Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

günaydın

beril tebrikler

püsküütüm paylaşım alanından anladıgım kadarıyla, takımların genel hali bizim cefeden farklımıki takım kurayım diyorsun .

...yavs daha ne edem motiive olman için .:44: bak ben bu sabah 62 leri gördüm
. hadi yetiş bana , bak ikimizin hedefide 5'li rakamlar yaza . sen daha bana yetişmen için 1 fırın ekmek yememelisin

Son düzenleme:

yaza ben de yetisebilirim sizeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sagolasin aebennnnnnnnnnnn

aeben abla harikasınnacaba benim size yetişmem için kaç fırınekmek yemem lazım

yaaaaaaa ben bugun pek bi mutluyum
cekmeceleri duzeltirken hamile takip defterimi buldum
ilk kontrolde ben 82 kiloymusum
elifim 7.ayina yeni girdi ve ben hamilelik boyunca aldigim kilolari vermisim
simdi ikinci etaptayimmmmmmmmmmm
ben hamile kalmak icin kontrol ilaclarini birakip iplerimi saldigim donemdeki aldigim kilom kalmisssssssssss
ya ben inaniyorum artik yapismayacak bunlar bedenime
hoppidi hoppidiiiiiiiiiiiiiii

Ne sandın tabiiki yapışmayacak.

benimde aklimdaydi soruyum su iddia listesini diyordum
ben 1 subatta 80 olacagim demistim ama dun tartida 79.8 dim
yeni addiam yine 1 subatta 77.5
Bravo beril! Bir ay önden gidiyorsun..

Çok kararsızım laydlinecım.. Güya yarışmaya dönmek; benim öncesinde 1 mart, sonrasında da 1 haziran hedeflerime ulaşamama cezam..
Ne yalan söyleyeyim.. hiç doğru bir düşünce olmamakla beraber hislerimi yazayım:
Özellikle şu son olaylar, 3-5 hak bilmezin yazdıkları kalan son kırıntıyı da temizledi içinmde.. Onların terbiyesizliklerini herkese mal etmemek adına hala raporla falan uğraşıyorum, içimden geldiği için değil..
Dedim ya kararsızım.. Duygusal bakamıyorum artık. Ne ekerlerse onu biçerler.
İyice bozuldu ortam. Saatlerini ayırıyorsun, ne sorsalar cevap veriyorsun. Sonra adamın canı sıkılıyor gidiyor, takım kapatıyor, yok gidiyor oh yaşasın kuralsızlık falan diye abidik gubidik mesajlar yazıyor. O noktada bir kal geliyor insana.. ben bu insana neden bunca zaman ayırdım bunca süre..? Cevabı yok. E tabii bunu 5 yıldır yapıyor olmanın getirdiği bir birikim de var..
Karışık..
Doğru söze ne denir?
Eski ortamlar ne güzeldi aebenim.. Özlem var herhalde içimde.. İyi ki o günlerde buradaymışız. Ne kadar çok aktif, birbirine destek olan insan vardı. Şimdi biri soru soruyor, kimseden cevap çıkmıyor.
3-5 kişi bana saldırıyor.. kimseden tık yok. Bir beril atıyor ortaya kendini ki bu yeni yarışmacı. Laydline da aynı şekilde destek olmuştu. Destek yanlış oldu aslında, doğruyu ortaya koymuştu diyeyim.
Neyse.. bak yine konu oraya gitti.
Sen bana bakma aebenim.. Şu son olay biraz duygularımı karıştırdı.. Geçer, geçmez zaman gösterir artık..
Ne güzel olmuş berilcim ya!
Ben de inanıyorum başaracağına, hedefine ulaşacağına..

Son düzenleme:

bunlarin hepsi senin sayende oluyor bunu biliyorsun degilmi
sen benim bu diyetteki umut yanimsinnnnnnnnnnnnn

seni bu kadar üzen olayı ben çözemedim püsküütüm .:26: paylaşım alalanını çok takip edemiyorum . önceki haftalarda siz diyince baktım ama bişi göremedim .sana özelden yazıpta tekrar canınıda sıkmak istemedim .ama görüyorumki hala canını yakıyor :26:
hani daha evvelde konuşmuştuk ya . 10 kişiden 2 sinden dua alırsak o bize yeter diye .ortalık insanlıgını bilmeyen adı güya insan olanlarla dolu .

