Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Günaydın herkeslere

Püsküütcüm imdaaattt!

Benim canım korkunç derecede su böreği ve diğer börek çeşitlerinden sıra halinde dizili olarktan yani hepsinden çekiyor:18:Önceliğim su börekiiii:84:

Ayy napsam nerelere gitsem kaçamak isteyen beynimi temizlemem arındırmam lazım tabii böreği hüpletmeden:100:

aynısı oldu bugün ben dayanamadım yedim valla yemeden önce 15 dk dolandım fabrikada zaten bugün yarım gün çalışıyoruz öğleden sonra çarşı pazar gezeceğim umarım işe yarar :)

ama bugünkü kaçamağım gerçekten tuhaf gelişti. bugün beni almaya geç geldiler 5 dk :) bende sağa sola yürüyeyim dedim hiç geçmeyen yerden bir adam arabasında poğaçalarıyla geçiyor. birde buhar olmuş görünmüyor içi yani sıcacık bir baktım avcumun içi kadar mini mini açmalar boyoz tarzı böreği ince mini poğaça yapmış dayanamadım aldım. iş yerindekilere de dağıtırım dedim ama herkes simidini alıp gelmişti. yinede zorla ikram ettim birilerine bende 1 açma 2 börek yedim :KK43: pişmanmıyım derseniz pekte değilim doymadım bile bu kadar küçük yapılırmı be kardeşim iyiki bir kaçamak yapalım dedim cümleleri geçiyor aklımdan :KK43:

Sen tam ben benim bayramlık çizmelerimi tarif etmişsin.. Yaptığım salak alışverişlerden biri.. O nasıl topuktur Allahım! İpince upuzun, yürüyor muyum, ipte cambazlık mı yapıyorum belli değil. Rahmetli anneannem derdi ;erkek gibi yürüyorsun diye.. Hala öyle.. Ayakta postal, rap rap rap. Sonra kadın olmaya özenip de böyle çizmeleri giyince.. e canlandırın bi'zahmet.. :KK60:
Depocunuz sahiden de güzel yöntemle kilo veriyor.
Adımmatik miydi neydi o.. hani diyolar ya günde 10 bin adım atmanız şart diye.. Acaba kaç adım atıyordur depocunuz ve sen? Ve ben.. Alsak mı ne? :KK34:
120 mekik için 15-20 dakika çok uzun değil mi?
Ben 100 çekiyorum. Beş dakika falan sürüyordur.

Aaaa bak şimdi bu adımmatik şeysine bir ara takmıştım ama bulamadım sonrada unuttum gitti..Şimdi görünce hatırladım tekrardan ayy nerden bulabilirim bu şeyi ben yaa.. Medikalcilere sordum bir iki spor mağazasına sonra ama cıkss ulaşamadım:KK50:

Görenlerin duyanların akrebe haber vermeleri rica olunur:KK1:

Sen tam ben benim bayramlık çizmelerimi tarif etmişsin.. Yaptığım salak alışverişlerden biri.. O nasıl topuktur Allahım! İpince upuzun, yürüyor muyum, ipte cambazlık mı yapıyorum belli değil. Rahmetli anneannem derdi ;erkek gibi yürüyorsun diye.. Hala öyle.. Ayakta postal, rap rap rap. Sonra kadın olmaya özenip de böyle çizmeleri giyince.. e canlandırın bi'zahmet.. :KK60:
Depocunuz sahiden de güzel yöntemle kilo veriyor.
Adımmatik miydi neydi o.. hani diyolar ya günde 10 bin adım atmanız şart diye.. Acaba kaç adım atıyordur depocunuz ve sen? Ve ben.. Alsak mı ne? :KK34:
120 mekik için 15-20 dakika çok uzun değil mi?
Ben 100 çekiyorum. Beş dakika falan sürüyordur.

.....

:KK60:

20 - 20 çekiyorum her birini farklı şekilde ayağım yukarda yok bisiklet şekli filan 10 dk dan önce kalkmıyorum yerden ben acaba biraz fazlamı mola veriyorum aralarda :KK43:

adımmatik iyi fikir aslında o adam 10 bin atıyordur acaip azimli bugünkü böreğimden sonra beni hep uyaracaktır müdürüm kalk yürü diye :KK70: dayanamıyor birde birilerinin fazla yemesine nasıl yaşıyormuşum dünyanın en güzel şeyi zayıf olmak diyor hala da yürüyormuş devamlı kilo vermesine rağmen alırım diye nasıl korkuyor... Allahım onun azminden nasip et bana yaaaaaaa

