Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

VÜCUT ÖLÇÜLERİ

25 EKİM 2012 1. ETAP

ananee göğüs 92/92/0 bel 76/75/1 göbek 88/90/-2 simit 97/95/2 kalça 112/107/5 basen 98/96/2 bacak 60/58/2
ortalama 1.43 cm

fadime02 bel 100/101/-1 göbek 123/123/0 göğüs 115/113/2 basen 115/114/1 bacak 70/69/1 ​ortalama 0.6cm

Mumu85 bel 73 simit 93 kalça 112 bacak 65

spirochet göğüsaltı 91 mide 93 göbek 97 basen 116

Ecz.imis kol 30 göğüs 92 göbek-bel 86 kalça 103 basen 97(izinli)

irras_bel 90 bacak 67 göğüs 103 göbek 108 basen 115

NOT: VÜCUT ÖLÇÜLERİ 2 HAFTADA BİR CUMA GÜNLERİ YAYINLANACAKTIR. AMACIMIZ YARIŞMA TARZIYLA SPOR MOTİVEMİZİ ARTIRIP İNCELMEYİ HIZLANDIRMAKTIR. KATILMAK İSTEYEN ÜYELER http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/566306-cafe-light-cuma-zayiflama-yarismasi.html BURAYA ÖLÇÜLERİNİ BİLDİREBİLİR LİSTENİN YAYINLANACAĞI HAFTANIN PERŞEMBE GÜNÜ 12.00'DAN CUMA GÜNÜ 12.00'A KADAR ÖLÇÜLERİNİZİ BİLDİREBİLİRSİNİZ. İYİ ZAYIFLAMALAR...

Tartı aynen beklediğim gibi, şahane bir kilo gösterdi bugün..
Ay sevindirik oldum.
Ve 1 Aralık hedefime sadece ve sadece 900 gr kaldı.
Havada karada veririm, daha da altına inerim.
Tüm Cafe camiasına söz veriyorum.

Tartı aynen beklediğim gibi, şahane bir kilo gösterdi bugün..
Ay sevindirik oldum.
Ve 1 Aralık hedefime sadece ve sadece 900 gr kaldı.
Havada karada veririm, daha da altına inerim.
Tüm Cafe camiasına söz veriyorum.
tebrik ederim püsküüt darısı başımıza:) benimde 1.9 kaldı ama hasta oldum ben bidee

Başarı yolumun haftalık grafiklerini bir araya getirdim. Ay şımarmaya bak şımarmaya..

evet bugun herşeye dahada dikkat edicemmm
zayıflıcam ya geçen hafta bir üzüntü yaşadım çoook gezdim kafamı dapıtmak için hiç uaşım aracı kullanmadım nerdeyse yemekte minimuma indi kahveyi arttırdım .. 2 kilo orda verdim zaten 92 küsürdüm 90ı gördüm bi anda şimdide 88 5 demekki neymiş boğazımı tutunca gidiyormuş kesinkez ..
spor ve yemekle bsşarabilirim bu işi ben ... tek derdim su içemiyorum .. otlarıda katmalıyım hayatıma oysaki ailem aktar yani evimde çeşit çeşit ot var hepsinide kullanınca sonuç veren şeyler ama kim iççekki onları
neyse
bugunki kahwaltım
2 yumurtadan omlet
çay
2 dilim buğday ekmeği zorlanarak yedim 1 diliminden sonrasını
1 kk peynir

iyi geceler kızlar ben erkenden yatıyorumm:) aklıma geldi bu hafta bende balık alıp püsküütün tarifini denicem ama ızgaram yok tavada cevircem )
Tavada olmuyor canım. Sebzeler yanıyor, yapışıyor. Ayrıca en önemli konu şu: somon çok yağlı bir balık. Izgarada yaptığında pişerken bütün yağ akıyor gidiyor. Tavada ızgarada ise kendi yağında piştiği için tadı çok ağır oluyor.
Tarifi ilk denediğimde bende de ızgara yoktu. Tavada denedim. Çok fena oldu.
Sonra hemen aldım elektrikli ızgara.. Züccaciyelerde satılıyor. 30 lira civarında fiyatı. Aklında olsun.
Aebenim tebrikler canım..
Kabaca her hafta 700 gram kaybedersen hedefine ulaştın demektir.
basen için egzersiz ne yapılabilir kesin sonuç veren bişiler var mı haber verirmisiniz?
Ben hem baseni hem de iç bacakları çalıştırıyorum. Faydasını da görüyorum.
Bant şeklinde olan ağırlıkları ayak bileklerine tak. Sırtüstü uzan. Ayaklarını kendine çek. Sonra iki yana aç kapat. Hem iç kaslar hem dış kaslar geriliyor. 25x3 set
Sonra yan yat. Ağırlık üst bacak bileğinde takılı. Dizini kırmadan ayağını havaya kaldır, indir. 25x3
Sonra da diğer bacak. Yan kaslar parçalanacak sanıyorsun.
tebrik ederim püsküüt darısı başımıza:) benimde 1.9 kaldı ama hasta oldum ben bidee
O-oo hasta olduysan haftaya güzel sonuç göreceksin demektir.
Hadi bakalım kalan yolları beraberce bitirelim gidelim.

