Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

saggol akrebim rabbım hayırlı ömürle versin herkese

şireli talı sevdigimi akrep duymasın demiştim ama resimler etki etmiyor akrebim dedigim gibi sabah kaktıgımda basküldeki, rakam daha tatlı geliyor .
neden pasta yemedim . benim eşde şehir dışımdaydı . çoçularada ben aldırmadım pasta biliyorum ki alsalar yemesem omayacak bende aldırmadım . öyle dogum günü vs kutlayan biride deyilim pek.

aneanecim cumaya kilon harika olacak
Hergünmü yüzmeye gidiyorsun ?
evet hergun gidicem canım haftasonları ingilizce kursum baslıcak aralıkta o zaman 5 gün olabilir tabii
Darısı, telefonunu organlaştırmış diğer insanların başına!

Maşallah..

Her gün yüzüyorsun ha.. Ay çok kıskandım ben..

Ama bende de oldu biraz incelme.. dün benim için de yüzdün ya.
:):) kesin olmuştur şimdi bendeki incelmeye bi bak listede ve bu 5günlük sporun mucizesi yani
ben geceleri 3kere tuvalete kalkıyorum cok sıvı tukettigimden ve kalkınca light peynirlerden yiyorum cok acıkmış oluyorum onuda kesebilsem keşke..
Bugün benim doğumm günüümmm:118::124::124::124:

Yarın artı çıksam bile affedilebiliiiiiiiiiir
iyiki doğmuşsun nice senelere:) bence özel gunlerin pek bi zararı olmaz zaten abartmadan yediysen o hafta artıda degişiklik bile olmayabilir kötü anlamda yani:)
:) basküldeki rakam daha tatlı.. ne guzel demişsin oyle bende tutabilsem kendimi gerçi iyi gidiyorum:)

VÜCUT ÖLÇÜLERİ

25 EKİM 2012 1. ETAP

ananee göğüs 92/92/0 bel 76/75/1 göbek 88/90/-2 simit 97/95/2 kalça 112/107/5 basen 98/96/2 bacak 60/58/2
ortalama 1.43 cm

fadime02 bel 100 göbek 123 göğüs 115 basen 115 bacak 70

Mumu85 bel 73 simit 93 kalça 112 bacak 65

spirochet göğüsaltı 91 mide 93 göbek 97 basen 116

Ecz.imis kol 30 göğüs 92 göbek-bel 86 kalça 103 basen 97

NOT: VÜCUT ÖLÇÜLERİ 2 HAFTADA BİR CUMA GÜNLERİ YAYINLANACAKTIR. AMACIMIZ YARIŞMA TARZIYLA SPOR MOTİVEMİZİ ARTIRIP İNCELMEYİ HIZLANDIRMAKTIR. KATILMAK İSTEYEN ÜYELER http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/566306-cafe-light-cuma-zayiflama-yarismasi.html BURAYA ÖLÇÜLERİNİ BİLDİREBİLİR LİSTENİN YAYINLANACAĞI HAFTANIN PERŞEMBE GÜNÜ 12.00'DAN CUMA GÜNÜ 12.00'A KADAR ÖLÇÜLERİNİZİ BİLDİREBİLİRSİNİZ. İYİ ZAYIFLAMALAR...

kızlar listeyi yayınladım:) bende guzel incelmeler oldu bi göbekte artıdayım ama gaz falandır belki bilemedim:) ortalamayıda tüm farkları toplayıp bölge sayısına böldüm :)

bugun misafirim olduğu için nasıl yapıcam kara kara düşünüyorum akşam yemeğini

Özellikle basene takıldı gözüm.. Bravo yahu! Benim beş santim incelmem için 5 kilo vermem lazım.. Bendeki oran öyle çalışıyor..

