neslihan 78 kiloya inecek.

Buffy26 60 kiloya inecek.

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5)

tubis87 71 kiloya inecek (Güncel Kilo: 74.0) Hedefe 23 Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 70.9

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo: 73) Hedefe 22 kasimda ulasildi. Guncel kilo 69.3

Ecz.imis 66 kiloya inecek (Güncel kilo: 68,7) Hedefe ulaşılamadı.. Hatta üzerine kilo alındı. Güncel kilo 68,8 kg.

28 Aralık
tubis87 67 kiloya inecek (Güncel Kilo: 70.9)

pegasus07 58 kiloya inecek (Güncel Kilo:61.5)

ozgkrd 80 kiloya inecek (Güncel Kilo:86,5)

Ecz.imis 65,5 kiloya inecek (Güncel Kilo:68,8)

akrep33 60 kiloya inecek (Güncel kilo: 62,8 )

T_N 78,3 kiloya inecek (Güncel kilo 80,8 )

NoRaaa 68,5 kiloya inecek (Güncel kilo 71,6)

1 Şubat
beril77 80 kiloya inecek.

1 Mart
Püsküüt 62,3 kiloya inecek.

akrep33 57 kiloya inecek.

aeben 60 kiloya inecek (inşallah)

Ecz.imis 59,9 kiloya inecek.

tubis87 60.0 kiloya inecek.

T_N 72 kiloya inecek.

Berilcm ekledim ben seni listeye. :112:

pükütümm aynısı olmasada benzer bi çizelge 2 senedir bende yapıyorum,hatta geçen sene bugünlerde şimdiki kilomdan 6 kg eksideymişimm

her hafta bende hedefimi yazıp eksi yada artı veriyorum kendimeee

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık

Aeben 62 kiloya inecek.

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5) Hedefe ulaşılamadı. Güncel Kilo: 85 (1 kg ile kaçırdı

tubis87 71 kiloya inecek (Güncel Kilo: 74.0) Hedefe 23 Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 70.9

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo: 73) Hedefe 22 kasimda ulasildi. Guncel kilo 69.3

Ecz.imis 66 kiloya inecek (Güncel kilo: 68,7) Hedefe ulaşılamadı.. Hatta üzerine kilo alındı. Güncel kilo 68,8 kg.

28 Aralık

spirochet 84 kiloya inecek (Güncel kilo 85 )

blackandwhite 72 kiloya inecek (Güncel kilo 77.3)

1 Mart

T_N 72 kiloya inecek

spirochet 79 kiloya inecek

blackandwhite 65 kiloya inecek

günaydın kızlar
iddia listesine kendimi ekleyim dedim ama kopyala yapıştır ile olmadı
buarada sabah tartıldım maalesef 77.3kg olmuşum geçen hafta 75 idim.buyüzden 28 aralık hedefime 5 kg yazdım son zamanlarda aldığım için hızlı verebilirim diye

blackandwhite 65 kiloya inecek :18:

Günaydın herkeslere

Püsküütcüm imdaaattt!

Benim canım korkunç derecede su böreği ve diğer börek çeşitlerinden sıra halinde dizili olarktan yani hepsinden çekiyor:18:Önceliğim su börekiiii:84:

Ayy napsam nerelere gitsem kaçamak isteyen beynimi temizlemem arındırmam lazım tabii böreği hüpletmeden:100:

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık

Aeben 62 kiloya inecek.

28 Aralık

1 Şubat

1 Mart

T_N 72 kiloya inecek.

blackandwhite 65 kiloya inecek

excelde hazırladığım onca tablodan sonra bunu görmek sabah sabah güldürdü beni sağolasın şimdi ben yanına bir kutucuk daha açarım formül koyar eğer hedefi yakalarsa aferim canımıniçi yazdırtır eğer yakalayamazsa utan beceriksiz filan yazdırırım ayyy valla özendim dur bende hazırlayayım hemen

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık

Aeben 62 kiloya inecek.

28 Aralık

1 Şubat

1 Mart
Püsküüt 62,3 kiloya inecek. :18:

akrep33 57 kiloya inecek. :18:

Ecz.imis 59,9 kiloya inecek. :18:

tubis87 60.0 kiloya inecek. :18:

T_N 72 kiloya inecek :18:

blackandwhite 65 kiloya inecek :18:

Bence bu listede 7 Aralık suratı gülsün çünküü aslında sen 900 gr verdin bu hafta şekerim

Bu nasıl bir cümle oldu yaa neyse anlatabilmişimdir umarım

Sen tam ben benim bayramlık çizmelerimi tarif etmişsin.. Yaptığım salak alışverişlerden biri.. O nasıl topuktur Allahım! İpince upuzun, yürüyor muyum, ipte cambazlık mı yapıyorum belli değil. Rahmetli anneannem derdi ;erkek gibi yürüyorsun diye.. Hala öyle.. Ayakta postal, rap rap rap. Sonra kadın olmaya özenip de böyle çizmeleri giyince.. e canlandırın bi'zahmet..
Depocunuz sahiden de güzel yöntemle kilo veriyor.
Adımmatik miydi neydi o.. hani diyolar ya günde 10 bin adım atmanız şart diye.. Acaba kaç adım atıyordur depocunuz ve sen? Ve ben.. Alsak mı ne?
120 mekik için 15-20 dakika çok uzun değil mi?
Ben 100 çekiyorum. Beş dakika falan sürüyordur.

Mutsuz olmamak için yemiyorum, demeyi öğrenmemiz lazım belki de..
Hayat tablolara geçirilince bir huzur kapılıyor içimi.. Oh böyle püfür püfür..

pükütümm aynısı olmasada benzer bi çizelge 2 senedir bende yapıyorum,hatta geçen sene bugünlerde şimdiki kilomdan 6 kg eksideymişimm

her hafta bende hedefimi yazıp eksi yada artı veriyorum kendimeee
Elden gel T_N cim..
Takımdan bir arkadaş paylaşmış. Sizsiz içime sinmedi.
Çok sevdim bunu! Yanlışlıkla geldi, ben de yanlışlıkla yedim. Pardon!

Yaa listeyi ne aradım amma çene yapmış konuşmuşum her sayfada ben

Kızlar lütfen listenin orjinal halini değiştirmeyelim zira beni motive eden listenin bu hali..Acaip motive ediyor beni ayol

su böreği hayalim acıcık sönmeye başladı bile

Ay!!! Sorduğu adama bak.
En sevdiğim ilk 5 şeye girer börek çeşitleri.
Ortada buluşup yiyelim mi?

Şaka bi'yana.. çizelgene bak.. hedefini düşün... derin nefes al.. nefes.. nefes.. nefes.. Ağzında çevirip yutman 10 saniye. Sonrası?

iç ses: iyi de bu kız ne zamandır kaçamak yapmıyor be Püsküüt! Seninki can da onunki patlıcan mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…