Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Akrebim sana soracaktım unuttum.. Hani sen bi'dönem çok kısa sürede anormal bir kilo kaybetmiştin.. :KK53:
Şimdi hatırlamıyorum ama kayıtlarda vardır..
Nasıl olmuştu o büyük kayıp? :44:
Hatırlıyor musun?

ben hatiliyorum o dönem ayni takimda yarisiyorduk,elma diyeti yapmisti kendileri :)

ben geldim kızlar dolma koydum pişiyor şimdi yarına misafir vardaaaa

günaydın hanımlar,

baktım kaptanlarım gelemiyor, netlerinde sorun var. Ben de 4. takım eksik kalmasın diye uğradım:)
hepinize keyifli bir gün diliyorum, buyrun çaylar bizden bu sabah:)
$yesil_cay.jpg

ben hatiliyorum o dönem ayni takimda yarisiyorduk,elma diyeti yapmisti kendileri :)
sen benden önce davranmışsın mumum , daha çok yaşayacaksın .:)
günaydın hanımlar,

baktım kaptanlarım gelemiyor, netlerinde sorun var. Ben de 4. takım eksik kalmasın diye uğradım:)
hepinize keyifli bir gün diliyorum, buyrun çaylar bizden bu sabah:)
Eki Görüntüle 547837
oh mis gibi çay . eline saglık toprak ..
canım burası sadece kaptanların deyilki hepiniz gelin . ne demiş mevlana hz. ne olursan ol yine gel, yine gel .:KK16:

Sonrada ben zaten veriyorum deyip rahat davranarak yolu şaşırması yokmuu:KK37:
dimi ya ne oluyorsa ondan sonra oluyor zati:KK14:
Bu günkü menüm
2 b su 2 kk peynir ,8 zeytin 2 d ekmek,sögüş

ara neskafe

2.ara 1 armut yogurdun içine dogranıp içine tarçın serptim

ögle 2 b su 4 k kereviz yemegi ,salata,1 b bardak ayran,2 d ekmek,1 kase mercimek çorbası

1 7 otlu çay

ara 1 nar,1 b y y süt

akşam 2 b su 1 yumurta 2 dilimden yaptıgım tost,sögüş

1 türk kahvesi

sonra 1 elma ,yarım nar yerim yatmadan 1 bardak ayran

su 3 lt bitter yatana kadar
sporum bu gün 1 saat
fadimecim sende hipogilisemimi var ki diyetisyenin bu kadar ara ögün soktu mönüne?:44: sanırım 1400 kl civarı bir liste . ama meyven çok geldi gözüme
ben hipoglisemiyim. banada böyle bir liste vermişlerdi .1.2. hafta uygulayıp yapamıyor insan . sürekli saate bakıyorsun :26: ,bu kadar ara yapmaya sıcak bakmıyorum artık .
Metin ol arkadaşım. Ayaktaysan otur hatta.. Metin metin otur. Evde adı Metin olan biri varsa çağır yanına gelsin hatta.
Sanırım.. yani.. ehm.. kafayı yemiş olabilirsin. :KK53: :KK16:

Bi'tek seni tanıyorum ben.. Tanıdığım herkes çikolata delisi.. Ya da ben özellikle seçiyor olabilirim tabii.. kendimi "normal" zannetmek için.. :KK60:

Ay evet di mi, sen başka linklere de yetişiyorsun.. Benim bir müzik başlığım var, oraya uğruyorum.. bi'de son zamanlarda günlüğe bir şeyler karalamaya başladım.. :KK24:
ay hiçde metin tanıdıgım yok :KK9::KK37:
püskütüm akrep duymasın ama benim ilgi alanım daha tehlikeli malesef şireli tatlıarın hastasıyım :KK37: ne çoku ne kahve nede çay hiç aramam (gerçekden müzeligim galiba .):KK9:
aslında günlük tutmak iyi dün ne fark ettim bayramdan önce süper kilo vermiştimya 1 ahfatda 64 lü ramlardaydım . o zamanlar gözümden kaçmış ama şimdi alıcı gözle baktıgımda sırırı buldum :KK52:
o günlerde ev tadiletinden totom yer görmemekle baeraber her şeyden az yemiş ve öyleni ikindide yemişim ve akşam sadece bir parça peynirle akşam yemegi yemişim . tıpkı bu günlerde yaptıgım gibi akşamları bir nevi aç yatmışım :KK9:

