Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

2013 herkese mutluluk saglık getirsin bol irade kilo vermek için
ben 2013 yılına tam 100 kiloyla girdim misafirler bizde mutfaktan çıkmıyorum canım sıkıldıkça agzıma birşeyler atıyorum

gnayd305n10ix1ea7ug1.gif

Herkese günaydın.. :KK71:
Yeni ve iyi yılın ilk günü aydın olsun.. :KK34:

İlk güne utançla girmek varmış :KK60:

Özetle; bir günde 2.6 kilo almış durumdayım. :KK37: Şakanın da ötesi bir durum sanırım..

Dün sabah 65.8 diyen tartı, bu sabah 68.4 olduğumu söyledi. Bu tartıyı bir an önce psikologa götürmeliyim. Sanırım manik-depresif kendisi.. Yoksa, benlik bir durum yok! :emir_bebek:

Tabii utanmakla bitmez bu iş. Bugün neler yapacağımı yazayım.. Yazmak, gururuma şerh koymak gibi geliyor.
Kendim için yazıyorum; planımı yazınca bozmaktan utandığım için sadık kalmamı sağlıyor.

Bugün yapacaklarım:
- Rutin sporum
- Ancak bisiklet ceza olarak 2 kere (toplam 40 dakika edecek)
- 3 lt.su
- 3 kupa taze zencefil çayı
- Açlık hissedene kadar yemek yok
- Günün son yemeğini 18:00 de yemeğe başlayacağım.
- Mönü: Haşlanmış türlü sebze, sarımsaklı yoğurt ve baharat eşliğinde.
- Eğer olur da gün içinde acıkırsam üç alternatif var. Üçünden biri.
1. alternatif: elma ve peynir
2. alternatif: yoğurt, az müsli eklenmiş
3. alternatif: salatalık, domates, biber ve peynir
- Yemekten yarım saat önce ve yarım saat sonra karanfilli sıcak su. / fadimenin eklediği yazı

Dünkü planıma birebir uydum ve neticesini aldım.. :KK64:
Yılbaşında aldığım 2.6 kilonun yarısını gönderdim gitti. Kilom : 67.1
Kaldı 1.3 kilo fazlalık ve kaldı 2 tartı günü. Bence olur bu iş!

Bugün, dünkü kadar sıkıyönetim yok. Minik rahatlamalar ekliyorum, hepsi bu.
Sabah kahvaltı yapacağım. Akşam, haşlanmış sebzeme, kavrulmuş kıyma ekleyeceğim. Ve biraz daha geç yerim.
Diğer her şey dünkünün aynısı olacak.
Yarısı da bugün gitse oley derim! :KK42:

günaydın cafelıghtın fit olma yolunda azimle ilerleyen fıstık hatunları:KK16::KK16:

yılbaşı itirafları yapılmış,bende yapayım:KK1:yanlız ben yılbaşı öncesi kilomu bilmiyorum,malum tartı orucuna girmiştim,:KK53:yedim,içtim kasmadım kendimi ve dün sabah dayanamadım tartıldım cumaya göre 200 gr artıdayım,şimdi püskütüm sizin kilodaki artışlara bakınca ben iyi gibiyim sanki,yani kilomu vermişim aslında cumadan pazartesiye,hani yılbaşı akşamıda içime öküz kaçmış gibi yedimde yedim:KK52::KK52:

Son düzenleme:
günaydın cafelıghtın fit olma yolunda azimle ilerleyen fıstık hatunları:KK16::KK16:

yılbaşı itirafları yapılmış,bende yapayım:KK1:yanlız ben yılbaşı öncesi kilomu bilmiyorum,malum tartı orucuna girmiştim,:KK53:yedim,içtim kasmadım kendimi ve dün sabah dayanamadım tartıldım cumaya göre 200 gr artıdayım,şimdi püskütüm sizin kilodaki artışlara bakınca ben iyi gibiyim sanki,yani kilomu vermişim aslında cumadan pazartesiye,hani yılbaşı akşamıda içime öküz kaçmış gibi yedimde yedim:KK52::KK52:

:KK9: Bravo canım ya! 200 gr artıda olmak böyle bir dönemde bana göre kilo vermiş olmak gibi..

Yalnız pes! "öküz" olayı koparttı beni.. Aklımda bir şey vardı.. Komiklik olsun diye yapacaktım. Başrolde öküz olacaktı.. Zaman bulamadım diye yapamadım.. Sen de öküz teşbihinde bulununca kafadan koptum yani..

Bir bilmecem var..

Sen afedersin öküz kaçmış gibi yiyerek +200 sen.. ben yılbaşı sonrası +2600 olduysam benim içime ne kaçtı? Bilene en çikolatalısından püsküüt! :KK60:

:KK9: Bravo canım ya! 200 gr artıda olmak böyle bir dönemde bana göre kilo vermiş olmak gibi..