aynısı oldu bugün ben dayanamadım yedim valla yemeden önce 15 dk dolandım fabrikada zaten bugün yarım gün çalışıyoruz öğleden sonra çarşı pazar gezeceğim umarım işe yarar :)

ama bugünkü kaçamağım gerçekten tuhaf gelişti. bugün beni almaya geç geldiler 5 dk :) bende sağa sola yürüyeyim dedim hiç geçmeyen yerden bir adam arabasında poğaçalarıyla geçiyor. birde buhar olmuş görünmüyor içi yani sıcacık bir baktım avcumun içi kadar mini mini açmalar boyoz tarzı böreği ince mini poğaça yapmış dayanamadım aldım. iş yerindekilere de dağıtırım dedim ama herkes simidini alıp gelmişti. yinede zorla ikram ettim birilerine bende 1 açma 2 börek yedim :KK43: pişmanmıyım derseniz pekte değilim doymadım bile bu kadar küçük yapılırmı be kardeşim iyiki bir kaçamak yapalım dedim cümleleri geçiyor aklımdan :KK43:

Onlar doyurmaz zaten bir bulaştınmı sonu gelmez o yüzden hiç bulaşmamak lazım:KK45:

Ben yarım porsiyon mercimek çorbası içtim sıcak sıcak ve acı acı:KK56: doyduğum söylenemez olmadı kuru fasulyem var onu ısıtır yerim, çorbadan girip kurudan çıkalım:KK1:

Şimdi dışarı çıksam patiseride simit ve yanında börek çeşitleri elim gidicek otur oturduğun yerde diyorum kendime ayy aslında söz dinletemiyorum kendime:KK37:
Aebenim hala yok..
İnşallah ters bir durum yoktur. :26:

Evet yaa kesin modemdir diyorum kendime kötü düşünceleri kış kışlıyorum :KK31:

20 - 20 çekiyorum her birini farklı şekilde ayağım yukarda yok bisiklet şekli filan 10 dk dan önce kalkmıyorum yerden ben acaba biraz fazlamı mola veriyorum aralarda :KK43:

adımmatik iyi fikir aslında o adam 10 bin atıyordur acaip azimli bugünkü böreğimden sonra beni hep uyaracaktır müdürüm kalk yürü diye :KK70: dayanamıyor birde birilerinin fazla yemesine nasıl yaşıyormuşum dünyanın en güzel şeyi zayıf olmak diyor hala da yürüyormuş devamlı kilo vermesine rağmen alırım diye nasıl korkuyor... Allahım onun azminden nasip et bana yaaaaaaa

Yürüme azmi geldi..Çok doğru aslında ne kadar hareket o kadar giden kilo..Sen bu depocuyu hep anlat yahu cidden güzel bir örnek..

Depocunun haberi yok ama kilo vermede idolümüz oldu:KK60:

Ay!!! Sorduğu adama bak.
En sevdiğim ilk 5 şeye girer börek çeşitleri.
Ortada buluşup yiyelim mi? :KK60: :KK60:

Şaka bi'yana.. çizelgene bak.. hedefini düşün... derin nefes al.. nefes.. nefes.. nefes.. Ağzında çevirip yutman 10 saniye. Sonrası?:KK53:

iç ses: iyi de bu kız ne zamandır kaçamak yapmıyor be Püsküüt! Seninki can da onunki patlıcan mı?:KK52:

Yok yok patlican olsun :KK60:

Liste söndürdü çorba da bastırdı sanki..

Nefes nefes evet nefes aall veerr :KK60:

Sabah yürüyüşümde, önünden geçtiğim mağazaların vitrinlerinde gördüğüm kıyafetler değil kendi görüntümdü daha ince daha fit..İşte o görüntüm börek ve simit aldırmadı bana..Oturunca istek şahlanmıştı tekrar ..

Evet evet o görüntüm buldum:KK60: görüntümü düşünüyorum evet kaçamaklardan uzak durmaya değer :KK9:

efet bende bir elmayım. kollarım berbat durumdaydı. bir ara akupunktur yaptırdığım doktorum kollarına başka birşeyler deneyelim dedi... lazer, IR, karboksiterapi işlemlerinden sonra biraz insan gibi oldum. spor salonlarında peşime takılan bücürüklerin üfff abla nasıl yaptın bu kasları sözlerini duymuyorum en azından :) aslında o işlemleri karnıma da denedik toparlanma konusunda ve motivasyon konusunda iyi geldi... size önerebilirim bunu güzellik salonlarının fırsatlarını okuyup rica edebilirsiniz ben göbek programı alayım ama kol yap bölüm daha az olduğundan kabul edeceklerdir. zira bu kolları indirmenin ben bir yolunu bulamadım 30 yaşıma değin. hatta bende etek giyememe problemi vardı. iç bacaklarımın doluluğundan (kalçada dar) oraya bile rica ettim. oda süper oldu eskisinden iyi 1-2 kez daha denk getirirsem o problemi tamamen kaldırabilirim....

