Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Cok tatlisiniz tesekkurler :)

Evet berilim bizim gibi gezintilerin isi zor be yavvv ( sigara icen similey )

Sevgili Café ve sakinleri
Yarinki tartiyi cok Merak ediyom ya
Diyete cok sadiktim.tek sucum icmemem gereken kahvelerdi ama onuda Sadece kriz donemlerinde ictim.bu diyet benlikmi yarin gorecegiz
Hepinize dolu dolu bir Gun fistiklar

Günaydın şekerler

Tşkler Berilcim yarın ola hayrola kuzumm türk kahvesi ve şekersizse sorun olmaz diyorum en güçlü antioksidan kuzum başarılar

sweetim abenim bugun hic gelemedim.kac gundurde bir soyle agiz tadiyla cayimizi kahvemizi icmeye gelemedik.malum dolu dolu bir hayat yasiyoruz ya.ama ben ikinizlede gorusemedigim gun bos oluyor bazi seyler.ikinuzide cokkkkkk seviyorummmm
haaaaaaaaaa cafe ve sakinleri bu haftada 1.1 kg gitti

Ben de gelemedim ki sana sitem edeyim Berilimm gezmedeydim öğleden sonra içeceğimiz günlerde gelir elbett kesinlikle duygularımız karşılıklı kuzum trbkler hem süper vermişsin hem de yeni kaptanlığın hayırlı uğurlu olsun tatlım yandıkki ne yandık senin enerjinle 5, takımın çıtırlarının azmi birleşince işimiz zor

Swett canım sımdıden günaydın
Bekledımde gelmedın
Üyeyı nasıl kaptım görmedınnnn

Ben yine uyuyamadim 2 ye grliyordu yattigimda 5.30 da buraya kendimi zor attim. Cayida bitirdimmm ohhhh canima degsin gelseydiniz icerdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…