...senin insanlıga duydugun saygıyı kendine olan saygını bilmezler. çünki bazı insanların kendine bile saygısı yok

... hani ruyandaki kzıldereli amca sana ne demişti .'' manavata'' diyorum başkada bişi demiyorum . üzme kendini boşşşşşş yere .

Son düzenleme:

Yönetim mesajları temizlediği için görememen normal aebenim..
2/10 oranından şikayetim yok. Olsaydı zaten çoktan terk-i diyar eylemiştim..
Benim sorunum terbiyesizlik yapılması. Hiç hak etmediğim halde.
Dedim ya.. birikim de var demek ki. Ağır geldi son olay.

"Manavata" yı hatırlatman iyi oldu.. Ya bi'dakka.. Bu olaya canım çok sıkıldı diye mi girdi o kızılderili rüyama yoksa. Ne güzel bağladın olayları birbirine.. Bak hiç böyle düşünmemiştim..

manavata.. çit.. çit... manavata.. çit.. çit..

senin boyle bir derdin olmayacak kaptanim
sendeki azimleeeeeeeeeeeeee sen zamana meydan okursun vallaaaaaaaaa
7 aya kalmaz seninkiiiiiiiii

Ayyy inşallah Beril'cim. Bir defa başardıktan sonra insanın içi rahat etmiyor. İmkanı yok o kadar uzun bir süre o kilolarla gezemem. Gözüm açıldı bi defa.

O kadar saçma sapan bir olay ki. İki mesaj arasında ki farkı anlayamayacak kadar dar görüşlü ya da at gözlüklü diyelim. Zamanla ben kendimce çözdüm olayı. Bir kişi yönlendirmiş diğer hepside arkasından. Tek üzüldüğüm bu kadar insanı ben takımıma nasıl çağırmışım. Aynı şekilde hiç bir suçum günahım yokken banada saldırdılar. Yalakalığımdan tut bir sürü söz söylendi arkamdan. Eminim hala söyleniyordur. Ama hiç biri hiç bir şekilde umrumda değil. Eğer bu yarışma olmasaydı ve sen böyle bir yarışma için bunca yıl uğraşmasaydın ben şimdi belki 100 kiloydum. Ve kilolu olmak gerçekten çok ama çok ağır. Allaha şükür hiç bir zaman hastalık derecesine gelmedi ama burası olmasaydı gelecektide. Tek başına bişeyler başarmak çok zor. aebenim'inde dediği gibi sen olanları boşver. Bir kişiden bile dua alıyorsan bence pireye kızıp yorgan yakmaya değmez. İnşallah yine herşey eskisi gibi güzel olur buralarda. Ama birileri çıkıp el atmadıkça takım sayısı dediğim gibi azalıyor. Göz göre görede böyle olması beni şimdiden üzmeye başladı... Belki bir kaç kişi düşüncemi okurda destek olur hep birlikte yeniden ayağa kaldırırız şu kapanan takımları. :26:

Laydlinecım.. Konuyla pek bir ilgisi yok, aklıma geldiği için yazıyorum. Senin olmadığın dönemlerdeki bir gelişme. Muhtemelen haberin yok.
Sizin takımın ilk mesajında, dönemin kaptanının kurallarını eklemiştim. Yeni gelen üyelerde o mesajı refere ediyorlardı.
Öneri benimdi, birkaç takım bunu istedi ben de ilk mesajlarını editlemiştim.
Aklında olsun, istersen bak. Silebilir, standart hale getirebilir ya da senin istediğin özel bir mesaj varsa ekleyebilirim.

Güzel sözlerin için de teşekkürler.
Sen de buraya katkısı çok fazla olan kişilerdensin. Sadece kendi takımına değil, diğer takımlara da her zaman duyarlı yaklaşmışsındır. Suni teneffüs yaparak kurtardığın takımlar da cabası. Bir çok kişinin duasını aldığına eminim. Kendi adıma da yeri gelmişken katkıların, insanlığın ve en önemlisi seviyeli tavırların nedeniyle teşeküür ederim.

selam kizlar,nasilsiniz nasil gidiyor,son sayfalari okuyabildim püküütün cani SIKKINMIS ben sendeki sabra hayranim püsküütüm 5 sendir gik demeden buralari diare ediyosun,cogu zaman diyet yapmadigin halde,benim gibi ara ara bunaldigindada kacip gitmiyosun böyle hissetmen cok normal ,kisa zamanda gecer ins..