hele göbek konusunda ne yaparsam yapayım en büyük etki sabah aç ve akşam aç yatarken çekilen mekikler... :KK43:

canım ben güzellik merkezine de gidiyorum aslında saç ve cilt bakımlarına..karbokiterapi,kavitasyon,yağ aldırma gibi şeyler düşündüm kollarıma ama kilo aldığımda bütün yağlar yine kollarda birikir de daha da biçimsiz bir görüntü olur diye korktum hep, hala da korktuğum için bir şey yaptıramıyorum ama en zayıf halimde 5li kilolarda bile vücuduma oranla kalın benim kollarım :KK14: aydınlattığın için sağol tatlım.sana sorum şu bu işlemlerden sonra kilo aldın mı?ve bu işlemleri yaptıralı ne kadar zaman geçti?ilk hedefim kilolarımı vermek ,daha sonra da kollarım için işlem düşünmek evlenmeden önce :KK16:

Yürüme azmi geldi..Çok doğru aslında ne kadar hareket o kadar giden kilo..Sen bu depocuyu hep anlat yahu cidden güzel bir örnek..

Depocunun haberi yok ama kilo vermede idolümüz oldu:KK60:

evet kesinlikle ne kadar hareket edersen o kadar metabolizmanda kıpır kıpır oluyor... adama burayı göstersem emin olun her gün girer bildirim filan yapar kalorisepetini öğrettim adam simit yemeyi bıraktı yaaa hesaplaya hesaplaya bir hal oluyor bir bilse buralarda afiş ettiğimi kendini :)))) ama eminim sevinir gelen herkese bile anlatıyor patronda dahil sayesinde diyette :)))

düşünsenize iş yerindeki menümüz bu hafta
taze fasülye
kapuska
tavuk haşlama
ıspanak
1 gün gelmedim :) bugün belli değil.... genelde yanında çorbalarıyla çorbalarda un nişasta filan yok yahu biz fabrika olarak diyettemiyiz neyiz :)))))) diyette olmayan üretimdeki elemanlarda yemeğin yanında pilav makarna ne varsa ona yükleniyor birde tatlı tabi ben o iki ayrıntıyı görmüyorum bile :p

İDDİA LİSTESİ

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek. :nazar: Hedefe 3o Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 66.8

Akrep 60 kiloya inecek. :nazar: Hedefe ulaşılamadı. Güncel Kilo: 62.8

Aeben 62 kiloya inecek. :nazar:

Neslihan 78 kiloya inecek. :nazar:

Buffy26 60 kiloya inecek. :nazar:

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5) :nazar:

tubis87 71 kiloya inecek (Güncel Kilo: 74.0) :nazar: Hedefe 23 Kasımda Ulaşıldı. Güncel Kilo: 70.9

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo: 73):nazar: Hedefe 22 kasimda ulasildi. Guncel kilo 69.3

Ecz.imis 66 kiloya inecek (Güncel kilo: 68,7) :nazar: Hedefe ulaşılamadı.. Hatta üzerine kilo alındı. :KK47: Güncel kilo 68,8 kg.

28 Aralık
tubis87 67 kiloya inecek (Güncel Kilo: 70.9) :nazar:

pegasus07 58 kiloya inecek (Güncel Kilo:61.5) :nazar:

ozgkrd 80 kiloya inecek (Güncel Kilo:86,5):nazar:

Ecz.imis 65,5 kiloya inecek (Güncel Kilo:68,8):nazar:

akrep33 60 kiloya inecek (Güncel kilo: 62,8 ) :nazar:

T_N 78,3 kiloya inecek (Güncel kilo 80,8 ) :nazar:

NoRaaa 68,5 kiloya inecek (Güncel kilo 71,6) :nazar:

1 Şubat
beril77 80 kiloya inecek. :nazar:

1 Mart
Püsküüt 62,3 kiloya inecek. :18:

akrep33 57 kiloya inecek. :18:

aeben 60 kiloya inecek (inşallah)

Ecz.imis 59,9 kiloya inecek. :18:

tubis87 60.0 kiloya inecek. :18:

