Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Canım benim hepimizin başına geliyor böyle şeyler..Herşey tıkırında giderken sabırsızlanıp dahada hızlandırırız umudu ile farklı yollara giriyoruz ama hedeften tamamen uzaklaştığımız gibi eski gittiğimiz yolu bulamıyoruz bir türlü..Kendimize olan güveni yıkmış oluyoruz çünkü..
Senin adına çok sevindim canım, güvenine sağlık

İştahını kapatıyosa akşamları iç derim canım..Akşamın fakir geçer böylelikle

mumuşum ben 1.5 kiloyu bir hafta için demedim zaten.. En karşı olduğum şeyi başkasından nasıl beklerim?
Bu Cuma itibariyle (yani son etabımız) bir ay içinde 1.5 kilo dedim.
Ne yazdım da böyle anladın, bakarım tekrar paylaşıma..

Gelişmelere çok sevindim. Aklın yolu bir ve akıl tecrübe ateşinde pişiyor..

Sağlıklı zayıflamalar diliyorum mumuşum..

Bu da güzel bir yaklaşım..
Hem herkesin bünyesi farklı hem de kişinin kendi bünyesi de zaman ve koşullara bağlı farklılıklar gösteriyor. İşte bu yüzden yediklerimizi not etmek, bir haftalık gidişata bakmak ve bir hafta sonrasında elimizde defter; satır satır okuyup, inceleyerek bir sonraki haftayı planlamak gerekiyor.

mumuşum.. sen mesajımı açken okudun herhalde

Paylaşımdaki mesajım şöyle:
Gördüğün gibi bir haftada değil, bir ayda 1.5 kilo..

sabah aksam yapalim biz bunu :)

mumuşum.. sen mesajımı açken okudun herhalde

Paylaşımdaki mesajım şöyle:

Gördüğün gibi bir haftada değil, bir ayda 1.5 kilo..
ben o 1 ayi görmemisim bu cumadan itibaren 1.5 kilo diye okumusum ohoo o 1.5 kiloyu 1 ayda havada karada veririm ben dermisim

desteginiz icin ayrica tesekür ederim

Tatlım aklında olsun şekersiz türk kahvesi de iştah kapatır ve doğal doping dir..Sabah kahvaltı sonrası içtiğinde tüm uyuşukluğun gider full çalışma hareket halinde olursun

wet2 straight yazıyo ustunde:)
aynen duzenli bi yeme sistemi olması gerekiyo katılıyorum sana
ben telefondan giremiyorum haftasonundan beri yoksa ben bırakmamki püsküüt ama acılmıyo niye oyle oldu anlamadımki..

bisiklete yaptığın tamir yaratıcı olmuş::)
seni tebrik ediyorum inşallah hedefine ulascaksın kendini tanımak cok onemli zaten paylasımların önemide bu bence:) inşallah yine aynı sistemle idealine kavusursun:)
bana ne yarar acaba

ben o 1 ayi görmemisim bu cumadan itibaren 1.5 kilo diye okumusum ohoo o 1.5 kiloyu 1 ayda havada karada veririm ben dermisim

desteginiz icin ayrica tesekür ederim
bencede cok rahat ulascagın ve saglıklı bi rakam:)

kızlar selam ben elimde telefonla gezmeyince kendime yararlı olmaya başladım bugun ders calıstım simdi eliptik yapıp yuzmeye gidicem azda yedim bugun memnunum halimden sanki dun yuzunce inceldim gibi bi his oluştu içimde piskolojide onemli tabii:)

ins canim,hep beraber ins
zaten 1 2 kilo veripde kendini dünaynin harikasi sanmak yokmuuuu

