Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Tşkler aebencimmm

Bitanem pişmeden felaket kokuyor önceden uyarmıştım fakat pişince kokusunun kalmadığını söyledi annem ben içmediğim için bilemeyeceğim fakat annem uyuduğuna göre sen hayli hayli uyursun poşetin ağzını sürekli kapalı tut yada kavanoza koy cnmm 1 tatlı kaşığı yeterli 1 fincan için fazla koymana gerek yok

Bende sunu dusunmustum
Kesin asure bir kac Gun pisecek es dost cok
Ama yemege cagiripbikram edebilirim
Hasanin bir adagi vardi ben ameliyattayken Onu yapip dagitmayi istiyoruz.
Selam hergun veriyoruz ama hasta isini bilmiyordum belki yaptigim hastaneye ziyaretci giderim.bunu senin yazinin uzerine plana ekledim.
Alis veris isine bayildim

Bende kapali bir kavanozda sakliyom ben buyuk kupaya bir ck ekledim

İyi pazarlar canımm evet kesinlikle öyle bugün spora yükleneceğim başarabilirsem bakalım

Meltemcim kahvaltin yok sanirim .
Menun
Sabah limon maydonoz .
Ara meyve
Oyleyin haslanmis sebze yogurt .
Aksam et salata

Acikirsan birkac kuru yemis dogrumudur ?

Cok sıki bir menu :)

Bunlarin disina ciktinmi hic ?
Yok canım kahvaltı var.
Yumurta veya peynir.bir kaç zeytin.yanında ılık bir şeyler içiyordum.ya açık çay yada yeşil çay... Ama olmazsa olmazık limonlu maydanoz.yarımşar domates ve salatalık ve 1 dilim tam tahıllı ekmek
Öğle haşlanmış sebze işte kabak olur brokoli olur lahana falan... Semizotu yiyordum yogurtla ama bu çiğ olarak...
Yani ben patates- pilav ekmek makarna kullanmadım
Akşam avuç içi kadar et yani genelde tavuk,kırmızı et,balık,köfte gibi...yanında mutlaka 2 kaşık salata eğer salata yoksa bile 1 yaprak marul...

Gunaydin cafecim ve Café sakinleri
Bugun bir garibim mutsuz uyandim.sanki bir hirsiz gece yasam enerjimi caldi.yuzumu yikamayi bile Canim istemiyor henüz yikamadimda.haberlerde sonbahar depresyonu diye Birsey duydum.yoksa depresyondamiyimmmm.
Bugun detoks gunu.2 Gun surecek 3 alternatif var
1.5 kilo patates
200 gr pirinc
1 kg meyve
Sanirim ben patatesi haslayip yiyecem
Bu ruh halimdeki berili hic sevmiyorum.
Sizin havaniz nasil

Beril kendini iyce sıkacak bahaneker arama ! Ne depresyonuymus hih ...

Ne detoksu yapiyorsun ?
Dunden sonra benimde detoksa ihtiyac olacak sanirim
Abenimmmmm sen kacirdinmi ben metabolik balansa basladim bugun.
Ya bilmiyom pek bir trelelliyim bugun.simdi kanaltürkte ASK doktoru Mehmet var Onu severim belki biraz havam degisir.kiz dur bir bakiyim ben nasilim 3 gündür disardaydik.diyette olanlar icin hafta sonu olmamali.cumadan Sonra pzt si geri baslamali

Dun bizde disarda yedik dogum gunumdu , birde gece pasta olayi var tabi .. Bugunde nasil olsa niyetliyim diye pastayida yedim . Gece sahura kakmiycam diye .. Baya arti ciktim iyi olmadi . İzinliyim gerci 3 hafta ama ben kilo vermis olarak donmeyi dusunmustum ..
Carsambayida atlatayim bende bir plan yapicam kendime :)

Nice yillara
Yeni yasin mutluluk huzur getirsin sana tatlim.
Bizim gibi cok gezintiler biraz zor kilo verip gelir be bacim

Slm cafe sakinleriiii

Gecikmeli de olsa doğum günün kutlu olsun aebencim sevdikleirinle birlikte sağlık ve mutluluk dolu nice güzel yıllar dilerimmmm

Berilcim depresyon filan yok kuzumm haydi yeni bir hafta yeni bir maraton silkin şöyle aç güzel kıpır kıpır bir müzik

Meltemcim açlık sınırında yaşamışsın resmen kuzummm tbrkler hakikaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…