Yalnız pes! "öküz" olayı koparttı beni.. Aklımda bir şey vardı.. Komiklik olsun diye yapacaktım. Başrolde öküz olacaktı.. Zaman bulamadım diye yapamadım.. Sen de öküz teşbihinde bulununca kafadan koptum yani..

Bir bilmecem var..

Sen afedersin öküz kaçmış gibi yiyerek +200 sen.. ben yılbaşı sonrası +2600 olduysam benim içime ne kaçtı? Bilene en çikolatalısından püsküüt! :KK60:

:KK52::KK52::KK52:çikolatalı püskütüde almayım,cevapta vermeyimm ben en iyisi püskütümmm,koptumm bende:KK9::KK9:

Hiç belli olmaz akrebim.. Belki de senin ve kadisin yaptığı doğrudur. Yılbaşının neye mal olduğunu anlamak belki de bana iyi gelmeyecek..

Çikolata üstü çerez.. Hımmm..

Bence sen bu Cuma izne ayrıl şimdiden.. :KK60: Şaka bir yana çok zor çooook. Benim kafada da on tilki dolaşıyor.. Hem de hepsi aç :KK60:
Akşam şunu da yiyeyim bunu da yiyeyim.. Yok anacım iflah olmam ben.. Kaçamağı tadında bırak di mi?
I-ıhhh olmaz.. Beynim şimdiden kilo aldı hissediyorum, kulaklarım ağrıyor.. :KK60:

Sen şimdi al o çikolatayı bi'koşu sokağa in.. Hanım teyzelere, bebelere "iyi seneler" diyerek ikram et.. Hem sen kaloriden kurtul hem de bir sürü insanın yüzüne gülücük çiz, şu meşakketli ülkemin şu sancılı bir yılının daha son gününde.. :KK34:

Fısıltı: Çereze yer aç baba bea! :18:

Zuzum plan hiçde sandığım gibi olmadı..Yılbaşı akşamı işten çıkıp eve geçtik ailece..Acilen yemek hazırladım az zamanda hızlı hazırlanan çabuk yemek çünkü çok acız..
Yemek sonrası dışarı çıkılacak çerzdi tatlıydı pastaydı ne varsa alınacak gece uzun otururken yenecek (eşimin planı)..

Yemek yendi masa toplandı dışarı çıkma hazırlığı içinde iken bir telefon, eşimin eniştesi vefat etmiş..Hemen apar topar oraya gittik..Gece epey geç saatlerde eve dönüldü..
Dün de defnedildi yine akşam geç saatlerde eve dönüldü..

Özetle ilkdefa abursuz cubursuz hatta mide içine gömülü bir yılbaşı gecesi ve ertesi günü geçirdim..İnanılır gibi değil ama gerçek:26:

Özetle; bir günde 2.6 kilo almış durumdayım. :KK37: Şakanın da ötesi bir durum sanırım..

Dün sabah 65.8 diyen tartı, bu sabah 68.4 olduğumu söyledi. Bu tartıyı bir an önce psikologa götürmeliyim. Sanırım manik-depresif kendisi.. Yoksa, benlik bir durum yok! :emir_bebek:
Doğru doğru kesinlikle senlik bir durum yok :KK53:
Tabii utanmakla bitmez bu iş. Bugün neler yapacağımı yazayım.. Yazmak, gururuma şerh koymak gibi geliyor.
Kendim için yazıyorum; planımı yazınca bozmaktan utandığım için sadık kalmamı sağlıyor.

Bugün yapacaklarım:
- Rutin sporum
- Ancak bisiklet ceza olarak 2 kere (toplam 40 dakika edecek)
- 3 lt.su
- 3 kupa taze zencefil çayı
- Açlık hissedene kadar yemek yok
- Günün son yemeğini 18:00 de yemeğe başlayacağım.
- Mönü: Haşlanmış türlü sebze, sarımsaklı yoğurt ve baharat eşliğinde.
- Eğer olur da gün içinde acıkırsam üç alternatif var. Üçünden biri.
1. alternatif: elma ve peynir
2. alternatif: yoğurt, az müsli eklenmiş
3. alternatif: salatalık, domates, biber ve peynir
- Yemekten yarım saat önce ve yarım saat sonra karanfilli sıcak su. / fadimenin eklediği yazı
İşte bu güzeldi :KK60: acil durum alarmı :KK60:
Benmi yooo ben gayet rahatım canımmmmmmmm :118:
:13:
Bunu da toparlarız be blackandwhite cım..

