Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günayd diyet gardaşlarım

günaydın kızlar
bugün 76.8 oldum yarın tartılamam bugünden bildireyim
yani geçen haftaya göre 100 gr artış varrrr

az hasarla atlatmışsın kadisim ..
neden yarın tartılmıyorsun ? dr. mi gideceksin ? dişin nasıl ?:26:

Günaydın arkadaşlar

Ceza günlerim devam ediyor.. Her gün rapor veriyorum
Efenim yılbaşında aldığım 2,6 kilonun toplam 1,9 unu geri gönderdim.
İlk gün 1,3 verdikten sonra dün de 600 gr göndermişim.
Kaldı 700 gram...

Akrebim başınız sağ olsun..

Günlük tartılmaya geri dönmüşüz

Bence bu son cümleyi püsküüt hiç okumasın

Dedim ama okumuş bile

Sürüsü desem
Mecburen döndüm akrebim..
Senin deyiminle içime sürü kaçtığı için bu hafta böyle geçiyor.. Tam kurtuldum derken üstüne yılbaşı muhabbeti kastı yani.. Hala vermeye uğraşırken ne yediğimi bile unuttum bu arada..

Geçmiş olsun kadiscim..
İnşallah azalmıştır ağrın.
Sahiden de keyifli bi'şey yiyip yiyip kilo almamak.
Benim metabolizma hiç öyle çalışmıyor ne yazık ki.. 1 kadeh şarapla alırım ben 300 gramı.. Tecrübeyle sabit..

Aebenim kolay gelsin tatlım ya.. İşin zor. Rast gitsin inşallah..

Bu arada ağzından bal damlamış bal!!!
Dilerim öngördüğün gibi olur.. kilocuklarım pıtır pıtır terkeder ülkemi..

ben beyni daha çok almaya kodlamıştım halbu ki ama böyle olduuu
Ayyyyyyy bak şimdi!
Ben ne yaptım inanamıyorum!!!
Yemek boyunca "ben kesin 3 kilo aldım bak gör" dedim durdum.. Nereden saplandıysam 3 kiloya..
Keşke 3 yerine 1 deseydim ya (

Var bi tuhaflık.. Millet rüyasında ak sakallı dede görür. Ben kızılderili gördüm dün gece.. Bana baktı ve manavata dedi. Araştırmam lazım ne demek o acaba..

sabah sabah beni güldürdünya yarında baskül seni güldürsün püsküütüm .inşallah .
bende merak ettim ne demekmiş manavata . araştırıcınca heber ver oldumu özel bir şifre sayı vs olmasın

püskütüm bugün yogurda yüklen canım hatta ara bile yemi,yorsan yogurt kat arlarına . tüm ögünlerinede . kahvaltıyı yeni yaptıysan ayda yapacaksan yogurt ye
benim kahvaltı 1 kş yulaf ezmesi ve küçük kase yogurt birazda peynir . gün boyuda pro ve yogurda birde salataya yüklenicem . işe yarıyor bugün menün belli deyilse tavsiye ederim .

kadisin beyin kodlaması gerçekden işe yarıyor . ben geçen hafta sonu hatta başı yedim ne yalan diyim .ama çok abrtmadan . fkar hep dedim ben kilo almıycam diye . ve bunu inanarak söyledim . sonuçda 1 kilo artmış (tım ) ama ölçülerim aynıydı .. bu sabahda görüyorumki kilo almamışım . rakibem akrep hanım bunuda görsün :))

Son düzenleme:

Amin, amin! Cümlemizi!

Bilemiyorum.. stres yaptım, sakinleşince bakacağım.. Haber ederim aebenim.

2 gündür ayrana döndüm zaten.. Öğlen ve akşam yoğurt yiyorum aebenim.. Sebze haşlamıştım Salı günü.. 3 günlük porsiyonum hazır. Dün de kavrulmuş kıyma ekledim 2 kaşık üstüne. Akşam yemeğim bu. Öğlen yoğurt ve müsli yiyorum. Sabah da ya kahvaltı ya tost. İlk gün kahvaltı yapmamıştım doğal olarak..

Ben derin bir nefes alayım da bakayım manavata neymiş.. :18:

Sahiden enteresan!
Hayatımda hiç duymadığım bir sözcüğü rüyamda duymak hem de bir kızılderiliden..

Bakındım internette.. Özetle şu:
Manavata:
Güney Hindistanda başlamış olan bir öğreti.. Sanskritçede "insanlık" anlamına geliyor.
Manavata adında bir oluşum var. Gönüllülerden oluşan bir yapı.
Felsefeleri "Sağlıklı, uyumlu ve düzenli bir dünya yaratmak"
Mottoları : İnsanlık bizim kimliğimizdir. (Humanity is our idendity)

Minimum düzeyde yapay işlemden geçirilmiş doğal ürünlerle beslenmek, disiplinli bir hayat sürmek, muhtaçlara yardım etmek manavata müminlerinin yaşam anlayışı..