Akrebim sana soracaktım unuttum.. Hani sen bi'dönem çok kısa sürede anormal bir kilo kaybetmiştin.. :KK53:
Hatırlıyor musun?

nasıl unutulur 1 haftada 10 kilo verip 2 haftada 10 kiloyu geri alan bir bünye . ben boşuna demiyorum ya akrebe sen rekorların kadınısın diye .:nazar:

püsküütüm yazarım demiştim .
dünki lapa sonucu gayet iyi olmuş 700 gr vermişim ve 1 cm incelme olmuş . tabi buna karbana pro karıştırmamamında etkisi vardır tek tip beslenmeye giriyor . ama en büyük etkinin akşam yine aç yatmak oldugunu belirtmeliyim .:KK52: çünki akşamı atlamıyorum ama çok az yiyorum ve sonrasında sudam başka bişiyok . ya deyilse bukadar verdirmezdi sadece lapa bana:nazar: inşallah yarına geri almış olmam :KK14:

Bugün benim doğumm günüümmm:118::124::124::124:

Yarın artı çıksam bile affedilebiliiiiiiiiiir:KK53:

akrebim hayırlı yaşlar olsun canım :KK19:

baksen niye afedelim zaten geçen hafta 2 kilo artı çıktın daha nereye çıkcan uzayamı :KK4: 1 aralıga bana inad 60 olcan unuttunmu .:KK55:
geçen haftada benim dogum günümdü pasta bilem yemedim :KK43:

Son düzenleme:
diyet yapmıyoruz desekte hayatımız diyet dimi püsküütüm :KK14:
bende çok canım tallı çektginde activianın kayısılısını yiyorum . zaten baya şekerli:KK17:

niye lapayı sordum çünki bugün yapıyorumda :KK9: aslında benimlki lapadan çok pirinç salatası kıvamında :KK56:
dogruyorum içine salatalık, domates , dere otu, maydonoz .. kırmızı biber ,karabiber ,nanede kattımı .oldumu sana pirnçli, yagsız ,tuzsuz kısır :KK37:

bu arada 5 kilomun 2 sinden kurtulmuş bulunmakdayım . arada bayram girmeseydi an az 3.4 kilo olacaktı . her daim dedigim gibi bizler kilo verememekden çok verdiklerimiz koruyamakdan hala buralardayız . :KK14:
neyse önümüze bakalım 1 aralıkda 62 olma hayalimi gerçege dönüştürmek adına elimden geleni yapıyorum .
bu arada küçük bir tüyo ,akşamları çok az yiyip gece aç yatmak kilo vermede baya etkili :KK34:

bu lapayı bende deneyeceğim eşim şehir dışına çıktığında tabi :) birde bu lapayı 1 gün öğle ve akşam yiyoruz değil mi? akşamları az yiyip biraz dans edip yatmak mükemmel oluyor hakkaten helede karnından gelen gurultular yüzünden uyuyamayacak kadar aç yattıysan sabah 1 kg eksik kalkıyorsun :))))))) sabah baş ağrısı riski var sadece :p

mutlu mutlu yıllarrrr akrep :)

yarın artı çıkamazsın doğum günün bugün senin mutlusun heyecanlısın hareketlisin hoplarsın zıplarsın eksik çıkarsın sen :KK70:

Hatırlıyor musun?
Ayy hiç unuturmuyum güzelim omega3 lerimi düzenli olarak alıyorum hamdolsun:KK1:

Elmacıklarımı yiyodum ve taşınma dönemi olduğu için oturmak nedir bilmiyordum uff bacaklarım nasıl sızlıyordu akşam yattığımda:KK1:

Hem sen benim aklımımı okudun bakiiimm:KK34::KK16:

sen benden önce davranmışsın mumum , daha çok yaşayacaksın .:)