T_N 72 kiloya inecek :18:

blackandwhite 65 kiloya inecek :18:

akrep33 arkadaşım 28 aralık kısmına beni de 72 kiolya inecek olarak ekler misin lütfen?Ben beceremedim (Güncel kilo 72)

canım ben güzellik merkezine de gidiyorum aslında saç ve cilt bakımlarına..karbokiterapi,kavitasyon,yağ aldırma gibi şeyler düşündüm kollarıma ama kilo aldığımda bütün yağlar yine kollarda birikir de daha da biçimsiz bir görüntü olur diye korktum hep, hala da korktuğum için bir şey yaptıramıyorum ama en zayıf halimde 5li kilolarda bile vücuduma oranla kalın benim kollarım :KK14: aydınlattığın için sağol tatlım.sana sorum şu bu işlemlerden sonra kilo aldın mı?ve bu işlemleri yaptıralı ne kadar zaman geçti?ilk hedefim kilolarımı vermek ,daha sonra da kollarım için işlem düşünmek evlenmeden önce :KK16:

bu işlemi koluma yaptırdım geçen mayıs ayıydı. yani son seansı mayıs ayının sonuydu. mart sonu başladıydık... ondan sonra kilo aldım şimdi de geri verdim. ama kollarımdan almadım. ayrıca o işlemler yapıldığı zamanda en önemli şey suyu içme konusunda abartman gerekiyor... 5-6 lt yi bulurdum ben :) hatta bana söylediklerinde çok ta inanmamıştım bu işlemleri yaptırdıktan sonra 6 ay içinde tam oturur toparlanması dediler tabi ben başarılı olamamlarını böyle açıklayacaklar diye iç geçirdiydim. ama doğruymuş ben mayıs ayında bir ceket almıştım. kolu dardı ama çok beğenmiştim. ekimde çıkardım onları giydim nasıl rahat kolum cekete yapışmıyor hatta tutuyorsun kumaşını 2-3 cm gibi birşey inceldi ama alt sarkması ve ayrıca karboksi sayesinde alt sarkmada damarlı görüntü gitti...

bu işlemi koluma yaptırdım geçen mayıs ayıydı. yani son seansı mayıs ayının sonuydu. mart sonu başladıydık... ondan sonra kilo aldım şimdi de geri verdim. ama kollarımdan almadım. ayrıca o işlemler yapıldığı zamanda en önemli şey suyu içme konusunda abartman gerekiyor... 5-6 lt yi bulurdum ben :) hatta bana söylediklerinde çok ta inanmamıştım bu işlemleri yaptırdıktan sonra 6 ay içinde tam oturur toparlanması dediler tabi ben başarılı olamamlarını böyle açıklayacaklar diye iç geçirdiydim. ama doğruymuş ben mayıs ayında bir ceket almıştım. kolu dardı ama çok beğenmiştim. ekimde çıkardım onları giydim nasıl rahat kolum cekete yapışmıyor hatta tutuyorsun kumaşını 2-3 cm gibi birşey inceldi ama alt sarkması ve ayrıca karboksi sayesinde alt sarkmada damarlı görüntü gitti...

ayyy inşallah başarılı olabilir canım ama sen nasıl başladın bir uzman mı yönlendirdi direk güzellik merkezlerinin kampanyalarından falan mı başladın kafana göre?çok soruyorum ama çok dertliyim bu konuda

ayyy inşallah başarılı olabilir canım ama sen nasıl başladın bir uzman mı yönlendirdi direk güzellik merkezlerinin kampanyalarından falan mı başladın kafana göre?çok soruyorum ama çok dertliyim bu konuda

ben doktorla başladım. önce doktoru araştırdım cerrahpaşa mezunu filan abimle aynı yer orda baya güzel eğitim alıyorlar... ona gittim akupunkturumu da o yaptı. işlemleri de o takip etti. baya bir para bayılıyorsun helede başlarında doktor varsa... sonrasında netteki kampanyaları takip ettim. çok bir farkı yok. birde ilk yaptırdığım yerden ben tecrübelendim. başta 2000 liraya yakın para bayıldım. sonra kampanyalardan takip ettim sana da kampanyaları öneririm onca para bayılmana gerek yok çünkü marifet değil makinenin önemi var eğer kampanyadaki yer yeni açılmışsa makine de yenidir offf müthiş şans olur... bir tek lpg denediydim bunda makine kadar yapanda önemliydi... yaptıracağın zaman sana daha da ayrıntılı yardımcı olabilirim. kampanyalar genelde az yoğunluklu oluyor... normalde 30 dk yapıldığında etki edebilecek bir uygulamayı 15 dk yapıyorlar.... vs.

hımmm anladım canım ozaman kampanya işimi görmeyebilir yoğunluğu az olduğu için..Daha önce yaptırmış biri olarak senin yönlendirmelerin benim için çok önemli..çook teşekkür ederim tatlım istediğim kiloya geleyim de sana danışırım kollarımı aradan çıkartmam gerek...daha evlenme gibi bir planım yok ama hayat bu belli olmaz düğün olmadan kol sorunundan kurtulmam gerek

Selam kızlarrr kayboldum sanmayın buraya durumumu bildiremedim takıma bildirebildim sadece.