..da kızılderiliyle alakasını bulamadım. kızılderili-manavata yazıp aratınca burası çıktı google da

E tamam o zaman ben Hindistana gidiyorum.. Orada bir kızılderiliyle tanışıyorum. Size de tütsü gönderirim oradan..

yahu püskütüm seni özetlemiş işte tek kelime yapıp elişne vermiş .

epeydir plates yapamadım .. bugün fırsat varken yapayım .

hayırlı günler diliyorum .

günayd diyet gardaşlarım

az hasarla atlatmışsın kadisim ..
neden yarın tartılmıyorsun ? dr. mi gideceksin ? dişin nasıl ?:26:

günaydın hayatım
dişimin ağrısı yine devam ama düne göre daha iyiyim
yarın tatil bana misafirler annemde onlarla bir gezeceğim yani yine yemek yemek
ama ben yine de ne kadar yersem yiyeyim kilo almıyacağım

kilo verceğim diye kendimi kodlasam veririm de neyse o kadar da yüzsüz olmıyayım demiiiiiiiiii

epey azalmış hadi bakalım yarın da hepsi gitsin
hatta lapa yap bugün sennnnnn

saol canım bu ağrı fena bir ağrıymış yaaaa
metabolizma değil canım beyinnnnnnnnn

kilo almıyacağım diye kodla demedim mi ben sana hiç dinlemiyosun beniiiii

şimdi de yapman gerekn bu
ben yarın sabah 700 gr vermiş olacağım sürekli bunu söyle beynineee
ve yediklerine aynen devam et hadi bakalımmmm

Bravo kadiscim!

Darışı başıma. Amin.
saol hayatımmmm

inandığına sevindim canım
tebrik ederim almamışsın sende
bu şekild ekilo vercez kızlar hadi bakalım
hatta bir topik açıyomuşum beyinle zayıflayın diyeee
ama şu an vaktim yokkkk bunaaaaaaaa

yani çok güzel bir rüyaymış sanırım
seni özetleyor gibi
senelerdir buralarda sayende kaç kişi zayıfladı canım bennnn
sağlık gönüllüsü püsküttttt

Akrebim başınız sağ olsun..
Sağol canım benim

Var bi tuhaflık.. Millet rüyasında ak sakallı dede görür. Ben kızılderili gördüm dün gece.. Bana baktı ve manavata dedi. Araştırmam lazım ne demek o acaba..
Manavata

Cidden enteresan bir durum :26:

İyi bari ağrın azalmış kadiscim.. hepsi bitsin gitsin dilerim..
Süpersin!
Beyin beyin ey beyin! "Yarın sabah 700 gram vermiş olacağım"
Tamamdır! Sevdim bu işi.. Bugün sürekli tekrarlıyorum..

Güzel sözlerin için teşekkür ederim kadiscim.. Ama ufak bir edit lazım.. "sayende" sözcüğü beni huzursuz eder.. Herkes kendi sayesinde zayıflıyor.. El uzatanın elini tutuyorum becerebildiğimce.. yaptığım sadece bu.

Yarın için de iyi yemeler, iyi yiyip kilo almamalar dilerim.

Saol hayatım senin yerine de yiyeyim mi ?

yani o kadar çok şey yeme planım var ki anlatamam
eğer yapabilirsem liste yapayım
ve nasıl kilo almadığım aşşaın sizzzzzzzz

Saol hayatım senin yerine de yiyeyim mi ?

yani o kadar çok şey yeme planım var ki anlatamam
eğer yapabilirsem liste yapayım
ve nasıl kilo almadığım aşşaın sizzzzzzzz

Ye anacım benim yerime de ye..
Sağlık olsun, şifa olsun.
Allah biliyor hiç gözüm yok.. Daha içimdeki sürünün tepinmesi dinmedi..

Seni görünce altyazı geçiyor.. yarın sabah 700 gr vermiş olacağım.. yarın sabah 700.. yarın sabah.. çit.. çit.. çit..

öyle yemegi yerken tv de bir kanalda bi adam vardı düşünce gücüyle genç kalmış . dahiliye dr. kendisi ama bir çok farklı yönüde var müzik spor .vs vs .
kendi 51 yaşındaymış ama ancak 30, 35 gösteriyordu okadarda fit duryorduki baklavaları sayılıyordu
etkilendigim kelime şuydu''gerisi teferruat önemli olan düşünce gücü ''
kilo vermeye başlamadan hep demiyormuyuz önce kafanda bitirmelisin önce karar vermelisin diye . kaç başarı hikayesi okudum ilk kelimeleri hep bu :44:
hatta bu konu hakkında bir kitap vardı geçen seneler baya konuşulmuştu . beyin gücüyle zayıflama'mıydı neydi:44:

püsküütüm bence sen inanaran devam et yarın sabah 700 gr verecegim diye . tabı bu arada elinden geleni yap homini gıtlak yiyipde kilo vermeyi tabiki beklemeyiz .

bende beynime diyorumki sabaha 62 'li bir rakamda uyanayım . ve bunu inanarak ısrarla istiyorum

ha bide unutmadan püsküütüm geçenlerde konu olmuştuya ne zaman spor yapılmalı diye . bu bey sabah yapmayı önerdi çünki en iyi yag yakımı sabah oluyormuş .hazır geceden leptinlerde salgılanmışken

Son düzenleme:

ben de başka yerden duymuştum sabah zaten metobolizma çalışırmış akşam diyorlardı hangisi dogru bilemedim en iyisi hem sabah hem akşam yapmak

ben de başka yerden duymuştum sabah zaten metobolizma çalışırmış akşam diyorlardı hangisi dogru bilemedim en iyisi hem sabah hem akşam yapmak

aslında yapalımda ne zaman olursa olsun bence
..sabah yapılan spor günbuyu insanı etkiliyor bunu kendimden biliyorum . gece hiç spor yapmadım normal yürüyüşler dışında .. ama biliyorumki sabah yaparsan gün boyu daha bir dinç oluyorum tüm günüme yansıyor bu .

nasılsın fadimem ?.

100 kilo olan biri nasıl olur .evde misafirler artık yemek yapmaktan bıktım sorun tek yemekte degil yaptıgım her yemegi yemiyorlar ayrı ayrı yapmak zorunda kalıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…