Cumaya daha koskoca 3 günümüz var.. Cumaya tartıyı yalancı çıkaralım.. :KK34:

Heyoo hadi bakalımm:KK52:

Sabah kahvaltı yapacağım. Akşam, haşlanmış sebzeme, kavrulmuş kıyma ekleyeceğim. Ve biraz daha geç yerim.

Günlük tartılmaya geri dönmüşüz :KK23:

Bence bu son cümleyi püsküüt hiç okumasın :KK1:

Bir bilmecem var..

Dedim ama okumuş bile:KK1:

Sürüsü desem :KK23: :KK60:

günaydınlarrrrr
ben dün gelemedim malesef önce size yorum yapayım sonra kendimi anlatayımmmm

vay vay vayyy
ben ne 31 inde nede 1 inde tartıldım ama bugün tartıldım
vicdanım rahat sayılırrrrr:18:

vay vay vay harikasın canım kalanda bu hafta gider merak etmeee:KK39:

Bir bilmecem var..

cevap yokkkkk canım ne desem boşşş
ama ben o kadar yedim ki anlatamam gece 2 de en son hatırladığım meyve yedim vay vay vay ne geceydi yaaa

Zuzum plan hiçde sandığım gibi olmadı..Yılbaşı akşamı işten çıkıp eve geçtik ailece..Acilen yemek hazırladım az zamanda hızlı hazırlanan çabuk yemek çünkü çok acız..
Yemek sonrası dışarı çıkılacak çerzdi tatlıydı pastaydı ne varsa alınacak gece uzun otururken yenecek (eşimin planı)..

Yemek yendi masa toplandı dışarı çıkma hazırlığı içinde iken bir telefon, eşimin eniştesi vefat etmiş..Hemen apar topar oraya gittik..Gece epey geç saatlerde eve dönüldü..

Özetle ilkdefa abursuz cubursuz hatta mide içine gömülü bir yılbaşı gecesi ve ertesi günü geçirdim..İnanılır gibi değil ama gerçek:26:

başınız saolsun canım
Allah geride kalanlara sabır versin

Günlük tartılmaya geri dönmüşüz :KK23:

Bence bu son cümleyi püsküüt hiç okumasın :KK1:

Dedim ama okumuş bile:KK1:

Sürüsü desem :KK23: :KK60:
sürüüüüü müüüü :KK19:

sabah doktora gittim 2 gündr dişim ağrıyorrr
dolgumun kenarı düşmüş mahvoldum birde enfeksiyon varmış ilaç verdi yolladı ptesi çekelim dedi
de ben kendi doktoruma gideceğim hafta sonu bakalım o ne diyecek
ama geçmiyo ağrısı saat başı ağrı kesici içiyorum nerdeyse dayanamıyorum artık

pazar akşamından misafir geldi biliyosunuz 15kişiydik evde dün akşam yolladım herkezi rahatladım biraz
misafir olunca pek pek pek yedik patlayıncaya kadar
ve bu sabah 77.0 dım yani sadece 300 grrrr:KK42:
yani benim için pek güzeldi o kadar yeyip az kilo almak
cumaya kadar bu 300 gr mı verip bu haftayı sıfra sıfır kapatmak istiyorum
belki verebilirim bile dişimin ağrısından :KK19:

merhabalar ..:KK16:

dışarda geliyorum ve tekrar çıkmam lazım .amanın ankara ne soguk işiniz yoksa çıkmayın derim .:KK52:

nasılsınız hemen okuyup cevap yazıp çıkayım .bu sene anlaşılan ben evde hiç oyurmuycam . kzımın ün.sınavı var bu sene bilyorsunuz .ve başvurular başladı . nüfus kagıdını yenilememiz gerekiyor resminden dolayı . ona gidicem kızılaya şimdide . nüfüs müdürlügüne . bir merhaba diyim dedim . biliyorum burayı ihmel ediyorum ...

diyet ne alamde derseniz . oda neymiş diyorum :KK52: şaka şaka bugün ve yarın sıkı bir mönüm var yine :KK14:

püskütüm son mesajını gördüm 2 kilodan fazla su tutmuşsun .. kilo demiyorum dikatini çekeyim . bu sabahda büyük ihtimal çogu gitmiştir . yazdıysan henüz okumadım .. hattta bu yıl başı tozutması senin bünyeni hızlandıracak bile diyebilirim . afiyet olsun .:KK16:

kadısım geçmiş olsun canım diş agrısı zordur . misafirleride yollamışsın .:KK9:
azda kilo almışsın demekki, beynini iyi kodlamişsin . akrep duymasın . bende 1 ki,lo artıdaydım . cumaya ne olur bilinmez..:KK9:

:KK9:aynen dedigim gibi olmuş bu sabah . kalan günlerde mesajımın diger kalanı gibi olacak püskütüm . ben bunları çok yaşadım o yüzden tıpatıp biliyorum . kayıtlarda var efem .:KK9:..:KK34:

neslişim 200 gr iyi canım ....ama seni üzmeyim bazan acısı sonra çıkıyor :KK19:buda kayıtlarımda var :KK14:

başınız sagson akrebim rabbım cennet mekanı eylesin inşallah ..

bu demek oluyorki bu haftatadamı akrebe yenilicem loooo :KK37: yok hayır olamaz efem .:KK53:

neslişim 200 gr iyi canım ....ama seni üzmeyim bazan acısı sonra çıkıyor :KK19:buda kayıtlarımda var :KK14:

aeben ablam şöle bi durum var,bu 200 gr artı cumaya göre,ben pazartesi tartılmadığım için kilomu bilmiyorum,büyük ihtimal pazartesi günki kilom cumadan eksikti,yani öyle olması lazım:KK23::KK23:
yoksa o kadar yemeğe kesin en az 1 kg artı çıkmam lazımdı,üstelik ev yapımı çiğ köfte yedimki,bulgur bende acaip şişlik yapar:KK52:

bakalım cuma günü görücez tam sonucu,o güne kadar tartı yine cıss:KK20::KK20:

merhabalar ..:KK16:

dışarda geliyorum ve tekrar çıkmam lazım .amanın ankara ne soguk işiniz yoksa çıkmayın derim .:KK52:

nasılsınız hemen okuyup cevap yazıp çıkayım .bu sene anlaşılan ben evde hiç oyurmuycam . kzımın ün.sınavı var bu sene bilyorsunuz .ve başvurular başladı . nüfus kagıdını yenilememiz gerekiyor resminden dolayı . ona gidicem kızılaya şimdide . nüfüs müdürlügüne . bir merhaba diyim dedim . biliyorum burayı ihmel ediyorum ...

diyet ne alamde derseniz . oda neymiş diyorum :KK52: şaka şaka bugün ve yarın sıkı bir mönüm var yine :KK14:

püskütüm son mesajını gördüm 2 kilodan fazla su tutmuşsun .. kilo demiyorum dikatini çekeyim . bu sabahda büyük ihtimal çogu gitmiştir . yazdıysan henüz okumadım .. hattta bu yıl başı tozutması senin bünyeni hızlandıracak bile diyebilirim . afiyet olsun .:KK16:

kadısım geçmiş olsun canım diş agrısı zordur . misafirleride yollamışsın .:KK9:
azda kilo almışsın demekki, beynini iyi kodlamişsin . akrep duymasın . bende 1 ki,lo artıdaydım . cumaya ne olur bilinmez..:KK9:
ben beyni daha çok almaya kodlamıştım halbu ki ama böyle olduuu :KK14:

Duydum bileee:KK52:

Çok sağol canım benim..

Öyle görünüyor canikom:KK53:
radarın mı var yahu :KK9:

aeben ablam şöle bi durum var,bu 200 gr artı cumaya göre,ben pazartesi tartılmadığım için kilomu bilmiyorum,büyük ihtimal pazartesi günki kilom cumadan eksikti,yani öyle olması lazım:KK23::KK23:
yoksa o kadar yemeğe kesin en az 1 kg artı çıkmam lazımdı,üstelik ev yapımı çiğ köfte yedimki,bulgur bende acaip şişlik yapar:KK52:

bakalım cuma günü görücez tam sonucu,o güne kadar tartı yine cıss:KK20::KK20:
anladım neslişim cepden kullandın yane:KK9: arada bir şoklamak iyi geliyor bünyeye .yeterki arkasını iyi dengeleyerek :KK31:
ben beyni daha çok almaya kodlamıştım halbu ki ama böyle olduuu :KK14:

iyide olmuş kadisim afiyet olsun :KK16:

püsküütüm gelmemiş :KK16:

2013 herkese mutluluk saglık getirsin bol irade kilo vermek için
ben 2013 yılına tam 100 kiloyla girdim misafirler bizde mutfaktan çıkmıyorum canım sıkıldıkça agzıma birşeyler atıyorum
canı sagolsun fadimem gider geri :KK34:
iyi yıllar püsküütçüm ben de sabah tartı ile aynı olumsuz sonuzu yaşadım :KK30: 76.5 iken bu sabah 78.00 dedi :KK17::KK17::KK17::KK17:

sen nerdesim bakimm.. montiyede ugrmaz oldun . :KK4:

günaydın kızlar
bugün 76.8 oldum yarın tartılamam bugünden bildireyim
yani geçen haftaya göre 100 gr artış varrrr:nazar:

X