püsküütüm canım günaydın kızlardan pegasus tartısı kırılmış ve farklı tartı kullanmış komşuya gitmiş bunun için frklı bir kuralımız varmış galiba ne yapacağız söyler misin tubiş de yok malesef ki

Ananeecim bu pilates topuyla önerdiğin hareketle mi inceldi basenin 5 günde bu kadar. Yüzmeyi bir kenara koyarak soruyorum tabii.. Başka hareket de yaptın mı?
Çünkü eğer bu kadar etkiliyse ben de hemen alayım pilates topu.....da bizim kuyruklu prens o topa ne yapar Allah kerim yani..
Her defasında şişirip, kaldırmak zor mu? Başta bunu öğreneyim de ona göre bulaşayım. Bi'de boyutları standrt mı bu topların?
Bu sorulara gelen cevaba göre veridğin hareketi bir daha inceleyip, ona göre de topu alma kararını veririm.

hiç değişmemiş ölçülerim kilo almışım ama

Eylülcüm karar defterinde örnekli açıklama var.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...masi-nedir-karar-defteri-11.html#post26988047
Uygulamalar bölümü 2. madde

Ben kaçtım kızlar..
Herkese güzel kilo bildirimleri diliyorum.

o topu eşimle ben ancak şişiriyoruz zor şişiyor

BASEN VE KALÇA ERİTME EGZERSİZLERİ burda yüzüstü hareketler varya hani onlarıda topla yapıyorum püsküüt bide top şişmiş şekilde kalsa olmazmı her seferinde çok zor olur

Neden zor şişiyor canım pompası var zaten..Ben 1 kere şişirdim 3 kere de plates yaptım koydum dolabın üst gözüne koyuş o koyuş dolabın aksesuarı oldu şiş haliyle

BASEN VE KALÇA ERİTME EGZERSİZLERİ burda yüzüstü hareketler varya hani onlarıda topla yapıyorum püsküüt bide top şişmiş şekilde kalsa olmazmı her seferinde çok zor olur

Neden zor şişiyor canım pompası var zaten..Ben 1 kere şişirdim 3 kere de plates yaptım koydum dolabın üst gözüne koyuş o koyuş dolabın aksesuarı oldu şiş haliyle

Teşekkürler cevaplar için..
Şişmiş haliyle bırakmam mümkün değil.. Lulutun onu bi'kere görmesi yeterli.. Hayır komutunu anlar ama kafayı topa takar ve nöbet bekler.. Bir leplebi tanesi koltuğun altına kaçtı diye bütün akşam beklediğini bilirim başında..
Nöbetçi lulut

Dolayısı ile kullandıktan sonra indirmem lazım.

Pompa ile şişirmek ve ayrıca indirmek ne kadar sürer.. Bunları öğrenmem lazım, çünkü kendi huyumu da biliyorum. Aptal bir zaman ayırılacaksa hiç bulaşmayayım diye başınızı ağrıtıyorum, kusura bakmayın kızlar..

bende ne zaman şişirdik hatırlamıyorum ama hep ilk ben başlıyorum eşim ben şişirmem onu yapmıyorsun bile diyo :))) sonra kolum ağrıyor pompası yoruyor beni eşime devrediyorum bizde şiş haliyle tutuyoruz evin içinde gelen çocukların eğlencesi oluyor bazen eşim tv izlerken koltukta ayaklarını üstüne uzatıyor filan :))))

bizimki en az yarım saatimizi alıyor belkide ben yorulduğumdan :)

Hmm.. Şu anda herşey netleşti. Pilates topu kiiiim ben kiiiiiimmmm

Bari söyleyeyim de lulut basenlerimi çiğnesin.. di mi ama?

Oyy yerim ben onu yahuuuu Görmeden bayıldım o bekleme haline

bizimki en az yarım saatimizi alıyor belkide ben yorulduğumdan :)
Kuşumm naptın yaa o kadarda sürmüyor şekercim ama dediğin gibi yorgunluktan belki ama püsküüt için daha da angarya olur her seferinde yarım saat verilmezki canım
Hmm.. Şu anda herşey netleşti. Pilates topu kiiiim ben kiiiiiimmmm

Bari söyleyeyim de lulut basenlerimi çiğnesin.. di mi ama?

Bence sen şişir üst yerlere felan koy canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…