Akrep benden çok yaşayacak..
Sana da nice güzel seneler aebenim..
Ben de senin kafadayım hatta sanırım daha da yüksek seviyedeyim. Hiçbir şeyi kutlamam ben.. Kutladığım gün de yok, özellikle yas ilan ettiğim gün de yok. Yok milli bayrammış, dini bayrammış, ölüm günü, doğum günü. Hiçbir gün hiçbir şey ifade etmiyor.. Bomboşum yani.
Geçen sene de bir ilk yaşadım. Eşimin annesi aradı evlilik yıldönümünü kutluyor.. E ben unutmuşum tabii..
Evlilik günüm de 22 Aralık zaten.. Dolayısı ile bu yıl zaten kutlanamayacak.. Bi'kıyamet geyiği de ben çevireyim..
Aebenim yarın Cuma ya o bakımdan sadece bir günlük ekstra kalori yakımını şeyttirmiştim ben..

kızlar süpersiniz. dur bakim bende takımda bunu yayınlıyım belki gelirler katılmak isterler.

Ay ben severim kutlamaları ama benim doğumgünü kutlaması benlik bir durum değil..Bilenler kutluyorlar sağ olsunlar..Bana da onları kırmamak düşüyor.. O yüzden yarın fazla çıkma ihtimaline giriş yaptım ya doğrudan

Şimdiden 1 doğum günü pastası 1er sandık sebze ve meyveler geldi bile Hatta sabah itibari ile son anda iptal olan öğle yemeği vardı..
İsmi lazım diilleri sevindiremedim

1 elma,yarım kase süt nesfit 3 ceviz ve tarçın karışımı ile geçirdim öğleni

Şimdi kaldı akşam menüsü

kızlar listeyi yayınladım:) bende guzel incelmeler oldu bi göbekte artıdayım ama gaz falandır belki bilemedim:) ortalamayıda tüm farkları toplayıp bölge sayısına böldüm :)

ellerine saglık birşey sorucam ölçüleri yarın sabahmı yayınlıcaksın

dr birşey demedi sadece kolestrolüm biraz yüksek çıktı tam 2000 kalorilik yazıyor
aralık 3 de gidicem kilo verdikçe ekmegi azaltır bence
zaten hergün düzenli sporumu yapıyorum ,bu sefer kilo veremesem kullandıgım ilaçta bulurum suçu

"ismi lazım diiller" ha
Hakikaten yahu.. isimleri ne ola ki?
Öğlen mönüsüne bak hizaya gel.
Buncacık şeyle öğleni bitirdiysen akşama da 100 m3 pişen yemeğin kokusu yeter de artar sana..
Ha-aa bi'dakika! Anladım ben.
Akşam olur da bir kazaya kurban gidersem bari öğlen hafif yemiş olayım, fikri bu zannımca..

Bu hafta çok balık alıp haftanın 3 günü ızgara yapıp yanında bol salatayla tüketmeyi planlıyorum birazdan pazara çıkıcam

Şimdi 1 elma daha hüplettim

Hayır sanki içimi okumuşlar gibi sandığın 1 tanesi elma Miss kokulu yayla elması

Mmmmm ben meyve şekerinden uzak durur iken umarım bu durum kilom konusunda hayırlı olur

Hehehehe onlar kendilerini bilirler ler

Aynen öyle kuşumm:13:

Şimdi iki durumda da ben karlı çıkıcam..Olaki kazalı bir durum gerçekleşir ise öğleni çok hafif atlattım zaten

Haa kazasız mı geçti daha da kocaman kardayı yarın tartı günü :128::128:

Bu hafta çok balık alıp haftanın 3 günü ızgara yapıp yanında bol salatayla tüketmeyi planlıyorum birazdan pazara çıkıcam
Balık ye zayıfla... Bu hafta kahvaltı hariç hep balık yedim. Meraktan çatlamama rağmen tartılmak için Cumayı bekledim..
Ama eminim yarım çok güzel bir sonuç olacak..
Her sabah kalkmadan önce karnımı ellemek gibi bir huyum var. Bu sabah kaburgalarıma da günaydın dedim.. (sırt üstü yattığımı göz önünde bulundurun tabii)

merhaba kızlar daha yeni oturdum yaa çoook yoruldum ppppfff markete git eve gel çöpe git aman ya
öğlen yemeği bile yememişim bugun çok acıktım ya
börek attım şimdi fırına o pişiyor
domates çorbası yaptım
dolma yaptım
börek yaptım
makarna yapıcam soslu
kemalpaşa tatlısı yaptım
yeter herhalde bugunluk

bende bu hafta denicem ,ne güzel göbegin gitmiş eşimin tek rahatsız oldugu göbegim bana diyoki tek göbegin gitsin başka yerler normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…