Müfettişler geldi savcılığın yürüttüğü bir soruşturmayla ilgili teftiş yapacaklar daha önce Genel Müdürlüğümüzde çalıştığımdan beni tanıyolar diye selam vermeye odalarına gittim. Selam verdim borçlu çıktım raporu benim yazmamı, ifadeleri benim almamı istediler. Daha önce adliyede katiplik yapmıştım sonra istifa ettim o yüzden klavyem hızlı biliyolar. Hem kendi işim hem müfettişin işi mahvoldum.

Bu hafta diyet ve spor konusunda hiç olmadığım kadar rahattım spor yapamadım eve ölü gibi geliyorum :KK43: Diyet konusunda da yemek saatlerim kaydı resmen tamam çok yemedim ama üstüne de regl olunca 100 gram kadar artı geldim haftaya geçecek inşallah.

Bugün diyetisyene gittim vücudumda 2.5 kg ödem varmış yani 6'lı kilolara düşmüşüm ama tartıya yansımıyo ödemden dolayı ve regl dolayısıyla yağ oranım çok düşük çıktı 2,6 kg yağdan vermiş görünüyorum ama o yanlış dedi doktor. Regl esnasında doğru değerler çıkmaz dedi. Ama ben yine de pek bi sevindirik oldum %30 yağ oranını görünce.

Yağ değerlerim normalde 13-25 kg arası olması gerek 22 kg yağ çıktı :KK52:

Bu hafta sporuma ve diyetime daha fazla dikkat edecem 6'ları tartıda görsün artık :KK52:

Su içmeye bile vakit bulamadım yeridir üstüne de regl eklenince sonuç 2.5 kg ödem :KK52:

Geçecek bunlarrrr artık stres yapmıyorum, stres yapınca daha da zorlaşıyor.

Merhabalar arkadaşlar.Şuan 80.3 kiloyum yuvarlama 80 diyelim ve 11 ay sonunda 40 kilo vererek 1. hedefime ulaşmışmış bulunuyorum.Aslında ben diyete başladıktan sonra buraya gelmiştim yanlış hatırlamıyorsam 93 kiloydum geldiğimde.Ve bu serüvenin en zorlu zamanlarıydı artık kilo veremiyorum bırakmak üzereydim ve burayla tanıştım.8.takıma geldim ve motivasyonum yükseldi.Buradaki arkadaşlarım sayesinde indim bu kiloya.80 hala çok büyük bir rakam ama 120 nin yanında gayet hoş duruyor.Sadece mutluluğumu paylaşmak istedim.

Öncelikli olarak buradaki sistemi Püsküüt mü kurdu bilmiyorum nasıl oluştu burası ama.Bu sistemi kuran kişiye sonsuz teşekkür ederim.Burayı ayakta tutan bütün üyelere teşekkür ederim.Buraya idare eden görevlilere çok teşekkür ederim.
8.takımdaki arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Sadece yazmak istedim bunları içimden geldi her nedense 81 iken bu kadar mutlu değildim ama cuma günü 80 i görünce içim içime sığmaz oldu.2 gündüz ağzım kulaklarımda dolaşıyorum.

13 ocak 2012 tarihinde benim kilolarımla dalga geçen kişiye de çok teşekkür ediyorum ayrıca...

akrep33 arkadaşım 28 aralık kısmına beni de 72 kiolya inecek olarak ekler misin lütfen?Ben beceremedim (Güncel kilo 72)

Ne zamandır gözüme takılıyor, 1 Aralık tarihini geçtiğimiz için iddia listemizi güncellemek istiyordum.
Seni eklerim şimdi.. Ama sanırım mesajında bir hata var. Hedefin için de güncel kilon için de 72 yazmışsın.
Sadece hedefini yazıyorum.

Mesajı güncellemek için alıntı yapıyorsun önce, sonrasında da mesajın başı ve sonunda yer alan [...] bölümlerini siliyorsun, eklemeni yapıp göndere basarsan liste güncellenmiş olur.

X