:KK9::KK9::KK9:

püskütüm akrep duymasın ama benim ilgi alanım daha tehlikeli malesef şireli tatlıarın hastasıyım :KK37: ne çoku ne kahve nede çay hiç aramam (gerçekden müzeligim galiba .):KK9:
aslında günlük tutmak iyi dün ne fark ettim bayramdan önce süper kilo vermiştimya 1 ahfatda 64 lü ramlardaydım . o zamanlar gözümden kaçmış ama şimdi alıcı gözle baktıgımda sırırı buldum :KK52:
o günlerde ev tadiletinden totom yer görmemekle baeraber her şeyden az yemiş ve öyleni ikindide yemişim ve akşam sadece bir parça peynirle akşam yemegi yemişim . tıpkı bu günlerde yaptıgım gibi akşamları bir nevi aç yatmışım :KK9:
tatli_tabagi.jpg

Aaaa eşim de çok sever şireli tatlıları tam bir anteplidir önce kebap sonra tatlı..

tatli.jpg

Demek sen de seviyosun kuşum:KK53::KK53::KK53:

nasıl unutulur 1 haftada 10 kilo verip 2 haftada 10 kiloyu geri alan bir bünye . ben boşuna demiyorum ya akrebe sen rekorların kadınısın diye .:nazar:

Yaaa rekorların akrebi yine rekor peşinde tabii yarından sonra:KK53:

"Şire" ne? Bildiğimiz şıra mı yoksa başka bir şey mi? Hiç duymadım. :KK17:
Hah bak süper yakalamışsın.. Sen bu hafta da boya yap yeniden, bak hem güzel olmamış o boyanın rengi :KK60: :KK60:
Şaka bi'yana yatarken hafif de olsa açlık hissetmek bırak kilo verme işini bir tarafa, vücut için doğru olanı.
Dükkan kapamış biz hala sevkiyat yapıyoruz anacım.. :KK53:
püsküütüm yazarım demiştim .
dünki lapa sonucu gayet iyi olmuş 700 gr vermişim ve 1 cm incelme olmuş . tabi buna karbana pro karıştırmamamında etkisi vardır tek tip beslenmeye giriyor . ama en büyük etkinin akşam yine aç yatmak oldugunu belirtmeliyim .:KK52: çünki akşamı atlamıyorum ama çok az yiyorum ve sonrasında sudam başka bişiyok . ya deyilse bukadar verdirmezdi sadece lapa bana:nazar: inşallah yarına geri almış olmam :KK14:
Güzel güzel! :nazar:
Lapa bende mucize etkisi yapıyor adeta.. Ortalama 1-1.2 kilo vermiş oluyorum.
Bugün pilatesin yanınsıra daha kalori yakıcı spor yapmaya gayret et bence.. Hiç olmadı ip atla.. :KK55:

anm3f3302b7e15bcda9.gif

akrebim hayırlı yaşlar olsun canım :KK19:

baksen niye afedelim zaten geçen hafta 2 kilo artı çıktın daha nereye çıkcan uzayamı :KK4: 1 aralıga bana inad 60 olcan unuttunmu .:KK55:
geçen haftada benim dogum günümdü pasta bilem yemedim :KK43:
Sen de iyiki doğmuşsun mutlu yıllar sana da kuşummm:KK16:

Hem neden yemedinki pasta:KK53: Yakın olsan sana 1 tepsi antep baklavası getirirdim canikom:KK53:

Pasta olursa yicem canikommmm ama eşim akşam işte olucak büyük ihtimal pasta olmicaaak yine amaaa komşu arkadaşlarımın ve çevre arkadaşlarımın süprüsü olmazsa kazasız atlatcaz inş.
Eşim aslında dün gece işten geldiğinde kutlamıştı:KK52:
Eki Görüntüle 547876

güzel yaşlar gör inşallah hep mutlu ol.:KK16::KK16:
:KK16: çok teşekkür ederim canım:KK16:
mutlu mutlu yıllarrrr akrep :)

yarın artı çıkamazsın doğum günün bugün senin mutlusun heyecanlısın hareketlisin hoplarsın zıplarsın eksik çıkarsın sen :KK70:

dimi ama hoplayaraktan zıplayaraktan:KK52:

çok teşekkür ederim canım:KK16:

bu lapayı bende deneyeceğim eşim şehir dışına çıktığında tabi :) birde bu lapayı 1 gün öğle ve akşam yiyoruz değil mi? akşamları az yiyip biraz dans edip yatmak mükemmel oluyor hakkaten helede karnından gelen gurultular yüzünden uyuyamayacak kadar aç yattıysan sabah 1 kg eksik kalkıyorsun :))))))) sabah baş ağrısı riski var sadece :p
spirochet güzelim yok sabah öylen akşam her ögün pirinç yiyorsun . ben yasmin pirinci kulanırım hep, hiç lapa olmuyor tane tane ne kadar pişirirsem pişireyim . ve onuda güzelce yeşilikle salata yapıyorum geçen gün yazmıştım ayrıntılı . dün sabah ,öyleyin 1 tb dolusu yedim ikindide 10, 15 fındık yedim 18 gibide 2 kş pirinle 2 salatalık yedim dükkanı kapadım . ama bol su içmeye devam .
eger bünyemde ödem varsa verirsin 1 kilo ama bende pek ödem yoktu önceki günde kilo vermiştim oyüzden 700gr bile baya çok dün için . oda dedigim gibi akşam aç yatmanın eseri biraz .
Ayy hiç unuturmuyum güzelim omega3 lerimi düzenli olarak alıyorum hamdolsun:KK1:

Elmacıklarımı yiyodum ve taşınma dönemi olduğu için oturmak nedir bilmiyordum uff bacaklarım nasıl sızlıyordu akşam yattığımda:KK1:

Hem sen benim aklımımı okudun bakiiimm:KK34::KK16:

:KK9::KK9::KK9:

tatli_tabagi.jpg

Aaaa eşim de çok sever şireli tatlıları tam bir anteplidir önce kebap sonra tatlı..

tatli.jpg

Demek sen de seviyosun kuşum:KK53::KK53::KK53:

Yaaa rekorların akrebi yine rekor peşinde tabii yarından sonra:KK53:
akrebim şu an o tatlılar hicde cazip görünmüyor gözüme ...gözüme perde çektim baskülden başka bişi görmüyor .:KK33::KK33::KK33:

ayrıca tekrar elmaya niyetlendin yoksa yanlışmı hissettim .:44:

"Şire" ne? Bildiğimiz şıra mı yoksa başka bir şey mi? Hiç duymadım. :KK17:
Hah bak süper yakalamışsın.. Sen bu hafta da boya yap yeniden, bak hem güzel olmamış o boyanın rengi :KK60: :KK60:
Şaka bi'yana yatarken hafif de olsa açlık hissetmek bırak kilo verme işini bir tarafa, vücut için doğru olanı.
Dükkan kapamış biz hala sevkiyat yapıyoruz anacım.. :KK53:

Güzel güzel! :nazar:
Lapa bende mucize etkisi yapıyor adeta.. Ortalama 1-1.2 kilo vermiş oluyorum.
Bugün pilatesin yanınsıra daha kalori yakıcı spor yapmaya gayret et bence.. Hiç olmadı ip atla.. :KK55:

anm3f3302b7e15bcda9.gif
şire ne püsküütüm ,şerbet ..
püskütüm pilates zaten 400 kl civarında yaktırıyor . bende program bitince kendi bildiklerimden devam ediyorum . daha fazla yüklenmeyim .gün boyu dışarda yürümelerimde eksik olmuyor ..
sporu aynı tempoda yapmak lazım ya deyilde bırakınca kötü oluyor o yüzden bu günlerde pilates yeter 1 saat ..ama 1 aralıga dogru tempoyu artırabilirim :KK23:
sizide lapa günlerine bekliyoruz .:KK42: ayrıca normalde pilav yemedigim için lapa günleri bana cazip geliyor nedense:KK23::KK9:

X