Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Cok gittim terapi aldim ama olmadi hatta yillar gestickte dahada kötülestim.hic gece yatip Sabah kalktimi hatirlamiyom.hic Birsey yoksa 50 kere kalkarim hadi ben alistimda evdekiler rahatsiz oluyor.

Hiiii ben birinci olmusummmmm
Kaydirikubbak emineyimi cigirsam
Duruyemin gectigi yollar meseden amaninnnnn
Tebrik ederim canım çok sevindim birinci olmana ama kendimin 2. olamamasına üzüldüm diyebilirim.
4 u geciyordu 6.30 du uyandim.uyumuyomm resmen bir kosede siziyom
Canım ben 5 yıl önce öyleydim.uyumuyordum hiç ve inanır mısın o zamanlar daha esprili daha zihnim açık halde dolaşıyordum.arkadaşlarıma daha çok vakit ayırıyordum ve daha enerjiktim.ben gece 2 de uyuyordum sabah 6 da uyanıyordum.a bir de öğle uykusu uyuyordum 30 dk falan...

Cok gittim terapi aldim ama olmadi hatta yillar gestickte dahada kötülestim.hic gece yatip Sabah kalktimi hatirlamiyom.hic Birsey yoksa 50 kere kalkarim hadi ben alistimda evdekiler rahatsiz oluyor.
Bu şekilde bakarsak evet.kulaklarına pamuk tıkayıp yatarsan belki işe yarayabilir...

Ben uyku konusunda cok perisanim bugun persembe bir metabolik balans diye Birsey varmis kan verdim.beslenme ile vucuda Format atma diye özetlerim kisaca.bakalim duzelecekmis.birde bugun Sweet cimin tavsiye ettigi otu alacam bakalim
Sahi bu kiz nerdeki gorunmuyor
Canim bu gecici bir birincilik su gitti.senin hizini zor yakalarim.menulerini aradim senin ama bulamadim

İyi akşamlar cafe sakinleriiii

iyi akşamlaaar burayı yeni gördüm sohbet ediyormuşuz sanırım nasılsınız kızlar

Aybükecim gelmiş hoşgelmişşş

İyiyiz canım sen nasılsın?

Meltemcim mezuniyetini tbrk ederim bitanemm maşallah rüzgar gibi geçtin

burayı okumadan yazmıştım bile çok hoşsun ama berilcim çok tatlı yazmışsınnn selinin yerinde olmak istemezdim

Hiiii ben birinci olmusummmmm
Kaydirikubbak emineyimi cigirsam
Duruyemin gectigi yollar meseden amaninnnnn

Tbrkler tatlımmmmm

pek saglikli bir sey yapmadim ama olsun bunu yapmam lazimdi beylik laflar edip fircalayip kilo alarak gelemezdim.
hem kac topik arasinda kostum durdum totisi yere koymadimki spor olarak

gelip giderken iyiki çarpışmadık yollarda tatlımmm hakikaten maşallahın var

Sweet nerdesin özledim yawwwww
geldim kuzummm cuma günleri benim ünv den kankim geliyor ve pc ile tele ambargo koyuyor bende özledim kuzum

Slmmmmm
Ya aklima Birsey geldi cafecigim
Hani bu saatlerde kimse Yok ya
Seni gunduz Café karanlik basincada Bar ami cevirsek
Diyet light bar
Bir dusun bakalim bende yatakta biraz daha kivraniyim belki uykucu pueriler gelir

Gece 02,00 de kim gelirki light bara berilcimmm bu uyku sorununu inş çözersin cnm benim hakikaten senin içinde ailen için de zor bir durum kediotu derdine derman olur inş cnmm

Henüz tv yi acip kötü bir Haber almadan
Koskocaman bir Gunaydin demek isterim.
Musmutlu cok dinlenilen diyetten cikmadan guzel bir hafta sonu gecirelim

Aminnn cnm hepimiz için gzüel bir haftasonu olur inşşş ateş düştüğü yeri yakıyor bitanemm insaoğlu olarak malesef anında unutup hayatımıza devam ediyoruz izleseek bir türlü izlemesek bir türlü