kapanan takimlar hakkinda konusmussunuz , suanki durumum kaptan olmaya hic müsait degil,eger olsaydi seve seve acardim bir takimi,ama birakin kaptan olmayi üye bile olabilecek vaktim yok,zaten kendime ceza verip 6 ay uzaklastirdim kendimi takimlardan yoksa dayanamayip geri dönüyorum sonra yine ayni sey oluyor :)

gelelim bendeki degisimlere ,pek ic acici degil malesef misafirleri yolladim peslerinden hasta oldum sonuncta ye ic yat moduna gecip verdigim 2 kiloyu geri aldim ama hic üzülüyorum sonuca geldigi gibi gidecekelr ,daha sporum baslamadi ayin 8inde ilk randevum var ozamana kadar kendimi psikolojik olarak hazirlayip SIKI bir döneme girmek istiyorum..

bu konuyla ilgili demiyorum okuyunca yazma istegi duydum
neden birinin yazdiklarini sevince yada birine iki guzel laf edince yalaka diye damgalaniyoruz bende bunu anlamiyorum
ladyline
hani bana demistin ya bosver
sende bosver canim herkes sanalda bile olsa kendi fesatligini
kendu negatifligini
kisaca kendi karakterini yansitiyorlar
6.takimda sevdigim hatta ozledigim iki arkadasim var
ama aldigim bir mesaj sonrasi takima girip selam verecek cesaretim yok
yaralandim

Öyle bir hikayem var ki birgün vaktim olduğunda başarı hikayemi yazacağım zaten. Tesadüfen farkettim kadınlar klübünü. Ve günlerce açıp açıp başarı öykülerini okudum. Onlar yapıyorsa benim ne eksiğim var bende yaparım dedim kendi kendime. Öyle bir motive oldum ki o zamanlar nerdeyse burayla yatıp burayla kalktım. Sonra cuma yarışmalarını farkettim. Hemen üye oldum. eski_bir_masal, Hilal'cim çağırdı. İyi ki o çağırmış iyi ki tanımışım onu ve takımdaki diğer arkadaşlarımı. Hem onların, hem sizin hem de kadınlar klübünün sayesinde verdim o kadar kiloyu. Kimsenin inancı yoktu ve şuan beni örnek alan (gerçek hayatta) iki arkadaşım daha sen yaptıysan bizde yaparız düşüncesiyle istedikleri kiloya ulaştılar. İstiyorum ki benim gibi bir kişi dahi olsun faydalansın burdan. Bu nedenle senin hakkın ne yapılsa ödenemez. O güzel sözlerin hepsini sonuna kadar hakediyorsun hatta az bile bunlar senin için. İnşallah burayı hiç bırakmazsın.

Takıma gelir gelmez farkettim zaten Püsküüt'cüm. Bende sana uygun bir zamanda bu konu hakkında bişeyler söyleyecektim ama önce takımı toparlayayım o sonraki iş diye düşündüm. Şimdilik bir sakıncası yok bu şekilde kalsın ama daha sonra senden zahmet olmazsa isteklerim olacak bu konuda

Desteğin için teşekkürler mumuşum.. Durmuş durmuş da morale ihtiyaç olduğunu hissetmiş gelmiş, yerim seni ben..

Önemli olan senin 2 kiloyu geri aldım diye moralini bozmaman. Kendine inanmaktan vazgeçmemen.. öyle ya da böyle, o yöntem, şu yöntem derken illaki verilir kilo. Sen yeter ki bakış açını korumaya devam et..
Keşke vakit ayırabilsen de yazsan başarı hikayeni.. İşte o zaman istediğine, yani bir kişi dahi olsun faydalansın temennine bir adım daha yaklaşmış olursun.. Düşünsene kaç kişi okuyacak.. Yani aynı senin tesadüfen KK yı fark etmen ve sonrasında başkalarının başarı hikayelerini okuman gibi..

Diğer konuya gelince, zahmet olacak bir şey yok tatlım.. Sen kafanda toparlayınca söylersin ne yapmamı istediğini, olur biter.

hörp.. hörp... ben bu zencefil çayına aşık oldum kızlar..aramızda kesinlikle psikolojik bir bağ kuruldu..
Beni zayıflattığına emin olarak içiyorum.. Sanki içiyorum da.. içerken o her yudumcuk zencefilcik giriyor vücuduma, yağ hücrelerime gidiyor, pıtır pıtır onları didikliyor... hörp.. hörp..
Hem de acıkmışım mis gibi.. daha da iyi hissediyorum şu anda.. hörp.. hörp..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…