Son düzenleme:
iyi akşamlar

1 haftamı sedece püskütüm . benim kafam estimi geçen seneki hatta ondan önceki senenin günlüklerini inceliyorum ne yapmışım nasıl kilo vermişim bana ne yaramış . her gün yazıyorum ne yedim ne yaptım ne kilo verdim kafayımı yedim ben acep
Tatlım aklında olsun şekersiz türk kahvesi de iştah kapatır ve doğal doping dir..Sabah kahvaltı sonrası içtiğinde tüm uyuşukluğun gider full çalışma hareket halinde olursun
baktımda kendime, hakikaten müzeligim galiba kahve ve çukulatayla hiç arası olmayan kaç kişi tanıyorsunuz
e şık kadının şık bisikleti olur
evet ya burası bizim takım gibi oldu ama püskütüm benim k.k başka linklerimde var .ilk başta monti topigi
tebrikler mumum işde bu İS-TE-MEK .
AKŞAMLARI HAFİF YEMEK VE GEÇ SAATDE BİŞİ YEMEMEK GERÇEKDEN ETKİLİ.

aneanecim cumaya kilon harika olacak
Hergünmü yüzmeye gidiyorsun ?

bugunki listem
sabah
1 yumurta 1 dilim ekmek peynir çay
öğle
1 tabak domatesli pilavv 2 kaşık yoğurt
ara mandalina kola
akşam
1 kase çorba
2 kaşık menemen

bugunki sporum
1 saat yürüyüşş
45 dk parktaki spor aletleri

bende bugün spordan sonra sade neskafe içtim hiç canım ara ögün yapmak istemedi
cumartesi diyete başladım bakalım bu hafta kaç olurum verdigimi fark ediyorum fazla şişkinligim gitti sanki

bugunki listem
sabah
1 yumurta 1 dilim ekmek peynir çay
öğle
1 tabak domatesli pilavv 2 kaşık yoğurt
ara mandalina kola
Akşam
1 kase çorba
2 kaşık menemen

kola olmamış yemeklerin yanına sögüş yada bol yeşillikli salata yap birde yogur her ögünde yarım s bardagı tüket özellikle meyve yedikten sonra meyvedeki şekeri dengeliyormuş dr söyledi

Bu günkü menüm
2 b su 2 kk peynir ,8 zeytin 2 d ekmek,sögüş
ara neskafe
2.ara 1 armut yogurdun içine dogranıp içine tarçın serptim
ögle 2 b su 4 k kereviz yemegi ,salata,1 b bardak ayran,2 d ekmek,1 kase mercimek çorbası
1 7 otlu çay
ara 1 nar,1 b y y süt
akşam 2 b su 1 yumurta 2 dilimden yaptıgım tost,sögüş
1 türk kahvesi
sonra 1 elma ,yarım nar yerim yatmadan 1 bardak ayran
su 3 lt bitter yatana kadar
sporum bu gün 1 saat

Darısı, telefonunu organlaştırmış diğer insanların başına!

Maşallah..

Her gün yüzüyorsun ha.. Ay çok kıskandım ben..

Ama bende de oldu biraz incelme.. dün benim için de yüzdün ya.

Metin ol arkadaşım. Ayaktaysan otur hatta.. Metin metin otur. Evde adı Metin olan biri varsa çağır yanına gelsin hatta.
Sanırım.. yani.. ehm.. kafayı yemiş olabilirsin.

Bi'tek seni tanıyorum ben.. Tanıdığım herkes çikolata delisi.. Ya da ben özellikle seçiyor olabilirim tabii.. kendimi "normal" zannetmek için..

Ay evet di mi, sen başka linklere de yetişiyorsun.. Benim bir müzik başlığım var, oraya uğruyorum.. bi'de son zamanlarda günlüğe bir şeyler karalamaya başladım..

Sonrada ben zaten veriyorum deyip rahat davranarak yolu şaşırması yokmuu

Akrebim sana soracaktım unuttum.. Hani sen bi'dönem çok kısa sürede anormal bir kilo kaybetmiştin..
Şimdi hatırlamıyorum ama kayıtlarda vardır..
Nasıl olmuştu o büyük kayıp? :44:
Hatırlıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…