Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

oooo maşallahın var kuzummmm ben seni bulayım en iyisi motivem düşünce

iyi geceler tatlı rüyalar cafe sakinleri iyi pazarlar dilerimm şimdi ben yatarım sen gelirsin Berilcim

ikimizde gelelim canım kimin motivasyonu düşerse artık her zaman böyle olmuyor bende uyumuştum spordan sonra uyku güzel oluyor

İyi pazarlar cafe sakinleri

aynen öyle meltemcim ışık hızıyla mezun oldun

Sweet cayi yapiyom ins uyurum

inş faydası olmuştur bitanemmm

ikimizde gelelim canım kimin motivasyonu düşerse artık her zaman böyle olmuyor bende uyumuştum spordan sonra uyku güzel oluyor

haklısın kuzum gelelimm spor sonrası insan vazifesini yerine getirmenin mutluluğuyla mışıl mışıl uyuyor tatlım iyi yapmışsın

Ekmek yok canım hiç.doydum canım.

Tabi meyveyi sabah- öğle arası yiyorum.yoğurdu öğle haşlanmış sebze ile

Açlık hissettiğimde 1-2 kavrulmamış badem yiyorum
canım
Meltemcim kahvaltin yok sanirim .
Menun
Sabah limon maydonoz .
Ara meyve
Oyleyin haslanmis sebze yogurt .
Aksam et salata

Acikirsan birkac kuru yemis dogrumudur ?

Cok sıki bir menu :)

Bunlarin disina ciktinmi hic ?

Sweet sen nereye Yok oluyon bakalimmmm

Birde yarin 10 muharrem sanirsam asureleri goturekmi
Abenim bugun icin alis veris yapin özellikle bakliyat ve gunu duayla gecirin diyor bir Internet sitesi sen ne dersin, yada dogrusu nedir

Sweet sen nereye Yok oluyon bakalimmmm

Birde yarin 10 muharrem sanirsam asureleri goturekmi
Abenim bugun icin alis veris yapin özellikle bakliyat ve gunu duayla gecirin diyor bir Internet sitesi sen ne dersin, yada dogrusu nedir
Berilim alisveris yarin canim . Yarin ve sonraki gun niyetli olucam rabbim kabul ederse .
Dur sana asura gunuyle ilgili yapicaklari yazayim

Akşam burdaydım berilcim kızma kediotu çayı işe yaramadımı bitanem uyuyabildinmi

Bugün alışveriş yapılması iyi olurmuş bende öyle biliyorum cnmm

Aşure yemek cısss baktın çok canın çekti erken saatlerde 2 yem. kaşığını geçmemeye çalış bitanemm

Muharremin 9-10 yada 10-11 gunleri uruclu olmak ..

Asura gunu eve alisveris yapmak ( tum sene bu bereketle gecer insallah )

Bol bol istigfar edilecek.

Gusul abdesti alinacak .

Bir hasta ziyaret adilecek .

En az 10 kisiye selam verilecek

Baska dualarida var netden bulabilirsin .
Elimizden geldigi kadar yapalim
İnsallah :)

Berilim alisveris yarin canim . Yarin ve sonraki gun niyetli olucam rabbim kabul ederse .
Dur sana asura gunuyle ilgili yapicaklari yazayim
Insallah Kabul görür niyetin abenim.
Yazacaklarini bekliyorum

Bilemiyom Canim dun cayi ictim ama ev koktu kiz sanirim birazda sert yapmisim.neyse sonuc caydsnmi yoksa esimin zorla icirdigi ilactanmi uyudum.
Oyle berbat bir suratim oluyorki uykusuzluktan fondotenler aydinlaticilar vs......olmasa kararan suratim Kanlanan gözlerim ölü Balik gibi bakan gözlerimle felaket seksi oluyorum.

Hersey olurmu bu alis veriste acaba cok hosmus bu be yawwwww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…