4 u geciyordu 6.30 du uyandim.uyumuyomm resmen bir kosede siziyom

2,5 saat ben uyusam heralde o gün sapıtırım uykusuzluğa hiç dayanamıyorum ben

hoşbuldum canım iyi akşamlar nasılsın

iyi akşamlar fıstığım iyiyim şükür sen nasılsınnn bildirimlere göre kk da turluyorummtebrik ederim takım olarak harikaydınız bu hafta
bende iyiyim canım kilo vermeye devam bu yaza doğru sözlenmeyi düşünüyoruz erkek arkadaşımla canım kilo verme işini daha çok sıkıya almam gerekiyor bütün derdim bu şuanda , çok sağol canım benim kızların hepsi harikaydı bir arada olup sohbetimiz falan olunca herkes motive oluyor senden bunları duymak da mutlu etti açıkçası

ooo ne güzel haberler bunlar Aybükecim çok sevindim cnmm hayırlısı olsun

Senin için en büyük motivasyon bu olacak o zaman bitanem paylaşım ne kadar çok olursa takım motivasyonu o kadar artar insan aile gibi oluyor birinin derdi hepimizin derdi oluyor ve sen çok güzel motive etmeyi başardın bu haftaki başarıda payın büyük

çookk teşekkür ederim canımm biz de çok mutluyuz Allah herkese bu mutluluğu nasip etsin inşallah aynen öyle canım artık daha bir dikkat etmem gerekiyor her hafta en az 1 kiloyu hedefliyorum ki bahara kadar verdiğim kiloları koruyabileyim daha çok yolum var .. inan ki üzülüyorum canım kızlar moralini bozunca istiyorum ki hepimiz kilo verelim hepimiz sağlıklı olalım tabi sadece bizim takımımız için geçerli değil bu bütün takımlar kilo versin estağfirullah canım ben pek bir şey yapmadım onların da içlerinde vardı ufak bir ışık bekliyorlardı sadece

Aminnn cnm benimmm haftada en az 1 kilo verebilirsen süper olur bunun içinde spora yüklenmen lazım fakat dönem dönem durma olabilir o zamanlarda sakın moralini bozma aynen devam et tatlım evet cnm çok haklısın inş herkes sağlıklı ideal kilosunda olur öyle çok çektikki bu kilolardan bazen yolda gencecik gençleri gördükçe hakikaten üzülüyorum hemen yanına gidip anlatasım geliyor

haklısın canım annemde öyle söylüyor nerede hareket orada bereket diye yapmaya çalışıyorum mümkün olduğunca ama bence de yeterli değil yaptığım spor evin içinde hareketsizim malesef evimin yakınlarında spor salonu da yok kış geliyor evde koşu bandımla idare edeceğim artık aynen zaman zaman duraksamam oluyor 3 haftada bir oluyor genelde moralim bozuluyor ama devam ediyorum o aralar işte motivasyona o kadar çok ihtiyacım oluyor ki sorma canım
aynen yaa bende öyle hissediyorum geçen bir çocuk gördüm çok kiloluydu gerçekten çok üzüldüm ve farkında değil restorana gelmiş yedikçe yiyor dur yeme diyesim geldi ama diyemedim işte

Bitanem koşu bandın varsa harika daha ne olsun yalnız koşu bandında interval yöntemiyle çalış ben öyle yapıyorum yani dk 7,5 (eskiden 6 da )hızında koşuyorum 3 dk 6 da yürüyorum bu sayede daha çok yağ yakmış olursun tatlım o aralarda sen beni bul

tamam canım denerim öyle ben de arada koşuyorum 9.0 da sonra geri 7.5 e düşürüyorum ama genelde hızım 7.0 oluyor
bana göre 8 baya hızlı 9 da da uçuyorum koşu bandındn bulurum canım seni

tamam canım denerim öyle ben de arada koşuyorum 9.0 da sonra geri 7.5 e düşürüyorum ama genelde hızım 7.0 oluyor
bana göre 8 baya hızlı 9 da da uçuyorum koşu bandındn bulurum canım seni

oooo maşallahın var kuzummmm ben seni bulayım en iyisi motivem düşünce

iyi geceler tatlı rüyalar cafe sakinleri iyi pazarlar dilerimm şimdi ben yatarım sen gelirsin Berilcim

Anladım canım.ben menülerimi düzene sokana kadar mezun oldum diyebilirim. hiç düzenli yazamadım ama sabah maydanozlu limona öğle haşlanmış sebzeli yoğurda ve akşam etle salata yemeğe çok dikkat ettim.

Tesekkur ederim canım rüzgar gibi mi oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…